SK  |  EN

1. liga mladších žiakov (6. ročník) U12 2014/2015

MsHKM Žilina 9:3 (0:1, 8:0, 1:2) HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s.

1. Kolo / Round - Číslo zápasu 6123 - 22.1.2015 16:30
Miesto zápasu: ZŠ Žilina / 53 divákov

ROZHODCOVIA:
JAKUBEC Andrej (HR1),
Tretina Góly Strely Zásahy Vylúčenia Trestné minúty Presilovky Oslabenia Oslabenia
1. tretina 0 : 1 9 : 9 8 : 9 5 : 2 18 : 4 0 : 0 0 : 0 0 : 0
2. tretina 8 : 0 16 : 7 7 : 8 1 : 1 2 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0
3. tretina 1 : 2 8 : 7 5 : 7 2 : 0 4 : 0 0 : 1 0 : 0 0 : 0
Celkové 9 : 3 33 : 23 20 : 24 8 : 3 24 : 4 0 : 1 0 : 0 0 : 0
TENTO ZÁPAS SPRACOVAL ŠTATISTIK:
Radoslava VICENOVÁ , Monika ŠKORÍKOVÁ
 
 

Góly

Tretina Čas Tím Skóre Strelec (Asistencia)   Hráči na ihrisku + Hráči na ihrisku -
1. tretina
1 03:07 RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 0:1 18 GÁL Oto (36 BRENKUS Peter) 18,36,17,95,9 17,18,19,11,14
2. tretina
2 20:53 MsHKM Žilina 1:1 21 ŠTEINIGER Jakub 21,17,18,9,16 44,81,3,13,38
2 21:47 MsHKM Žilina 2:1 10 GAŠPIERIK Richard trestné strieľanie
2 23:52 MsHKM Žilina 3:1 9 KUBÍK Lukáš (10 GAŠPIERIK Richard) 9,10,8,22,16 44,81,3,13,4
2 26:14 MsHKM Žilina 4:1 3 MLYNÁR Dominik 3,21,5,18,17 53,18,19,9,39
2 30:19 MsHKM Žilina 5:1 5 NEMČEKOVÁ Nikola (10 GAŠPIERIK Richard, 3 MLYNÁR Dominik) 5,10,3,8,22 44,81,18,38,19
2 36:16 MsHKM Žilina 6:1 8 PLEVA Michal (3 MLYNÁR Dominik, 21 ŠTEINIGER Jakub) 8,3,21,22,17 17,3,13,11,39
2 38:37 MsHKM Žilina 7:1 16 DUDÁŠ Tomáš (9 KUBÍK Lukáš, 10 GAŠPIERIK Richard) 16,9,10,17,18 44,81,38,19,88
2 39:34 MsHKM Žilina 8:1 9 KUBÍK Lukáš (10 GAŠPIERIK Richard, 16 DUDÁŠ Tomáš) 9,10,16,17,18 44,81,38,19,88
3. tretina
3 50:11 RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 8:2 13 PIPASIK Thomas Nicholas presilová hra +1 13,44,38,19,88 17,10,9,16
3 53:14 MsHKM Žilina 9:2 7 SLANINKA Samuel (11 JURČO Matúš) 7,11,19,14,6 53,11,95,9,39
3 54:53 RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 9:3 81 MORONG Martin 81,36,17,3,4 17,18,10,9,16

Vylúčenia

MsHKM Žilina

Čas Dres Meno Min Trest VT / TH
07:10 17 SVRČEK Martin 02:00 PODR  
09:11 3 MLYNÁR Dominik 02:00 PODR  
18:38 7 SLANINKA Samuel 02:00 UDERY  
18:38 7 SLANINKA Samuel 10:00 NESPH OT
19:34 5 NEMČEKOVÁ Nikola 02:00 VYH_P  
28:01 18 ŠTRBÁNIK Martin 02:00 PODR  
41:56 18 ŠTRBÁNIK Martin 02:00 PODR  
49:16 14 TICHÝ Jozef 02:00 KOL  

RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s.

Čas Dres Meno Min Trest VT / TH
04:30 13 PIPASIK Thomas Nicholas 02:00 ZDV_H  
19:34 19 HUŇOR Ján 02:00 ZDV_H  
21:47 95 HUBAČ Martin ZDR  
 
OT - osobný trest