Doškoľovací seminár trénerov počas MS U18 v Poprade

BRATISLAVA (SZĽH) - Slovenský zväz ľadového hokeja organizuje počas IIHF Majstrovstiev sveta U18 Divízie I. A doškoľovací seminár pre trénerov, ktorým končí doba platnosti licencie 30. júna 2020. Záujemcovia si tak môžu predĺžiť platnosť preukazu na dva roky na základe aktívnej účasti.

Seminár je naplánovaný na utorok 14. 4. 2020 v Poprade. Žiadame všetkých záujemcov, aby sa zaregistrovali v nižšie priloženom formulári dolu. Všetky detailné informácie (program, úhrada poplatku atď.) budú prihláseným trénerom zaslané najneskoršie koncom marca 2020 e-mailom.

Predpokladaná cena seminára je 40 eur, vrátane odborných materiálov, obedu, lístka na zápas (Slovensko - Nórsko v Spišskej Novej Vsi) a poplatku za vystavenie preukazu. 

Trénerom, ktorí absolvovali vzdelávací seminár v priebehu sezóny (napr. Turnaj I. Hlinka, I. liga seniorov, extraliga juniorov, regionálne kempy U15 - TV, ZH, PH a PU) sa tento seminár môže započítať ako doškoľovací na predĺženie trénerskej licencie. V prípade uplatnenia predĺženia licencie prosím napíšte email na vzdelavanie@szlh.sk - uveďte meno a priezvisko, a na ktorom seminári ste sa zúčastnili. 
V priebehu júna 2020 vám bude zaslaný email s informáciami o predlžení preukazu (uhrádza poplatku a zaslanie potrebných podkladov).

Na tomto odkaze sa môžete zaregistrovať

 


Ďalšie články