SK  |  EN

1. liga mladších žiakov (6. ročník) U12 2014/2015

HK Brezno 3:11 (1:2, 0:5, 2:4) MHA MARTIN

9. Kolo / Round - Číslo zápasu 6216 - 30.10.2014 13:00
Miesto zápasu: ZŠ Brezno / 82 divákov

ROZHODCOVIA:
ŤAŽKÝ Ivan (HR1),
Tretina Góly Strely Zásahy Vylúčenia Trestné minúty Presilovky Oslabenia Oslabenia
1. tretina 1 : 2 3 : 17 15 : 2 1 : 0 2 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0
2. tretina 0 : 5 6 : 20 15 : 6 1 : 2 2 : 2 0 : 1 0 : 0 0 : 0
3. tretina 2 : 4 5 : 23 19 : 3 2 : 4 4 : 8 0 : 1 0 : 1 0 : 1
Celkové 3 : 11 14 : 60 49 : 11 4 : 6 8 : 10 0 : 2 0 : 1 0 : 1
TENTO ZÁPAS SPRACOVAL ŠTATISTIK:
Daniela HOLÁ , Alena MIRILOVIČOVÁ
 
 

Góly

Tretina Čas Tím Skóre Strelec (Asistencia)   Hráči na ihrisku + Hráči na ihrisku -
1. tretina
1 02:01 HK Brezno 1:0 23 MELICHER Patrik (4 HRBÁŇ Matúš) 23,4,12,15,21 9,10,14,18,19
1 13:52 MHA MARTIN 1:1 15 SVITAČ Daniel Ján (8 POLÁČIK Lukáš) 15,8,25,21,20 25,4,12,14,23
1 19:23 MHA MARTIN 1:2 6 ĎURKOVIČ Tomáš (21 VOLKO Andrej) 6,21,5,11,15 11,16,22,24,25
2. tretina
2 20:33 MHA MARTIN 1:3 11 NAGY Boris (15 SVITAČ Daniel Ján, 21 VOLKO Andrej) 11,15,21,5,6 16,22,24,25,11
2 21:36 MHA MARTIN 1:4 18 CÍGER David (10 ULBRICHT Matúš, 9 VOLKO Adam) 18,10,9,14,19 5,13,17,19,6
2 26:56 MHA MARTIN 1:5 25 LUKÁČ Jakub (8 POLÁČIK Lukáš) presilová hra +1 25,8,7,16,20 4,12,15,21
2 28:42 MHA MARTIN 1:6 10 ULBRICHT Matúš 10,5,6,15,21 11,16,22,24,25
2 32:51 MHA MARTIN 1:7 18 CÍGER David (10 ULBRICHT Matúš) 18,10,19,14,9 5,17,19,13,6
3. tretina
3 46:30 MHA MARTIN 1:8 6 ĎURKOVIČ Tomáš (21 VOLKO Andrej) presilová hra +1 6,21,5,15,11 4,12,15,23
3 48:19 MHA MARTIN 1:9 8 POLÁČIK Lukáš (7 ÁBEL Sebastián) 16,25,20,8,7 13,5,15,17,6
3 49:33 MHA MARTIN 1:10 15 SVITAČ Daniel Ján (6 ĎURKOVIČ Tomáš) 15,6,21,5 4,8,14,24
3 52:58 MHA MARTIN 1:11 8 POLÁČIK Lukáš oslabenie -2 8,7,16 8,4,14,12,15
3 56:32 HK Brezno 2:11 13 PETRINEC Teodor (6 MIHALY Michal) 13,6,17,5,22 7,8,16,20,25
3 57:05 HK Brezno 3:11 23 MELICHER Patrik (4 HRBÁŇ Matúš, 15 JAGERČÍK Dominik) 23,4,15,8,12 7,8,16,20,25

Vylúčenia

HK Brezno

Čas Dres Meno Min Trest VT / TH
06:06 4 HRBÁŇ Matúš 02:00 NAP  
26:33 13 PETRINEC Teodor 02:00 PODR  
44:40 25 LUKAČOVIČ Hugo 02:00 PODR  
49:07 23 MELICHER Patrik 02:00 UDERY  

MHA MARTIN

Čas Dres Meno Min Trest VT / TH
30:12 10 ULBRICHT Matúš 02:00 SEK  
35:12 7 ÁBEL Sebastián PODR  
49:07 20 MARKOVIČ Marek 02:00 UDERY  
51:00 18 CÍGER David 02:00 UDERY  
52:07 14 MAŇKA Matej 02:00 BRAN  
59:15 14 MAŇKA Matej 02:00 HAK