Prvé finále 2. ligy rozhodol Chorvát Kanaet pre Dubnicu

Chorvát Dominik Kanaet v drese Dubnice, kde pred 11 rokmi začínal, dvoma gólmi rozhodol prvé finále, foto prvaliga.sktext text text ...

DUBNICA NAD VÁHOM - V prvom finálovom stretnutí hokejovej 2. ligy seniorov vyhrali hráči Dubnice nad Váhom nad Humenným 3:0 a v sérii hranej na dve víťazstvá sa ujali vedenia 1:0 na zápasy.  Zverenci tréneri Jána Pardavého - domáci Dubničania - strelili rozhodujúci gól na 2:0 pri vlastnom oslabení. V prvej tretine nevyužili strelecky aktívnejší Humenčania, vedení hrajúcim trénerom Richardom Šechným, niekoľko šancí na otvárací gól. Stretnutie sa hralo vo vynikajúcej a podľa ohlasu na facebooku MHK Humenné aj v korektnej atmosfére pred 2492 divákmi!

Druhý duel je na programe v sobotu 18. marca v Humennom, prípadný tretí o týždeň  na neutrálnom ľade (dejisko nie je ešte známe)

Prvé finále 2. hokejovej ligy (hrá sa na dve víťazstvá) - sobota:

HK Dubnica nad Váhom - MHK Humenné 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) - stav série 1:0
Góly: 21. Kanaet (M. Mikuš, Meľlichárek), 48. Kanaet (M. Mikuš), 54. Kazda (Trokan, Kotlárik). Vylúčenia 4:5, presilovky 0:0, oslabenia 1:0, strely na bránku 35:39. Rozhodovali: J. Konc, Krist - Krajčík, Nosek, 2492 divákov!

Druhá hokejová liga mala v sobotu 11. marca 2017 na programe 1. zápas finále a takisto aj prvé stretnutia sérií o konečné umiestnenie o 3.,5.,7.,9.,11.,13. miesto. Druhé zápasy sú na programe 18. 3. a prípadné 3. zápasy v nedeľu 19. 3. 017 (s výnimkou finále a zápasu o 3. miesto - tie sa hrajú 25.3.2017).

3. miesto
HK Brezno - HC Bratislava 4:3 (0:1, 3:2, 1:0) stav série 1:0
Góly: 
34. Šmálik (Bambúch), 36. Štubňa (Turňa, Pinka), 39. Laubert (Tomaška), 54. Šmálik (Laubert, Betka) - 14. Kovačič (Furdek, Bednarič), 25. Simon (Vintr, Horský), 33. Galis (Horský, Veber)
Rozhodovali: Švajka, Orolin , Wolf, Ordzovenský
Vylúčení: 7:8, Presilovky: 1:2, Oslabenia: 0:0, 450 divákov

5. miesto:
MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" - HK Iskra Partizánske 0:8 (0:4, 0:3, 0:1) stav série 0:1
Góly:
 11. Káčer (Cvejn, Tvrdík), 16. Cvejn (Školka, Beniak), 17. Kočecký (Tupý), 18. Školka (Beniak, Cvejn), 23. Výborný (Školka, Káčer), 35. Školka (Beniak, Káčer), 38. Beniak (Školka), 58. Káčer (Tvrdík)
Rozhodovali: Snášel, Knižka, Paulíny
Vylúčení: 13:10, Presilovky: 0:0, Oslabenia: 0:2, 110 divákov

7. miesto:
HC DYNAMAX 96 Nitra - HK 2016 Trebišov 7:9 (1:2, 2:1, 4:6) stav série 0:1
Góly: 
4. Šinkovič, 24. Bekényi (Daniška, Dujíček), 38. Daniška (Tvrdoň, Bekényi), 46. Ostertág (Vasiľko), 47. Šinkovič, 51. Vraník (Ostertág, Blickling), 56. Bafranec (Šinkovič) - 1. Schnelly (Miľovčík, Bojkun), 9. Miľovčík (Schnelly, Bojkun), 38. Miľovčík (Schnelly, Bojkun), 48. Miľovčík (Schnelly), 49. Antal (Schnelly, Bojkun), 50. Vraník (Ostertág, Blickling), 53. Stríž (Petričko), 55. Bojkun (Miľovčík, Schnelly), 57. Stríž (Petričko, Kobeľa)
Rozhodovali: Konc, Konc, Frimmel
Vylúčení: 2:2, Presilovky: 2:0, Oslabenia: 0:0, 60 divákov

9. miesto:
HK Levice - Mšk HVIEZDA Dolný Kubín 11:2 (3:1, 4:0, 4:1) stav série 1:0
Góly: 
6. Segíň (Školník, Kiepeš), 9. Segíň (Segíň, Školník), 11. Segíň (Bališ, Sucharda), 21. Segíň (Bališ), 27. Kiepeš, Segíň), 37. Segíň (Segíň, Bališ), 40. Segíň (Pitlanič), 48. Bačkor (Segíň, Žudulák), 48. Segíň (Balliš, Sucharda), 53. Segíň (Bališ), 59. Michalovič (Školník, Segíň) - 4. Záň (Sluka, Had), 57. Michalica (Zámečník, Šeliga)
Rozhodovali: Vido, Hrkotáč, Pastorek
Vylúčení: 7:8, Presilovky: 1:1, Oslabenia: 0:0, 150 divákov

11. miesto:
ŠHK 37 Piešťany - MHK Ružomberok 8:4 (2:1, 3:2, 3:1) stav série 1:0
Góly: 
3. Učeň (Polák, Hudec), 19. Učeň (Valo, Hudec), 21. Hudec (Učeň, Valo), 30. Galbavý (Bednár), 32. Žitňanský (Valo, Macháč), 42. Hudec (Polák, Tolokonnikov), 56. Stehlík (Bednár), 60. Kolník (Učeň) - 4. Gandi (Banáš), 27. Učník, 38. Nátny (Učník, Graňák), 57. Učník (Knapčik, Nátny)
Rozhodovali: Lesay, Jurčiak, Kollár
Vylúčení: 7:11, Presilovky: 3:1, Oslabenia: 0:0, 130 divákov

13. miesto:
HC Rebellion Gelnica - HC PRIEVIDZA 4:3sn (2:0, 0:3, 1:0, 1:0) stav série 1:0
Góly: 
10. Zavacký (Leskovjanský, Remnčok), 10. Huszárik (Gross), 56. Zavacký, Leskovjanský, Renčok), 80. Leskovjanský - 21. Mendel (Beňadik), 28. Uhliar (Kovalík, Mendel), 32. Sobota (Bátora)
Rozhodovali: Stanzel, Nazarej, Lukáč
Vylúčení: 7:11, Presilovky: 1:1, Oslabenia: 0:0,

15. miesto - HK Sabinov
16. miesto - KMH BUDAPEST
17. miesto - HK 91 Senica
18. miesto - ŠHK Púchov
19. miesto - HK Bardejov
HKM Rimavská Sobota sa odhlásil

 



Odporúčame