DOLNÝ KUBÍN (SZĽH) - Pravidelné výcvikové kempy brankárov, ktoré organizuje Slovenský zväz ľadového hokeja a tréner reprezentačných brankárov Ján Lašák majú pred sebou ďalšiu časť. Aj tentokrát sa 34 brankárov, 2 brankárky a 10 odborníkov stretne v Dolnom Kubíne.
Meno | Klub | |
U20 | ||
Filip BELÁNYI | HC '05 Banská Bystrica | |
Jakub LACKOVIČ | MsHKM Žilina | |
Dávid BORÁK | MHKM Skalica | |
Eugen RABČAN | HK Spišská Nová Ves | |
U18 | ||
Ádám BEKE | HC SLOVAN Bratislava/HK RUŽINOV '99 Bratislava | |
Jozef Michal BUKAS | MHk 32 Liptovský Mikuláš | |
Pavol MAŤOVČÍK | MHA Martin | |
Oliver NEMEC | MHKM Skalica | |
U17 | ||
Rastislav ELIAŠ | HC Košice | |
Roman KAĽAVSKÝ | HC Košice | |
Daniel ĎURIS | MHA Martin | |
Matej MARINOV | MMHK Nitra | |
Martin HALAMA | HKM Zvolen | |
Filip KUBIRIDŽÁK | MsHKM Žilina | |
Šimon ŠIMKO | HC' 05 Banská Bystrica | |
U16 | ||
Adam GAJAN | Mládež HC 46 Bardejov / HK ŠKP Poprad | |
Oliver SOLENSKÝ | HOBA Bratislava | |
Patrik JURČÁK | HC Košice | |
Maximilán LEDNICKÝ | MHA Martin | |
Adam GERHARDT | HK DUKLA Trenčín | |
Matej VEREŠ | HK DUKLA Trenčín | |
Matej DÚBRAVSKÝ | HKM Zvolen - mládež | |
Ján KOREC (28.-29.10.) | Skien IHK (Nór.) | |
U15 | ||
Samuel URBAN | MŠK Púchov | |
Filip VYSKOČ | MHKM Skalica | |
Michal DUBEK | HK RUŽINOV '99 Bratislava | |
Sebastián PRIBULA | HC Košice | |
Jozef ŽILINEC | MMHK Nitra | |
Damian SLÁVIK | HK Lokomotíva Nové Zámky | |
Šimon ŽILLE | HK Trnava | |
Dominik BOTKA | HK Trnava | |
U14 | ||
Jakub KUBOVIČ | HK RUŽINOV '99 Bratislava | |
Richard RAFAJ | HO HAMIKOVO | |
Sebastián BODNÁR | HC Košice | |
U18 Ženy | ||
Tamara FABRIOVÁ | HC Petržalka 2010 Bratislava / HK Lokomotíva Nové Zámky | |
Nikola ZIMKOVÁ | HK Lokomotíva Nové Zámky | |
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie) | ||
Juraj BUŠNIAK | HK Bratislava | |
Lukáš JANIČINA | HOBA Bratislava | |
Šimon PAULIČKA | HOBA Bratislava | |
Simona MACKOVÁ | HC ŠKP Bratislava | |
Laura MEDVIĎOVÁ | HK Mládež Michalovce | |
Jozef HAMRAN | HK Lokomotíva Nové Zámky | |
Dominik ŽIDEK | HK '95 Považská Bystrica | |
Miroslav PISARČÍK | HK ŠKP Poprad | |
Tobiáš IGLOVSKÝ | HK Trnava | |
Marek KÁN | MŠHK - mládež Prievidza | |
REALIZAČNÝ TÍM | ||
Manažérka | Katarína Válkyová | |
Hlavný tréner | Ján Lašák | |
Asistent trénera | Rastislav Staňa | |
Asistent trénera | Peter Kosa | |
Asistent trénera | Dušan Strharský | |
Asistent trénera | Jozef Urdák | |
Asistent trénera | Michal Zemančík | |
Vzdelávací program | Dominik Fedor | |
Vzdelávací program | Marek Mastič | |
Vzdelávací program | Stanislav Salat | |
Vzdelávací program | Martin Šmatlák | |
Lekár | MUDr. Oto Lobodáš | |
Masér | Maroš Solenský |
Zraz nominovaných je 27.10.2019 (nedeľa) do 18.45 hod. na zimnom štadióne v Dolnom Kubíne. Ukončenie akcie bude 29.10. 2019 (utorok) o 16.30 hod.