Hlasujte za svojho favorita a vyberte najobľúbenejšieho trénera mládeže

BRATISLAVA (SZĽH) – Ich práca je v mnohých prípadoch nedocenená, no aj v ich rukách je budúcnosť nášho hokeja. Reč je o mládežníckych tréneroch na Slovensku, ktorí sa významnou mierou podieľajú na raste nádejných hráčov.

A teraz máte príležitosť vyzdvihnúť ich prácu. Hlasovať však môžete už len pár dní! 

Slovenský zväz ľadového hokeja už druhý rok po sebe spustil, v spolupráci so spoločnosťou Staffino, hlasovanie o najobľúbenejšieho trénera mládeže. Rodičia, zverenci a podporovatelia môžu hodnotiť jednotlivých trénerov na internetovej stránke www.staffino.sk/hokejovitreneri. „Oceneného trénera odmeníme, bude prezentovaná jeho práca, a tiež práca celého klubu, v ktorom pôsobí,“ uviedol Peter Jánošík, hovorca Slovenského zväzu ľadového hokeja.

V minulom roku sa víťazom premiérového hlasovania stal tréner prípravky v hokejovom klube HKL Bratislava Stanislav Šensel. „S trénerom Šenselom mám dlhoročné skúsenosti. Má kreatívne tréningy, perfektný prístup k deťom a vníma individualitu každého jedného dieťaťa.“ Tak znie jeden z mnohých podporných príspevkov na adresu trénera prípravky. Každý podporný odkaz bude pre koučov mládeže povzbudením a silným impulzom do ďalšej práce.

Minulý rok bolo hlasovanie veľmi tesné. Rozdiel medzi víťazom a druhým bol približne 20 hlasov, preto neváhajte a hlasujte za toho svojho – najlepšieho. Hlasovanie prebieha len do konca mája!

Hlasovať môžete aj na tomto odkaze.



Ostatné súťaže Zobraziť všetky

Reprezentácia Zobraziť všetky

Správy SZĽH Zobraziť všetky

Najčítanejšie články za deň

Najčítanejšie články za týždeň

Najčítanejšie články za mesiac