Výsledky - Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

Kolo Zápas Dátum Čas Domáci Hostia Výsledok
Skupina A
1 10002 So: 17.9.2016 17:30 OAHL (mediálne HC Bratislava) Mšk HVIEZDA Dolný Kubín 12:2 (5:0, 2:1, 5:1)
2 10009 So: 24.9.2016 17:00 Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HK Levice 13:1 (2:1, 3:0, 8:0)
3 10013 So: 1.10.2016 18:30 ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. Mšk HVIEZDA Dolný Kubín 5:4 x (2:3, 0:1, 2:0, 1:0)
4 10018 So: 26.11.2016 17:30 Mšk HVIEZDA Dolný Kubín ŠHK Púchov 6:1 (2:1, 1:0, 3:0)
5 10024 So: 15.10.2016 17:00 HC PRIEVIDZA Mšk HVIEZDA Dolný Kubín 4:3 (4:2, 0:1, 0:0)
6 10027 So: 22.10.2016 17:30 Mšk HVIEZDA Dolný Kubín MHK Dubnica nad Váhom 8:4 (3:0, 3:1, 2:3)
7 10035 So: 29.10.2016 18:00 HK 91 Senica Mšk HVIEZDA Dolný Kubín 2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
8 10036 Ut: 1.11.2016 18:00 HK Iskra Partizánske Mšk HVIEZDA Dolný Kubín 5:2 (0:0, 4:1, 1:1)
9 10045 So: 5.11.2016 17:30 Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HC DYNAMAX 96 Nitra 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
10 10047 So: 12.11.2016 17:30 Mšk HVIEZDA Dolný Kubín OAHL (mediálne HC Bratislava) 2:3 gws (2:1, 0:1, 0:0, 0:0)
11 10054 Št: 17.11.2016 17:30 HK Levice Mšk HVIEZDA Dolný Kubín 7:2 (3:1, 1:1, 3:0)
12 10058 So: 19.11.2016 17:30 Mšk HVIEZDA Dolný Kubín ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. 3:2 gws (1:1, 0:0, 1:1, 0:0)
13 10063 So: 8.10.2016 19:00 ŠHK Púchov Mšk HVIEZDA Dolný Kubín 4:7 (1:5, 2:1, 1:1)
14 10069 So: 3.12.2016 17:30 Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HC PRIEVIDZA 4:1 (3:0, 1:0, 0:1)
15 10072 So: 10.12.2016 18:00 MHK Dubnica nad Váhom Mšk HVIEZDA Dolný Kubín 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
16 10080 So: 17.12.2016 17:30 Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HK 91 Senica 8:3 (4:1, 1:1, 3:1)
17 10081 So: 7.1.2017 17:30 Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HK Iskra Partizánske 5:4 (4:1, 0:0, 1:3)
18 10090 So: 21.1.2017 20:00 HC DYNAMAX 96 Nitra Mšk HVIEZDA Dolný Kubín 5:2 (2:1, 2:0, 1:1)
4II. časť O Play-Off v skupinách (skupina A)
1 10195 So: 28.1.2017 17:30 Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HC DYNAMAX 96 Nitra 3:4 (0:1, 3:1, 0:2)
2 10199 So: 4.2.2017 20:00 HC DYNAMAX 96 Nitra Mšk HVIEZDA Dolný Kubín 7:3 (1:0, 3:1, 3:2)
III. časť o konečné umiestnenie (porazené družstvá z O Play-Off)
1 10218 So: 11.2.2017 17:30 HC Rebellion Gelnica Mšk HVIEZDA Dolný Kubín 5:7 (2:1, 0:4, 3:2)
2 10222 So: 18.2.2017 17:30 Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HC Rebellion Gelnica 5:3 (2:1, 0:1, 3:1)
III. časť o konečné umiestnenie O 15.,13.,11.,9.,7.,5. a 3. miesto
1 10269 So: 11.3.2017 17:30 HK Levice Mšk HVIEZDA Dolný Kubín 11:2 (3:1, 4:0, 4:1)
2 10276 So: 18.3.2017 17:30 Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HK Levice 5:4 (2:1, 2:2, 1:1)
3 10282 Ne: 19.3.2017 17:30 Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HK Levice 4:8 (0:2, 1:1, 3:5)
III. časť o konečné umiestnenie 9.-12. (víťazné družstvá z O umiestnenie)
1 10253 So: 25.2.2017 17:30 Mšk HVIEZDA Dolný Kubín ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. 8:4 (2:1, 0:2, 6:1)
2 10255 So: 4.3.2017 18:00 ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. Mšk HVIEZDA Dolný Kubín 3:4 (0:1, 1:2, 2:1)