SK  |  EN

1. liga mladších žiakov (6. ročník) U12 2014/2015

HC KOŠICE 8:5 (3:1, 3:2, 2:2) HK ŠKP POPRAD

14. Kolo / Round - Číslo zápasu 6355 - 29.11.2014 11:30
Miesto zápasu: Tréningová hala SA Košice / 52 divákov

ROZHODCOVIA:
HOMOLA Ondrej (HR1), BUGOŠ Tomáš (HR2),
Tretina Góly Strely Zásahy Vylúčenia Trestné minúty Presilovky Oslabenia Oslabenia
1. tretina 3 : 1 15 : 13 12 : 12 0 : 1 0 : 2 0 : 0 0 : 0 0 : 0
2. tretina 3 : 2 13 : 12 10 : 10 2 : 2 4 : 4 0 : 1 0 : 0 0 : 0
3. tretina 2 : 2 11 : 8 6 : 9 2 : 2 4 : 4 0 : 0 0 : 0 0 : 0
Celkové 8 : 5 39 : 33 28 : 31 4 : 5 8 : 10 0 : 1 0 : 0 0 : 0
TENTO ZÁPAS SPRACOVAL ŠTATISTIK:
Patrik BALKO
 
 

Góly

Tretina Čas Tím Skóre Strelec (Asistencia)   Hráči na ihrisku + Hráči na ihrisku -
1. tretina
1 00:49 HC KOŠICE 1:0 23 KAPCÁR Matúš 12,19,23,71,87 8,17,18,25,27
1 04:40 HK ŠKP POPRAD 1:1 21 MEŠÁR Filip (11 DANIELČÁK Tim) 6,9,11,21,26 12,19,23,71,87
1 13:37 HC KOŠICE 2:1 8 SLAFKOVSKÝ Juraj (14 ADZIMA Matej) 3,8,6,14,21 8,17,18,25,27
1 16:01 HC KOŠICE 3:1 14 ADZIMA Matej (8 SLAFKOVSKÝ Juraj) 3,6,8,14,21 5,10,15,16,20
2. tretina
2 24:03 HC KOŠICE 4:1 14 ADZIMA Matej (21 ANTAL Zoltán) 3,6,8,14,21 5,10,15,17,20
2 25:13 HK ŠKP POPRAD 4:2 21 MEŠÁR Filip 6,9,11,18,21 12,19,23,71,87
2 31:42 HK ŠKP POPRAD 4:3 11 DANIELČÁK Tim (21 MEŠÁR Filip, 18 MARKECH Nicolas) presilová hra +1 5,11,16,18,21 3,19,24,27
2 33:33 HC KOŠICE 5:3 71 DANKO Filip (12 BAKOŠ Lucas, 87 NOVÁK Zoltán) 3,12,23,71,87 6,9,11,18,21
2 39:06 HC KOŠICE 6:3 8 SLAFKOVSKÝ Juraj (14 ADZIMA Matej) 6,8,14,19,21 6,9,11,18,21
3. tretina
3 44:45 HC KOŠICE 7:3 33 JACKO Matej 18,24,26,27,33 5,10,15,16,20
3 46:29 HK ŠKP POPRAD 7:4 21 MEŠÁR Filip (29 KORENKO Martin) 6,11,12,21,29 3,12,23,71,87
3 54:40 HC KOŠICE 8:4 8 SLAFKOVSKÝ Juraj (14 ADZIMA Matej) 8,14,19,21,71 5,10,12,15,20
3 55:25 HK ŠKP POPRAD 8:5 29 KORENKO Martin (21 MEŠÁR Filip, 6 MEŠÁR Maroš) 6,9,11,21,29 3,12,23,71,87

Vylúčenia

HC KOŠICE

Čas Dres Meno Min Trest VT / TH
27:44 12 BAKOŠ Lucas 02:00 SEK  
30:48 12 BAKOŠ Lucas 02:00 KROS  
46:48 8 SLAFKOVSKÝ Juraj 02:00 PODR  
47:21 6 KOZMA Sebastián 02:00 NAP_T  

HK ŠKP POPRAD

Čas Dres Meno Min Trest VT / TH
19:27 15 DVOŘÁK Daniel Josef 02:00 NAP_T  
21:52 17 HARBUT Peter 02:00 LAKET  
33:41 17 HARBUT Peter 02:00 HAK  
47:21 10 STANČEK Michal 02:00 NAP  
50:05 9 FRANTIŠKA Dominik 02:00 NAP