HockeySlovakia podcast s MIROSLAVOM ŠATANOM: O vízii slovenského hokeja i trestoch za hanlivé prejavy fanúšikov

BRATISLAVA (SZĽH) – Vedeli ste, že Miroslav Šatan krátko po konci aktívnej hráčskej kariéry najskôr naštartoval trénerskú dráhu? Po dvoch rokoch presedlal na manažérsku funkciu. Dnes je prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja a tiež pravidelný hosť našich podcastov na mesačnej báze. 

V predvianočnom čase sme diskutovali aj o dlhodobej vízii slovenského hokeja, ktorú Miroslav Šatan ponúkol klubom začiatkom decembra na kongrese SZĽH. Tiež o Zdeno Chárovi. Privítal by ho generálny manažér späť v reprezentačnom drese? 

Ak si vypočujete piatu epizódu HockeySlovakia podcastu, dozviete sa aj: 

Ako bilancuje Miroslav Šatan rok 2019? Vníma herný progres pod vedením trénera Craiga Ramsayho? Čo je súčasťou dlhodobej vízie slovenského hokeja? Na koho z tímu reprezentácie do 20 rokov, ktorý sa predstaví na juniorskom šampionáte v Česku, je generálny manažér najviac zvedavý? Prečo sa Ligová rada rozhodla trestať vulgárne, rasistické či xenofóbne prejavy fanúšikov v Tipsport Lige? Ako vníma prezident SZĽH situáciu s prešovským hokejom? Čo hovorí na medializované finančné problémy Steel arény?