SK  |  EN

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník 2016/2017

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník (SsZĽH) (Základná časť)

1. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
1 12001 Ne: 11.9.2016 9:00 ZŠ Detva MHK BLESKY Detva HK ALTIS Námestovo 11:5 (9:1, 0:2, 2:2) Ukončený
1 12002 Ne: 11.9.2016 9:00 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom HC 07 ORIN DETVA 3:13 (1:1, 1:6, 1:6) Ukončený
1 12003 Ne: 11.9.2016 9:00 ZŠ Dolný Kubín MHK Dolný Kubín MHK Ružomberok 8:2 (1:0, 4:1, 3:1) Ukončený
1 12004 Ne: 11.9.2016 9:00 ZŠ Prievidza MŠHK - mládež Prievidza, n.o. voľno   Ukončený

2. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
2 12005 Ne: 18.9.2016 9:00 ZŠ Námestovo HK ALTIS Námestovo voľno   Ukončený
2 12006 Ne: 18.9.2016 11:30 ZŠ Ružomberok MHK Ružomberok MŠHK - mládež Prievidza, n.o. 9:3 (4:2, 2:1, 3:0) Ukončený
2 12007 Ne: 18.9.2016 9:00 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom MHK Dolný Kubín 9:3 (3:1, 4:2, 2:0) Ukončený
2 12008 Ne: 18.9.2016 11:30 ZŠ Detva HC 07 ORIN DETVA MHK BLESKY Detva 5:2 (2:0, 2:1, 1:1) Ukončený

3. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
3 12009 Ne: 25.9.2016 9:00 ZŠ Detva HC 07 ORIN DETVA HK ALTIS Námestovo 8:5 (3:1, 3:1, 2:3) Ukončený
3 12010 Ne: 25.9.2016 9:00 ZŠ Dolný Kubín MHK Dolný Kubín MHK BLESKY Detva 2:12 (0:3, 0:6, 2:3) Ukončený
3 12011 Ne: 25.9.2016 9:00 ZŠ Prievidza MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MHK Dubnica nad Váhom 5:11 (3:4, 2:4, 0:3) Ukončený
3 12012 Ne: 25.9.2016 9:00 voľno MHK Ružomberok   Ukončený

4. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
4 12013 So: 1.10.2016 9:00 ZŠ Námestovo HK ALTIS Námestovo MHK Ružomberok 5:4 (1:1, 1:0, 3:3) Ukončený
4 12014 Ne: 2.10.2016 9:00 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom voľno   Ukončený
4 12015 Ne: 2.10.2016 9:00 ZŠ Detva MHK BLESKY Detva MŠHK - mládež Prievidza, n.o. 21:1 (8:0, 6:1, 7:0) Ukončený
4 12016 Ne: 2.10.2016 9:00 ZŠ Dolný Kubín MHK Dolný Kubín HC 07 ORIN DETVA 6:5 (2:2, 3:2, 1:1) Ukončený

5. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
5 12017 Ne: 9.10.2016 9:00 ZŠ Dolný Kubín MHK Dolný Kubín HK ALTIS Námestovo 7:3 (3:0, 3:2, 1:1) Ukončený
5 12018 Ne: 9.10.2016 9:00 ZŠ Detva HC 07 ORIN DETVA MŠHK - mládež Prievidza, n.o. 18:1 (1:0, 7:0, 10:1) Ukončený
5 12019 Ne: 9.10.2016 9:00 voľno MHK BLESKY Detva   Ukončený
5 12020 Ne: 9.10.2016 9:00 ZŠ Ružomberok MHK Ružomberok MHK Dubnica nad Váhom 1:13 (0:2, 1:2, 0:9) Ukončený

6. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
6 12021 So: 15.10.2016 9:00 ZŠ Námestovo HK ALTIS Námestovo MHK Dubnica nad Váhom 5:0 kont Ukončený
6 12022 Ne: 16.10.2016 9:00 ZŠ Detva MHK BLESKY Detva MHK Ružomberok 15:0 (4:0, 10:0, 1:0) Ukončený
6 12023 Ne: 16.10.2016 9:00 ZŠ Detva voľno HC 07 ORIN DETVA   Ukončený
6 12024 Ne: 16.10.2016 9:00 ZŠ Dolný Kubín MHK Dolný Kubín MŠHK - mládež Prievidza, n.o. 14:2 (4:1, 3:1, 7:0) Ukončený

7. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
7 12025 Ne: 23.10.2016 9:00 ZŠ Prievidza MŠHK - mládež Prievidza, n.o. HK ALTIS Námestovo 5:12 (2:2, 1:4, 2:6) Ukončený
7 12026 Ne: 23.10.2016 9:00 voľno MHK Dolný Kubín   Ukončený
7 12027 Ne: 23.10.2016 9:00 ZŠ Detva HC 07 ORIN DETVA MHK Ružomberok 12:1 (2:0, 7:0, 3:1) Ukončený
7 12028 Ne: 23.10.2016 9:00 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom MHK BLESKY Detva 2:15 (1:4, 0:5, 1:6) Ukončený

8. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
8 12029 So: 29.10.2016 9:00 ZŠ Námestovo HK ALTIS Námestovo MHK BLESKY Detva 4:5 (1:1, 2:3, 1:1) Ukončený
8 12030 Ne: 30.10.2016 9:00 ZŠ Detva HC 07 ORIN DETVA MHK Dubnica nad Váhom 9:3 (3:1, 2:0, 4:2) Ukončený
8 12031 Ne: 30.10.2016 9:00 ZŠ Ružomberok MHK Ružomberok MHK Dolný Kubín 1:4 (1:1, 0:1, 0:2) Ukončený
8 12032 Ne: 30.10.2016 9:00 voľno MŠHK - mládež Prievidza, n.o.   Ukončený

9. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
9 12033 Ne: 6.11.2016 9:00 voľno HK ALTIS Námestovo   Ukončený
9 12034 St: 23.11.2016 16:45 ZŠ Prievidza MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MHK Ružomberok 1:3 (1:1, 0:0, 0:2) Ukončený
9 12035 Ne: 6.11.2016 9:00 ZŠ Dolný Kubín MHK Dolný Kubín MHK Dubnica nad Váhom 5:5 (2:2, 2:2, 1:1) Ukončený
9 12036 Št: 20.10.2016 18:30 ZŠ Detva MHK BLESKY Detva HC 07 ORIN DETVA 6:3 (2:1, 2:1, 2:1) Ukončený

10. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
10 12037 So: 3.12.2016 10:00 ZŠ Námestovo HK ALTIS Námestovo HC 07 ORIN DETVA 23:2 (5:1, 12:1, 6:0) Ukončený
10 12038 Ne: 13.11.2016 9:00 ZŠ Detva MHK BLESKY Detva MHK Dolný Kubín 8:1 (3:0, 4:1, 1:0) Ukončený
10 12039 Ne: 13.11.2016 9:00 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom MŠHK - mládež Prievidza, n.o. 7:8 (4:1, 2:5, 1:2) Ukončený
10 12040 Ne: 13.11.2016 9:00 ZŠ Ružomberok MHK Ružomberok voľno   Ukončený

11. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
11 12041 Ne: 20.11.2016 9:00 ZŠ Ružomberok MHK Ružomberok HK ALTIS Námestovo 3:13 (1:6, 1:4, 1:3) Ukončený
11 12042 Ne: 20.11.2016 9:00 voľno MHK Dubnica nad Váhom   Ukončený
11 12043 Ne: 20.11.2016 9:00 ZŠ Prievidza MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MHK BLESKY Detva 1:13 (0:5, 0:5, 1:3) Ukončený
11 12044 Ne: 20.11.2016 9:00 ZŠ Detva HC 07 ORIN DETVA MHK Dolný Kubín 11:2 (6:0, 3:1, 2:1) Ukončený

12. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
12 12045 So: 26.11.2016 11:30 ZŠ Námestovo HK ALTIS Námestovo MHK Dolný Kubín 7:3 (2:2, 4:1, 1:0) Ukončený
12 12046 Ne: 27.11.2016 11:30 ZŠ Prievidza MŠHK - mládež Prievidza, n.o. HC 07 ORIN DETVA 0:7 (0:2, 0:3, 0:2) Ukončený
12 12047 Ne: 27.11.2016 9:00 ZŠ Detva MHK BLESKY Detva voľno   Ukončený
12 12048 Ne: 27.11.2016 11:30 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom MHK Ružomberok 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) Ukončený

13. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
13 12049 Ne: 4.12.2016 11:30 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom HK ALTIS Námestovo 7:6 (0:3, 5:2, 2:1) Ukončený
13 12050 Ne: 4.12.2016 11:30 ZŠ Ružomberok MHK Ružomberok MHK BLESKY Detva 0:9 (0:1, 0:4, 0:4) Ukončený
13 12051 Ne: 4.12.2016 9:00 ZŠ Detva HC 07 ORIN DETVA voľno   Ukončený
13 12052 Ne: 4.12.2016 11:30 ZŠ Prievidza MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MHK Dolný Kubín 1:12 (0:5, 0:6, 1:1) Ukončený

14. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
14 12053 So: 10.12.2016 11:30 ZŠ Námestovo HK ALTIS Námestovo MŠHK - mládež Prievidza, n.o. 16:5 (4:1, 5:3, 7:1) Ukončený
14 12054 Ne: 11.12.2016 9:00 ZŠ Dolný Kubín MHK Dolný Kubín voľno   Ukončený
14 12055 Ne: 11.12.2016 11:30 ZŠ Ružomberok MHK Ružomberok HC 07 ORIN DETVA 7:5 (1:1, 4:2, 2:2) Ukončený
14 12056 Ne: 11.12.2016 12:30 ZŠ Detva MHK BLESKY Detva MHK Dubnica nad Váhom 4:5 (2:2, 0:1, 2:2) Ukončený

15. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
15 12057 Ne: 18.12.2016 12:30 ZŠ Detva MHK BLESKY Detva HK ALTIS Námestovo 12:6 (3:1, 5:2, 4:3) Ukončený
15 12058 Ne: 18.12.2016 11:30 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom HC 07 ORIN DETVA 11:8 (4:3, 3:2, 4:3) Ukončený
15 12059 Ne: 18.12.2016 11:30 ZŠ Dolný Kubín MHK Dolný Kubín MHK Ružomberok 4:4 (1:3, 2:0, 1:1) Ukončený
15 12060 Ne: 18.12.2016 9:00 ZŠ Prievidza MŠHK - mládež Prievidza, n.o. voľno   Ukončený

16. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
16 12061 Št: 22.12.2016 9:00 ZŠ Námestovo HK ALTIS Námestovo voľno   Ukončený
16 12062 Št: 22.12.2016 14:30 ZŠ Ružomberok MHK Ružomberok MŠHK - mládež Prievidza, n.o. 2:3 (0:2, 0:0, 2:1) Ukončený
16 12063 Št: 22.12.2016 12:30 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom MHK Dolný Kubín 9:2 (0:0, 3:0, 6:2) Ukončený
16 12064 Št: 15.12.2016 18:30 ZŠ Detva HC 07 ORIN DETVA MHK BLESKY Detva 3:6 (1:1, 2:3, 0:2) Ukončený

17. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
17 12065 Ne: 8.1.2017 9:00 ZŠ Detva HC 07 ORIN DETVA HK ALTIS Námestovo 11:8 (1:5, 3:3, 7:0) Ukončený
17 12066 Ne: 8.1.2017 9:00 ZŠ Dolný Kubín MHK Dolný Kubín MHK BLESKY Detva 3:11 (0:5, 2:3, 1:3) Ukončený
17 12067 Ne: 8.1.2017 9:00 ZŠ Prievidza MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MHK Dubnica nad Váhom 7:9 (2:2, 2:2, 3:5) Ukončený
17 12068 Ne: 8.1.2017 9:00 voľno MHK Ružomberok   Ukončený

18. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
18 12069 So: 14.1.2017 11:30 ZŠ Námestovo HK ALTIS Námestovo MHK Ružomberok 8:6 (2:2, 2:3, 4:1) Ukončený
18 12070 Ne: 15.1.2017 11:30 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom voľno   Ukončený
18 12071 Ne: 15.1.2017 11:30 ZŠ Detva MHK BLESKY Detva MŠHK - mládež Prievidza, n.o. 13:1 (2:0, 6:1, 5:0) Ukončený
18 12072 Ne: 15.1.2017 11:30 ZŠ Dolný Kubín MHK Dolný Kubín HC 07 ORIN DETVA 6:2 (3:0, 2:1, 1:1) Ukončený

19. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
19 12073 Ne: 22.1.2017 11:30 ZŠ Dolný Kubín MHK Dolný Kubín HK ALTIS Námestovo 2:4 (1:0, 0:2, 1:2) Ukončený
19 12074 Ne: 22.1.2017 11:30 ZŠ Detva HC 07 ORIN DETVA MŠHK - mládež Prievidza, n.o. 8:4 (5:1, 1:3, 2:0) Ukončený
19 12075 Ne: 22.1.2017 9:00 voľno MHK BLESKY Detva   Ukončený
19 12076 Ne: 22.1.2017 11:30 ZŠ Ružomberok MHK Ružomberok MHK Dubnica nad Váhom 4:5 (2:3, 0:1, 2:1) Ukončený

20. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
20 12077 So: 28.1.2017 11:30 ZŠ Námestovo HK ALTIS Námestovo MHK Dubnica nad Váhom 9:6 (5:3, 2:1, 2:2) Ukončený
20 12078 Ne: 29.1.2017 12:30 ZŠ Detva MHK BLESKY Detva MHK Ružomberok 14:0 (6:0, 4:0, 4:0) Ukončený
20 12079 Ne: 29.1.2017 9:00 ZŠ Detva voľno HC 07 ORIN DETVA   Ukončený
20 12080 Ne: 29.1.2017 11:30 ZŠ Dolný Kubín MHK Dolný Kubín MŠHK - mládež Prievidza, n.o. 14:7 (6:0, 7:3, 1:4) Ukončený

21. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
21 12081 Ne: 5.2.2017 11:30 ZŠ Prievidza MŠHK - mládež Prievidza, n.o. HK ALTIS Námestovo 7:7 (1:3, 4:2, 2:2) Ukončený
21 12082 Ne: 5.2.2017 9:00 voľno MHK Dolný Kubín   Ukončený
21 12083 Ne: 5.2.2017 12:30 ZŠ Detva HC 07 ORIN DETVA MHK Ružomberok 8:3 (2:0, 3:0, 3:3) Ukončený
21 12084 Ne: 5.2.2017 11:30 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom MHK BLESKY Detva 3:5 (0:0, 0:2, 3:3) Ukončený

22. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
22 12085 St: 1.2.2017 12:45 ZŠ Námestovo HK ALTIS Námestovo MHK BLESKY Detva 8:4 (3:1, 2:3, 3:0) Ukončený
22 12086 Ne: 12.2.2017 11:30 ZŠ Detva HC 07 ORIN DETVA MHK Dubnica nad Váhom 8:2 (4:1, 2:0, 2:1) Ukončený
22 12087 Ne: 12.2.2017 11:30 ZŠ Ružomberok MHK Ružomberok MHK Dolný Kubín 2:6 (1:2, 0:2, 1:2) Ukončený
22 12088 Ne: 12.2.2017 9:00 voľno MŠHK - mládež Prievidza, n.o.   Ukončený

23. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
23 12089 Ne: 19.2.2017 9:00 voľno HK ALTIS Námestovo   Ukončený
23 12090 Ne: 19.2.2017 11:30 ZŠ Prievidza MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MHK Ružomberok 9:5 (1:2, 3:1, 5:2) Ukončený
23 12091 Ne: 19.2.2017 11:30 ZŠ Dolný Kubín MHK Dolný Kubín MHK Dubnica nad Váhom 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) Ukončený
23 12092 Št: 9.2.2017 18:30 ZŠ Detva MHK BLESKY Detva HC 07 ORIN DETVA 8:3 (4:2, 3:1, 1:0) Ukončený

24. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
24 12093 So: 25.2.2017 11:30 ZŠ Námestovo HK ALTIS Námestovo HC 07 ORIN DETVA   Platný
24 12094 Ne: 26.2.2017 12:30 ZŠ Detva MHK BLESKY Detva MHK Dolný Kubín   Platný
24 12095 Ne: 26.2.2017 11:30 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom MŠHK - mládež Prievidza, n.o.   Platný
24 12096 Ne: 26.2.2017 9:00 ZŠ Ružomberok MHK Ružomberok voľno   Platný

25. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
25 12097 Ne: 5.3.2017 11:30 ZŠ Ružomberok MHK Ružomberok HK ALTIS Námestovo   Platný
25 12098 Ne: 5.3.2017 9:00 voľno MHK Dubnica nad Váhom   Platný
25 12099 Ne: 5.3.2017 11:30 ZŠ Prievidza MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MHK BLESKY Detva   Platný
25 12100 Ne: 5.3.2017 11:30 ZŠ Detva HC 07 ORIN DETVA MHK Dolný Kubín   Platný

26. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
26 12101 So: 11.3.2017 11:30 ZŠ Námestovo HK ALTIS Námestovo MHK Dolný Kubín   Platný
26 12102 Ne: 12.3.2017 11:30 ZŠ Prievidza MŠHK - mládež Prievidza, n.o. HC 07 ORIN DETVA   Platný
26 12103 Ne: 12.3.2017 9:00 ZŠ Detva MHK BLESKY Detva voľno   Platný
26 12104 Ne: 12.3.2017 11:30 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom MHK Ružomberok   Platný

27. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
27 12105 Ne: 19.3.2017 11:30 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom HK ALTIS Námestovo   Platný
27 12106 Ne: 19.3.2017 11:30 ZŠ Ružomberok MHK Ružomberok MHK BLESKY Detva   Platný
27 12107 Ne: 19.3.2017 9:00 ZŠ Detva HC 07 ORIN DETVA voľno   Platný
27 12108 Ne: 19.3.2017 11:30 ZŠ Prievidza MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MHK Dolný Kubín   Platný

28. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
28 12109 So: 25.3.2017 11:30 ZŠ Námestovo HK ALTIS Námestovo MŠHK - mládež Prievidza, n.o.   Platný
28 12110 Ne: 26.3.2017 9:00 ZŠ Dolný Kubín MHK Dolný Kubín voľno   Platný
28 12111 Ne: 26.3.2017 11:30 ZŠ Ružomberok MHK Ružomberok HC 07 ORIN DETVA   Platný
28 12112 Ne: 26.3.2017 11:30 ZŠ Detva MHK BLESKY Detva MHK Dubnica nad Váhom   Platný