I. Základná časť TOP 12 (Základná časť)

1. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
1 9001 Ne: 4.9.2016 13:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK Spišská Nová Ves HK DUKLA Trenčín n.o. 5:3 (0:1, 3:2, 2:0) Ukončený
1 9002 Ne: 4.9.2016 12:45 Arena Ondreja Nepelu SLOVAN Bratislava - mládež PENGUINS Prešov 8:0 (0:0, 3:0, 5:0) Ukončený
1 9003 Pi: 2.9.2016 16:00 ZŠ Nitra MMHK Nitra HC Košice s.r.o. 9:3 (4:0, 2:1, 3:2) Ukončený
1 9004 Ne: 4.9.2016 14:15 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK ŠKP POPRAD 0:5 kont Ukončený
1 9005 Ne: 4.9.2016 13:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen MsHKM Žilina 8:6 (4:3, 4:0, 0:3) Ukončený
1 9006 Ne: 4.9.2016 13:30 ZŠ Martin MHA MARTIN HC ‘05 Banská Bystrica 5:2 (1:2, 2:0, 2:0) Ukončený

2. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
2 9007 Ne: 11.9.2016 13:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC ‘05 Banská Bystrica 6:3 (2:1, 1:1, 3:1) Ukončený
2 9008 Ne: 11.9.2016 12:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina MHA MARTIN 4:5 (0:1, 1:4, 3:0) Ukončený
2 9009 Ne: 11.9.2016 13:45 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HKM a.s. Zvolen 2:2 (0:2, 2:0, 0:0) Ukončený
2 9010 Ne: 11.9.2016 14:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) Ukončený
2 9011 Ne: 11.9.2016 13:30 ZŠ Prešov PENGUINS Prešov MMHK Nitra 2:8 (0:3, 2:3, 0:2) Ukončený
2 9012 Ne: 11.9.2016 10:00 Arena Ondreja Nepelu SLOVAN Bratislava - mládež HK DUKLA Trenčín n.o. 2:2 (2:0, 0:2, 0:0) Ukončený

3. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
3 9013 Št: 15.9.2016 13:30 Arena Ondreja Nepelu SLOVAN Bratislava - mládež HK Spišská Nová Ves 4:3 (2:1, 0:0, 2:2) Ukončený
3 9014 Št: 15.9.2016 17:30 ZŠ Nitra MMHK Nitra HK DUKLA Trenčín n.o. 4:6 (1:1, 2:1, 1:4) Ukončený
3 9015 Št: 15.9.2016 13:00 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. PENGUINS Prešov 6:5 (3:2, 1:3, 2:0) Ukončený
3 9016 St: 21.9.2016 12:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HC Košice s.r.o. 4:3 (1:2, 1:0, 2:1) Ukončený
3 9017 St: 14.9.2016 14:30 ZŠ Martin MHA MARTIN HK ŠKP POPRAD 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) Ukončený
3 9018 Št: 15.9.2016 13:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica MsHKM Žilina 5:1 (1:1, 3:0, 1:0) Ukončený

4. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
4 9019 Ne: 18.9.2016 13:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves MsHKM Žilina 7:3 (2:0, 3:1, 2:2) Ukončený
4 9020 Ne: 18.9.2016 13:45 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HC ‘05 Banská Bystrica 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) Ukončený
4 9021 Ne: 18.9.2016 12:00 TH STEEL areny KE HC Košice s.r.o. MHA MARTIN 3:2 (3:0, 0:0, 0:2) Ukončený
4 9022 Ne: 18.9.2016 13:30 ZŠ Prešov PENGUINS Prešov HKM a.s. Zvolen 2:9 (0:3, 2:2, 0:4) Ukončený
4 9023 Ne: 18.9.2016 13:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:0 (3:0, 4:0, 3:0) Ukončený
4 9024 Ne: 18.9.2016 13:30 Arena Ondreja Nepelu SLOVAN Bratislava - mládež MMHK Nitra 4:4 (1:1, 2:1, 1:2) Ukončený

5. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
5 9025 Pi: 23.9.2016 17:00 ZŠ Nitra MMHK Nitra HK Spišská Nová Ves 4:5 (1:1, 2:3, 1:1) Ukončený
5 9026 Ne: 25.9.2016 13:00 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. SLOVAN Bratislava - mládež 0:6 (0:0, 0:2, 0:4) Ukončený
5 9027 Ne: 25.9.2016 13:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HK DUKLA Trenčín n.o. 1:6 (0:4, 0:0, 1:2) Ukončený
5 9028 Ne: 25.9.2016 11:00 ZŠ Martin MHA MARTIN PENGUINS Prešov 1:4 (0:1, 1:2, 0:1) Ukončený
5 9029 Ne: 25.9.2016 13:15 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HC Košice s.r.o. 0:4 (0:1, 0:0, 0:3) Ukončený
5 9030 Ne: 25.9.2016 12:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK ŠKP POPRAD 1:3 (1:2, 0:0, 0:1) Ukončený

6. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
6 9031 Ne: 2.10.2016 13:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HK ŠKP POPRAD 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) Ukončený
6 9032 Ne: 2.10.2016 12:00 HC Košice s.r.o. MsHKM Žilina 8:2 (4:1, 2:1, 2:0) Ukončený
6 9033 Ne: 2.10.2016 13:30 ZŠ Prešov PENGUINS Prešov HC ‘05 Banská Bystrica 2:5 (0:0, 1:2, 1:3) Ukončený
6 9034 Ne: 2.10.2016 14:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. MHA MARTIN 1:4 (0:1, 0:3, 1:0) Ukončený
6 9035 Ne: 2.10.2016 13:30 Arena Ondreja Nepelu SLOVAN Bratislava - mládež HKM a.s. Zvolen 7:1 (1:0, 3:0, 3:1) Ukončený
6 9036 Ne: 2.10.2016 14:45 ZŠ Nitra MMHK Nitra HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 3:3 (0:1, 2:2, 1:0) Ukončený

7. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
7 9037 Ne: 9.10.2016 13:00 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK Spišská Nová Ves 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) Ukončený
7 9038 Pi: 7.10.2016 16:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen MMHK Nitra 4:7 (0:2, 3:3, 1:2) Ukončený
7 9039 Ne: 9.10.2016 15:00 ZŠ Martin MHA MARTIN SLOVAN Bratislava - mládež 3:4 (1:2, 2:1, 0:1) Ukončený
7 9040 Ne: 9.10.2016 14:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HK DUKLA Trenčín n.o. 4:3 (1:2, 1:0, 2:1) Ukončený
7 9041 Ne: 9.10.2016 12:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina PENGUINS Prešov 5:0 (0:0, 1:0, 4:0) Ukončený
7 9042 Št: 6.10.2016 16:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HC Košice s.r.o. 2:3 (1:3, 1:0, 0:0) Ukončený

8. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
8 9043 Ne: 16.10.2016 13:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC Košice s.r.o. 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) Ukončený
8 9044 Ne: 16.10.2016 10:30 ZŠ Prešov PENGUINS Prešov HK ŠKP POPRAD 1:7 (0:2, 0:3, 1:2) Ukončený
8 9045 Ne: 16.10.2016 14:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. MsHKM Žilina 12:1 (4:0, 2:0, 6:1) Ukončený
8 9046 Ne: 16.10.2016 13:30 Arena Ondreja Nepelu SLOVAN Bratislava - mládež HC ‘05 Banská Bystrica 2:1 (2:1, 0:0, 0:0) Ukončený
8 9047 Pi: 14.10.2016 17:00 ZŠ Nitra MMHK Nitra MHA MARTIN 4:8 (3:1, 0:4, 1:3) Ukončený
8 9048 Ne: 16.10.2016 13:00 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HKM a.s. Zvolen 2:7 (1:1, 0:5, 1:1) Ukončený

9. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
9 9049 Ne: 23.10.2016 13:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HK Spišská Nová Ves 1:8 (0:2, 1:3, 0:3) Ukončený
9 9050 Ne: 23.10.2016 12:45 ZŠ Martin MHA MARTIN HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 1:4 (1:2, 0:0, 0:2) Ukončený
9 9051 Ne: 23.10.2016 11:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica MMHK Nitra 3:5 (1:3, 2:1, 0:1) Ukončený
9 9052 Ne: 23.10.2016 15:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina SLOVAN Bratislava - mládež 0:8 (0:3, 0:3, 0:2) Ukončený
9 9053 Ne: 23.10.2016 12:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HK DUKLA Trenčín n.o. 1:4 (0:0, 1:4, 0:0) Ukončený
9 9054 Ne: 23.10.2016 14:45 HC Košice s.r.o. PENGUINS Prešov 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) Ukončený

10. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
10 9055 Pi: 28.10.2016 11:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves PENGUINS Prešov 7:1 (4:0, 1:0, 2:1) Ukončený
10 9056 Št: 27.10.2016 16:00 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. HC Košice s.r.o. 5:4 (2:1, 0:0, 3:3) Ukončený
10 9057 Pi: 28.10.2016 13:00 Arena Ondreja Nepelu SLOVAN Bratislava - mládež HK ŠKP POPRAD 0:5 (0:0, 0:1, 0:4) Ukončený
10 9058 Pi: 28.10.2016 14:45 ZŠ Nitra MMHK Nitra MsHKM Žilina 3:4 (1:0, 2:4, 0:0) Ukončený
10 9059 Pi: 28.10.2016 13:00 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HC ‘05 Banská Bystrica 0:5 (0:1, 0:2, 0:2) Ukončený
10 9060 Pi: 28.10.2016 12:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen MHA MARTIN 4:2 (0:0, 3:1, 1:1) Ukončený

11. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
11 9061 Ne: 30.10.2016 11:00 ZŠ Martin MHA MARTIN HK Spišská Nová Ves 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) Ukončený
11 9062 Ne: 30.10.2016 12:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HKM a.s. Zvolen 5:2 (3:0, 2:0, 0:2) Ukončený
11 9063 Ne: 30.10.2016 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 7:1 (2:0, 4:1, 1:0) Ukončený
11 9064 Ne: 30.10.2016 12:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD MMHK Nitra 7:3 (1:1, 4:2, 2:0) Ukončený
11 9065 Ne: 30.10.2016 15:00 HC Košice s.r.o. SLOVAN Bratislava - mládež 0:2 (0:0, 0:0, 0:2) Ukončený
11 9066 Ne: 30.10.2016 15:00 ZŠ Prešov PENGUINS Prešov HK DUKLA Trenčín n.o. 1:5 (0:3, 0:0, 1:2) Ukončený

12. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
12 9067 St: 19.10.2016 16:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. HK Spišská Nová Ves 7:4 (6:1, 1:2, 0:1) Ukončený
12 9068 Ne: 6.11.2016 11:20 ZŠ Prešov PENGUINS Prešov SLOVAN Bratislava - mládež 4:7 (2:1, 1:4, 1:2) Ukončený
12 9069 Ne: 6.11.2016 13:30 HC Košice s.r.o. MMHK Nitra 5:5 (4:3, 1:0, 0:2) Ukončený
12 9070 Ne: 6.11.2016 13:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 2:2 (2:2, 0:0, 0:0) Ukončený
12 9071 Ne: 6.11.2016 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HKM a.s. Zvolen 6:5 (1:2, 2:0, 3:3) Ukončený
12 9072 Ne: 6.11.2016 13:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica MHA MARTIN 2:2 (0:0, 1:1, 1:1) Ukončený

13. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
13 9073 Ne: 13.11.2016 13:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HK Spišská Nová Ves 3:5 (0:3, 1:0, 2:2) Ukončený
13 9074 Ne: 13.11.2016 13:30 ZŠ Martin MHA MARTIN MsHKM Žilina 6:2 (2:0, 1:0, 3:2) Ukončený
13 9075 Ne: 13.11.2016 9:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HK ŠKP POPRAD 4:3 (2:1, 1:0, 1:2) Ukončený
13 9076 Ne: 13.11.2016 13:00 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HC Košice s.r.o. 0:4 (0:2, 0:1, 0:1) Ukončený
13 9077 Pi: 11.11.2016 13:15 ZŠ Nitra MMHK Nitra PENGUINS Prešov 6:0 (0:0, 3:0, 3:0) Ukončený
13 9078 Ne: 13.11.2016 13:00 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. SLOVAN Bratislava - mládež 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) Ukončený

14. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
14 9079 So: 5.11.2016 15:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves SLOVAN Bratislava - mládež 3:2 (2:0, 1:0, 0:2) Ukončený
14 9080 Št: 17.11.2016 13:00 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. MMHK Nitra 7:3 (1:0, 2:2, 4:1) Ukončený
14 9081 Št: 17.11.2016 12:30 ZŠ Prešov PENGUINS Prešov HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) Ukončený
14 9082 Št: 17.11.2016 13:30 HC Košice s.r.o. HKM a.s. Zvolen 3:3 (1:0, 1:2, 1:1) Ukončený
14 9083 Št: 17.11.2016 15:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD MHA MARTIN 2:7 (0:0, 1:2, 1:5) Ukončený
14 9084 Št: 17.11.2016 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HC ‘05 Banská Bystrica 4:5 (1:3, 0:0, 3:2) Ukončený

15. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
15 9085 Ne: 20.11.2016 12:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK Spišská Nová Ves 5:7 (1:1, 2:1, 2:5) Ukončený
15 9086 Ne: 20.11.2016 13:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HK ŠKP POPRAD 5:2 (1:1, 1:0, 3:1) Ukončený
15 9087 Ne: 20.11.2016 13:30 ZŠ Martin MHA MARTIN HC Košice s.r.o. 3:0 (2:0, 1:0, 0:0) Ukončený
15 9088 Ne: 20.11.2016 12:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen PENGUINS Prešov 3:2 (2:0, 1:1, 0:1) Ukončený
15 9089 Ne: 20.11.2016 13:00 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK DUKLA Trenčín n.o. 1:3 (0:0, 1:3, 0:0) Ukončený
15 9090 Ne: 20.11.2016 14:45 ZŠ Nitra MMHK Nitra SLOVAN Bratislava - mládež 3:2 (1:2, 1:0, 1:0) Ukončený

16. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
16 9091 Ne: 27.11.2016 13:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves MMHK Nitra 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) Ukončený
16 9092 Ne: 27.11.2016 13:30 Arena Ondreja Nepelu SLOVAN Bratislava - mládež HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 7:1 (2:0, 3:0, 2:1) Ukončený
16 9093 Ne: 27.11.2016 13:15 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. HKM a.s. Zvolen 8:3 (1:0, 3:1, 4:2) Ukončený
16 9094 Ne: 27.11.2016 13:30 ZŠ Prešov PENGUINS Prešov MHA MARTIN 4:5 (3:3, 0:2, 1:0) Ukončený
16 9095 Ne: 27.11.2016 13:30 HC Košice s.r.o. HC ‘05 Banská Bystrica 5:3 (2:1, 1:0, 2:2) Ukončený
16 9096 St: 23.11.2016 16:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD MsHKM Žilina 8:5 (3:2, 3:2, 2:1) Ukončený

17. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
17 9097 Ne: 4.12.2016 14:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HK Spišská Nová Ves 1:5 (0:1, 1:2, 0:2) Ukončený
17 9098 Ne: 4.12.2016 12:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HC Košice s.r.o. 1:3 (1:0, 0:1, 0:2) Ukončený
17 9099 Ne: 4.12.2016 14:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica PENGUINS Prešov 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) Ukončený
17 9100 Št: 24.11.2016 15:00 ZŠ Martin MHA MARTIN HK DUKLA Trenčín n.o. 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) Ukončený
17 9101 Ne: 4.12.2016 12:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen SLOVAN Bratislava - mládež 1:1 (0:1, 1:0, 0:0) Ukončený
17 9102 Ne: 4.12.2016 13:00 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. MMHK Nitra 2:3 (1:0, 0:2, 1:1) Ukončený

18. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
18 9103 Pi: 18.11.2016 13:45 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 8:3 (2:1, 3:1, 3:1) Ukončený
18 9104 Pi: 9.12.2016 16:45 ZŠ Nitra MMHK Nitra HKM a.s. Zvolen 4:6 (0:3, 3:1, 1:2) Ukončený
18 9105 Ne: 11.12.2016 13:30 Arena Ondreja Nepelu SLOVAN Bratislava - mládež MHA MARTIN 5:1 (2:1, 2:0, 1:0) Ukončený
18 9106 Ne: 11.12.2016 14:15 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. HC ‘05 Banská Bystrica 2:3 (1:1, 1:1, 0:1) Ukončený
18 9107 Ne: 11.12.2016 14:30 ZŠ Prešov PENGUINS Prešov MsHKM Žilina 6:3 (1:2, 4:1, 1:0) Ukončený
18 9108 Ne: 11.12.2016 13:30 HC Košice s.r.o. HK ŠKP POPRAD 2:2 (0:0, 2:0, 0:2) Ukončený

19. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
19 9109 Ne: 18.12.2016 13:30 HC Košice s.r.o. HK Spišská Nová Ves 4:3 (2:1, 1:1, 1:1) Ukončený
19 9110 Ne: 18.12.2016 17:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD PENGUINS Prešov 6:1 (2:0, 1:0, 3:1) Ukončený
19 9111 Ne: 18.12.2016 14:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK DUKLA Trenčín n.o. 1:8 (1:1, 0:3, 0:4) Ukončený
19 9112 Ne: 18.12.2016 13:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica SLOVAN Bratislava - mládež 1:1 (0:1, 1:0, 0:0) Ukončený
19 9113 Ne: 18.12.2016 13:00 ZŠ Martin MHA MARTIN MMHK Nitra 4:4 (0:3, 3:1, 1:0) Ukončený
19 9114 Ne: 18.12.2016 13:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:0 (1:0, 2:0, 6:0) Ukončený

20. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
20 9115 Pi: 30.12.2016 7:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HKM a.s. Zvolen 2:2 (0:1, 1:0, 1:1) Ukončený
20 9116 Pi: 6.1.2017 11:45 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. MHA MARTIN 1:6 (0:2, 1:1, 0:3) Ukončený
20 9117 Št: 5.1.2017 12:15 ZŠ Nitra MMHK Nitra HC ‘05 Banská Bystrica 0:4 (0:1, 0:1, 0:2) Ukončený
20 9118 Pi: 6.1.2017 14:00 Arena Ondreja Nepelu SLOVAN Bratislava - mládež MsHKM Žilina 7:2 (1:1, 3:0, 3:1) Ukončený
20 9119 Pi: 6.1.2017 13:15 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. HK ŠKP POPRAD 4:2 (2:0, 1:2, 1:0) Ukončený
20 9120 Pi: 6.1.2017 13:30 ZŠ Prešov PENGUINS Prešov HC Košice s.r.o. 0:8 (0:2, 0:3, 0:3) Ukončený

21. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
21 9121 Ne: 8.1.2017 13:00 ZŠ Prešov PENGUINS Prešov HK Spišská Nová Ves 3:7 (1:2, 1:4, 1:1) Ukončený
21 9122 Ne: 8.1.2017 13:30 HC Košice s.r.o. HK DUKLA Trenčín n.o. 1:6 (1:3, 0:1, 0:2) Ukončený
21 9123 Ne: 8.1.2017 15:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD SLOVAN Bratislava - mládež 3:3 (1:0, 1:2, 1:1) Ukončený
21 9124 Po: 9.1.2017 16:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina MMHK Nitra 8:2 (3:1, 1:0, 4:1) Ukončený
21 9125 Ne: 8.1.2017 13:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 7:0 (2:0, 1:0, 4:0) Ukončený
21 9126 Ne: 8.1.2017 16:00 ZŠ Martin MHA MARTIN HKM a.s. Zvolen 4:3 (1:2, 1:0, 2:1) Ukončený

22. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
22 9127 Ne: 15.1.2017 13:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves MHA MARTIN 5:1 (1:0, 1:1, 3:0) Ukončený
22 9128 Ne: 15.1.2017 9:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HC ‘05 Banská Bystrica 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) Ukončený
22 9129 Ne: 15.1.2017 13:00 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. MsHKM Žilina 3:8 (0:3, 2:2, 1:3) Ukončený
22 9130 Pi: 13.1.2017 16:45 ZŠ Nitra MMHK Nitra HK ŠKP POPRAD 0:2 (0:2, 0:0, 0:0) Ukončený
22 9131 So: 12.11.2016 15:45 Arena Ondreja Nepelu SLOVAN Bratislava - mládež HC Košice s.r.o. 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) Ukončený
22 9132 Ne: 15.1.2017 14:15 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. PENGUINS Prešov 12:0 (5:0, 5:0, 2:0) Ukončený