SK  |  EN

1. hokejová liga SR / 1st senior league 2014/2015

I. časť Základná časť / I. part Preliminary rounds (Základná časť)

1. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
1 501 Pi: 12.9.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HK ‘95 Považská Bystrica 5:2 (3:0, 1:0, 1:2) Ukončený
1 502 Št: 11.9.2014 17:00 ZŠ Prievidza MŠ HK Prievidza HC Dukla Senica 4:8 (1:3, 1:2, 2:3) Znovu-otvorený
1 503 Pi: 12.9.2014 17:00 ZŠ Trnava HK Gladiators TRNAVA HC TOPOĽČANY 3:4 gws (1:0, 1:2, 1:1, 0:0) Ukončený
1 504 Pi: 12.9.2014 17:00 ZŠ Michalovce Dukla Michalovce MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 3:4 gws (0:0, 2:2, 1:1, 0:0) Ukončený
1 505 Pi: 12.9.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš Reprezentácia SR "18" PHK 3b Prešov 1:4 (0:2, 1:1, 0:1) Ukončený
1 506 Pi: 12.9.2014 17:30 ZŠ Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov HC 07 DETVA s.r.o. 5:2 (1:0, 3:1, 1:1) Ukončený

2. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
2 507 St: 22.10.2014 18:00 ZŠ Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica HC 07 DETVA s.r.o. 1:2 (0:2, 0:0, 1:0) Ukončený
2 508 Ne: 14.9.2014 17:30 ZŠ Prešov PHK 3b Prešov Bemaco HC 46 Bardejov 0:2 (0:0, 0:0, 0:2) Ukončený
2 509 Ne: 14.9.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Reprezentácia SR "18" 6:3 (4:1, 1:1, 1:1) Ukončený
2 510 Ne: 14.9.2014 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY Dukla Michalovce 7:1 (3:1, 1:0, 3:0) Ukončený
2 511 Ne: 14.9.2014 17:00 ZŠ Senica HC Dukla Senica HK Gladiators TRNAVA 0:5 (0:0, 0:2, 0:3) Ukončený
2 512 Ne: 14.9.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves MŠ HK Prievidza 2:3 (1:1, 0:1, 1:1) Znovu-otvorený

3. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
3 513 Ne: 2.11.2014 17:00 ZŠ Prievidza MŠ HK Prievidza HK ‘95 Považská Bystrica   Ukončený
3 514 St: 17.9.2014 17:00 ZŠ Trnava HK Gladiators TRNAVA HK Spišská Nová Ves 8:6 (1:2, 5:1, 2:3) Ukončený
3 515 St: 17.9.2014 17:00 ZŠ Michalovce Dukla Michalovce HC Dukla Senica 8:1 (2:0, 4:0, 2:1) Ukončený
3 516 St: 17.9.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš Reprezentácia SR "18" HC TOPOĽČANY 3:4 gws (1:1, 2:2, 0:0, 0:0) Ukončený
3 517 St: 17.9.2014 17:30 ZŠ Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 5:3 (1:1, 2:0, 2:2) Ukončený
3 518 St: 17.9.2014 18:00 ZŠ Detva HC 07 DETVA s.r.o. PHK 3b Prešov 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) Ukončený

4. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
4 519 Ne: 26.10.2014 17:00 ZŠ Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica PHK 3b Prešov 3:2 (0:1, 1:1, 2:0) Ukončený
4 520 Pi: 19.9.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC 07 DETVA s.r.o. 2:5 (0:2, 1:3, 1:0) Ukončený
4 521 Pi: 19.9.2014 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY Bemaco HC 46 Bardejov 2:4 (1:1, 0:1, 1:2) Ukončený
4 522 Pi: 19.9.2014 18:00 ZŠ Senica HC Dukla Senica Reprezentácia SR "18" 6:0 (2:0, 1:0, 3:0) Ukončený
4 523 Pi: 19.9.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves Dukla Michalovce 6:4 (3:2, 2:1, 1:1) Ukončený
4 524 Pi: 19.9.2014 17:00 ZŠ Prievidza MŠ HK Prievidza HK Gladiators TRNAVA 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) Znovu-otvorený

5. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
5 525 St: 24.9.2014 17:00 ZŠ Trnava HK Gladiators TRNAVA HK ‘95 Považská Bystrica 8:1 (3:0, 1:0, 4:1) Ukončený
5 526 St: 24.9.2014 17:00 ZŠ Michalovce Dukla Michalovce MŠ HK Prievidza 8:5 (1:1, 1:1, 6:3) Znovu-otvorený
5 527 St: 24.9.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš Reprezentácia SR "18" HK Spišská Nová Ves 5:1 (0:0, 1:1, 4:0) Ukončený
5 528 St: 24.9.2014 17:30 ZŠ Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov HC Dukla Senica 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) Ukončený
5 529 St: 24.9.2014 18:00 ZŠ Detva HC 07 DETVA s.r.o. HC TOPOĽČANY 8:2 (2:0, 3:1, 3:1) Ukončený
5 530 St: 24.9.2014 17:30 ZŠ Prešov PHK 3b Prešov MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) Ukončený

6. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
6 531 Pi: 31.10.2014 18:00 ZŠ Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 6:3 (3:1, 2:1, 1:1) Ukončený
6 532 Pi: 26.9.2014 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY PHK 3b Prešov 2:3 x (0:0, 0:1, 2:1, 0:1) Ukončený
6 533 Pi: 26.9.2014 16:30 ZŠ Senica HC Dukla Senica HC 07 DETVA s.r.o. 3:6 (0:1, 3:2, 0:3) Ukončený
6 534 Pi: 26.9.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves Bemaco HC 46 Bardejov 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) Ukončený
6 535 Pi: 26.9.2014 17:00 ZŠ Prievidza MŠ HK Prievidza Reprezentácia SR "18" 6:2 (4:1, 1:0, 1:1) Znovu-otvorený
6 536 Pi: 26.9.2014 17:00 ZŠ Trnava HK Gladiators TRNAVA Dukla Michalovce 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) Ukončený

7. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
7 537 St: 1.10.2014 17:00 ZŠ Michalovce Dukla Michalovce HK ‘95 Považská Bystrica 6:0 (3:0, 2:0, 1:0) Ukončený
7 538 St: 21.1.2015 17:00 ZŠ L. Mikuláš Reprezentácia SR "18" HK Gladiators TRNAVA 2:5 (2:1, 0:4, 0:0) Ukončený
7 539 St: 1.10.2014 17:30 ZŠ Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov MŠ HK Prievidza   Ukončený
7 540 St: 1.10.2014 18:00 ZŠ Detva HC 07 DETVA s.r.o. HK Spišská Nová Ves 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) Ukončený
7 541 St: 1.10.2014 17:30 ZŠ Prešov PHK 3b Prešov HC Dukla Senica 3:2 (1:0, 1:2, 1:0) Ukončený
7 542 St: 1.10.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC TOPOĽČANY 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) Ukončený

8. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
8 543 Pi: 3.10.2014 18:00 ZŠ Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica HC TOPOĽČANY 2:3 (1:1, 0:2, 1:0) Ukončený
8 544 Pi: 7.11.2014 18:00 ZŠ Senica HC Dukla Senica MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 5:2 (2:1, 2:1, 1:0) Ukončený
8 545 Pi: 3.10.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves PHK 3b Prešov 2:1 x (0:1, 0:0, 1:0, 1:0) Ukončený
8 546 Pi: 3.10.2014 17:00 ZŠ Prievidza MŠ HK Prievidza HC 07 DETVA s.r.o. 3:5 (1:2, 0:2, 2:1) Znovu-otvorený
8 547 Pi: 3.10.2014 17:00 ZŠ Trnava HK Gladiators TRNAVA Bemaco HC 46 Bardejov 3:4 (1:2, 2:2, 0:0) Ukončený
8 548 Pi: 3.10.2014 17:00 ZŠ Michalovce Dukla Michalovce Reprezentácia SR "18" 7:1 (2:0, 2:0, 3:1) Ukončený

9. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
9 549 St: 12.11.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš Reprezentácia SR "18" HK ‘95 Považská Bystrica 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) Ukončený
9 550 St: 8.10.2014 17:30 ZŠ Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov Dukla Michalovce 1:4 (1:1, 0:2, 0:1) Ukončený
9 551 St: 8.10.2014 18:00 ZŠ Detva HC 07 DETVA s.r.o. HK Gladiators TRNAVA 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) Ukončený
9 552 St: 8.10.2014 17:30 ZŠ Prešov PHK 3b Prešov MŠ HK Prievidza 6:3 (2:1, 3:1, 1:1) Znovu-otvorený
9 553 St: 8.10.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK Spišská Nová Ves 4:3 gws (0:2, 1:1, 2:0, 0:0) Ukončený
9 554 St: 8.10.2014 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HC Dukla Senica 2:10 (2:5, 0:2, 0:3) Ukončený

10. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
10 555 Pi: 10.10.2014 18:00 ZŠ Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica HC Dukla Senica 4:6 (1:1, 1:3, 2:2) Ukončený
10 556 Pi: 10.10.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC TOPOĽČANY 9:4 (5:0, 1:1, 3:3) Ukončený
10 557 Pi: 10.10.2014 17:00 ZŠ Prievidza MŠ HK Prievidza MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 3:5 (2:0, 0:3, 1:2) Znovu-otvorený
10 558 Pi: 10.10.2014 17:00 ZŠ Trnava HK Gladiators TRNAVA PHK 3b Prešov 3:2 (1:2, 2:0, 0:0) Ukončený
10 559 Pi: 10.10.2014 17:00 ZŠ Michalovce Dukla Michalovce HC 07 DETVA s.r.o. 6:4 (2:2, 1:1, 3:1) Ukončený
10 560 Pi: 10.10.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš Reprezentácia SR "18" Bemaco HC 46 Bardejov 0:4 (0:1, 0:1, 0:2) Ukončený

11. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
11 561 St: 15.10.2014 17:30 ZŠ Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov HK ‘95 Považská Bystrica 5:0 kont Ukončený
11 562 St: 15.10.2014 18:00 ZŠ Detva HC 07 DETVA s.r.o. Reprezentácia SR "18" 5:1 (0:0, 2:0, 3:1) Ukončený
11 563 St: 15.10.2014 17:30 ZŠ Prešov PHK 3b Prešov Dukla Michalovce 4:3 (1:0, 1:0, 2:3) Ukončený
11 564 St: 15.10.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK Gladiators TRNAVA 4:0 (2:0, 0:0, 2:0) Ukončený
11 565 St: 15.10.2014 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY MŠ HK Prievidza 4:2 (2:1, 1:1, 1:0) Znovu-otvorený
11 566 St: 15.10.2014 18:00 ZŠ Senica HC Dukla Senica HK Spišská Nová Ves 2:3 (0:0, 1:0, 1:3) Ukončený

12. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
12 567 Pi: 17.10.2014 18:00 ZŠ Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica HK Spišská Nová Ves 2:5 (0:1, 1:3, 1:1) Ukončený
12 568 Pi: 17.10.2014 18:00 ZŠ Senica HC Dukla Senica MŠ HK Prievidza 6:2 (1:1, 3:0, 2:1) Znovu-otvorený
12 569 Pi: 17.10.2014 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK Gladiators TRNAVA 3:4 (2:1, 1:3, 0:0) Ukončený
12 570 Pi: 17.10.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Dukla Michalovce 6:2 (3:1, 2:1, 1:0) Ukončený
12 571 Pi: 17.10.2014 17:30 ZŠ Prešov PHK 3b Prešov Reprezentácia SR "18" 5:2 (2:1, 1:1, 2:0) Ukončený
12 572 Pi: 17.10.2014 18:00 ZŠ Detva HC 07 DETVA s.r.o. Bemaco HC 46 Bardejov 1:4 (1:1, 0:0, 0:3) Ukončený

13. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
13 573 Ne: 14.9.2014 17:30 ZŠ Detva HC 07 DETVA s.r.o. HK ‘95 Považská Bystrica 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) Ukončený
13 574 St: 22.10.2014 17:30 ZŠ Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov PHK 3b Prešov 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Ukončený
13 575 St: 22.10.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš Reprezentácia SR "18" MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) Ukončený
13 576 St: 22.10.2014 17:00 ZŠ Michalovce Dukla Michalovce HC TOPOĽČANY 8:0 (3:0, 1:0, 4:0) Ukončený
13 577 St: 26.11.2014 17:00 ZŠ Trnava HK Gladiators TRNAVA HC Dukla Senica 1:7 (0:2, 0:3, 1:2) Ukončený
13 578 St: 22.10.2014 17:00 ZŠ Prievidza MŠ HK Prievidza HK Spišská Nová Ves 4:5 (2:3, 0:2, 2:0) Znovu-otvorený

14. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
14 579 Pi: 24.10.2014 18:00 ZŠ Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica MŠ HK Prievidza 3:6 (0:0, 1:4, 2:2) Znovu-otvorený
14 580 Pi: 24.10.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HK Gladiators TRNAVA 5:2 (1:0, 2:1, 2:1) Ukončený
14 581 Pi: 24.10.2014 18:00 ZŠ Senica HC Dukla Senica Dukla Michalovce 3:6 (1:2, 0:0, 2:4) Ukončený
14 582 Pi: 24.10.2014 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY Reprezentácia SR "18" 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) Ukončený
14 583 Pi: 24.10.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Bemaco HC 46 Bardejov 3:6 (2:1, 1:2, 0:3) Ukončený
14 584 Pi: 24.10.2014 17:30 ZŠ Prešov PHK 3b Prešov HC 07 DETVA s.r.o. 3:2 (0:0, 2:2, 1:0) Ukončený

15. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
15 585 Pi: 19.9.2014 17:30 ZŠ Prešov PHK 3b Prešov HK ‘95 Považská Bystrica 5:0 (0:0, 3:0, 2:0) Ukončený
15 586 Ne: 26.10.2014 17:30 ZŠ Detva HC 07 DETVA s.r.o. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 4:3 (0:0, 1:2, 3:1) Ukončený
15 587 Ne: 26.10.2014 18:00 ZŠ Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov HC TOPOĽČANY 6:1 (2:0, 0:1, 4:0) Ukončený
15 588 Ne: 26.10.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš Reprezentácia SR "18" HC Dukla Senica 1:7 (0:1, 0:1, 1:5) Ukončený
15 589 Ne: 26.10.2014 17:00 ZŠ Michalovce Dukla Michalovce HK Spišská Nová Ves 1:6 (1:4, 0:0, 0:2) Ukončený
15 590 Ne: 26.10.2014 18:00 ZŠ Trnava HK Gladiators TRNAVA MŠ HK Prievidza 7:3 (0:2, 4:0, 3:1) Znovu-otvorený

16. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
16 591 St: 29.10.2014 18:00 ZŠ Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica HK Gladiators TRNAVA 1:3 (1:0, 0:1, 0:2) Ukončený
16 592 St: 29.10.2014 17:00 ZŠ Prievidza MŠ HK Prievidza Dukla Michalovce 2:4 (0:0, 1:3, 1:1) Znovu-otvorený
16 593 St: 29.10.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves Reprezentácia SR "18" 6:2 (4:0, 0:1, 2:1) Ukončený
16 594 St: 29.10.2014 18:00 ZŠ Senica HC Dukla Senica Bemaco HC 46 Bardejov 3:2 x (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) Ukončený
16 595 St: 29.10.2014 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HC 07 DETVA s.r.o. 5:4 x (0:1, 1:1, 3:2, 1:0) Ukončený
16 596 St: 29.10.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. PHK 3b Prešov 5:2 (1:1, 2:1, 2:0) Ukončený

17. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
17 597 Pi: 26.9.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK ‘95 Považská Bystrica 6:1 (0:0, 2:1, 4:0) Ukončený
17 598 Pi: 31.10.2014 17:30 ZŠ Prešov PHK 3b Prešov HC TOPOĽČANY 2:1 (0:0, 0:0, 2:1) Ukončený
17 599 Pi: 31.10.2014 18:00 ZŠ Detva HC 07 DETVA s.r.o. HC Dukla Senica 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) Ukončený
17 600 Pi: 31.10.2014 17:30 ZŠ Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov HK Spišská Nová Ves 2:3 (1:1, 0:0, 1:2) Ukončený
17 601 Pi: 31.10.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš Reprezentácia SR "18" MŠ HK Prievidza 5:0 kont Znovu-otvorený
17 602 Pi: 31.10.2014 17:00 ZŠ Michalovce Dukla Michalovce HK Gladiators TRNAVA 5:2 (1:2, 1:0, 3:0) Ukončený

18. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
18 603 St: 5.11.2014 18:00 ZŠ Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica Dukla Michalovce 1:8 (0:1, 0:2, 1:5) Ukončený
18 604 Po: 29.9.2014 17:00 ZŠ Trnava HK Gladiators TRNAVA Reprezentácia SR "18" 4:1 (0:1, 1:0, 3:0) Ukončený
18 605 St: 5.11.2014 17:00 ZŠ Prievidza MŠ HK Prievidza Bemaco HC 46 Bardejov 1:13 (0:2, 0:6, 1:5) Znovu-otvorený
18 606 St: 5.11.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC 07 DETVA s.r.o. 2:7 (1:2, 1:3, 0:2) Ukončený
18 607 St: 5.11.2014 18:00 ZŠ Senica HC Dukla Senica PHK 3b Prešov 2:1 (0:1, 2:0, 0:0) Ukončený
18 608 St: 5.11.2014 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 2:3 x (2:2, 0:0, 0:0, 0:1) Ukončený

19. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
19 609 Pi: 7.11.2014 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK ‘95 Považská Bystrica 0:5 kont Ukončený
19 610 Pi: 3.10.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC Dukla Senica 2:1 x (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) Ukončený
19 611 Pi: 7.11.2014 17:30 ZŠ Prešov PHK 3b Prešov HK Spišská Nová Ves 1:2 (0:2, 0:0, 1:0) Ukončený
19 612 Pi: 7.11.2014 18:00 ZŠ Detva HC 07 DETVA s.r.o. MŠ HK Prievidza 7:0 (1:0, 2:0, 4:0) Znovu-otvorený
19 613 Pi: 7.11.2014 17:30 ZŠ Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov HK Gladiators TRNAVA 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) Ukončený
19 614 Ne: 5.10.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš Reprezentácia SR "18" Dukla Michalovce 0:6 (0:2, 0:3, 0:1) Ukončený

20. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
20 615 St: 8.10.2014 18:00 ZŠ Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica Reprezentácia SR "18" 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) Ukončený
20 616 St: 12.11.2014 17:00 ZŠ Michalovce Dukla Michalovce Bemaco HC 46 Bardejov 5:3 (1:0, 1:2, 3:1) Ukončený
20 617 St: 12.11.2014 17:00 ZŠ Trnava HK Gladiators TRNAVA HC 07 DETVA s.r.o. 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) Ukončený
20 618 St: 12.11.2014 17:00 ZŠ Prievidza MŠ HK Prievidza PHK 3b Prešov 0:6 (0:2, 0:2, 0:2) Znovu-otvorený
20 619 St: 12.11.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) Ukončený
20 620 St: 12.11.2014 18:00 ZŠ Senica HC Dukla Senica HC TOPOĽČANY 7:1 (3:0, 2:1, 2:0) Ukončený

21. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
21 621 Pi: 14.11.2014 18:00 ZŠ Senica HC Dukla Senica HK ‘95 Považská Bystrica 5:2 (2:0, 2:1, 1:1) Ukončený
21 622 Pi: 14.11.2014 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK Spišská Nová Ves 5:4 (1:0, 1:1, 3:3) Ukončený
21 623 Pi: 14.11.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MŠ HK Prievidza 6:0 (2:0, 2:0, 2:0) Znovu-otvorený
21 624 Pi: 14.11.2014 17:30 ZŠ Prešov PHK 3b Prešov HK Gladiators TRNAVA 6:1 (3:1, 1:0, 2:0) Ukončený
21 625 Pi: 14.11.2014 18:00 ZŠ Detva HC 07 DETVA s.r.o. Dukla Michalovce 5:1 (1:1, 2:0, 2:0) Ukončený
21 626 Pi: 14.11.2014 17:30 ZŠ Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov Reprezentácia SR "18" 8:0 (3:0, 4:0, 1:0) Ukončený

22. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
22 627 St: 19.11.2014 18:00 ZŠ Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica Bemaco HC 46 Bardejov 4:5 gws (1:2, 2:2, 1:0, 0:0) Ukončený
22 628 St: 19.11.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš Reprezentácia SR "18" HC 07 DETVA s.r.o. 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) Ukončený
22 629 St: 19.11.2014 17:00 ZŠ Michalovce Dukla Michalovce PHK 3b Prešov 6:5 gws (2:2, 2:0, 1:3, 0:0) Ukončený
22 630 St: 19.11.2014 17:00 ZŠ Trnava HK Gladiators TRNAVA MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 2:3 (1:2, 0:1, 1:0) Ukončený
22 631 St: 19.11.2014 17:00 ZŠ Prievidza MŠ HK Prievidza HC TOPOĽČANY 2:6 (1:1, 1:4, 0:1) Znovu-otvorený
22 632 St: 19.11.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC Dukla Senica 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) Ukončený

23. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
23 633 Pi: 21.11.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HK ‘95 Považská Bystrica 5:2 (0:0, 4:2, 1:0) Ukončený
23 634 Pi: 21.11.2014 17:00 ZŠ Prievidza MŠ HK Prievidza HC Dukla Senica 2:7 (1:1, 1:3, 0:3) Znovu-otvorený
23 635 Pi: 21.11.2014 17:00 ZŠ Trnava HK Gladiators TRNAVA HC TOPOĽČANY 4:1 (0:0, 3:1, 1:0) Ukončený
23 636 Pi: 21.11.2014 17:00 ZŠ Michalovce Dukla Michalovce MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 6:3 (5:0, 0:3, 1:0) Ukončený
23 637 Pi: 21.11.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš Reprezentácia SR "18" PHK 3b Prešov 2:1 x (1:0, 0:1, 0:0, 1:0) Ukončený
23 638 Pi: 21.11.2014 17:30 ZŠ Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov HC 07 DETVA s.r.o. 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) Ukončený

24. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
24 639 St: 26.11.2014 18:00 ZŠ Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica HC 07 DETVA s.r.o. 4:5 gws (1:3, 2:0, 1:1, 0:0) Ukončený
24 640 St: 26.11.2014 17:30 ZŠ Prešov PHK 3b Prešov Bemaco HC 46 Bardejov 3:4 x (0:0, 2:2, 1:1, 0:1) Ukončený
24 641 St: 26.11.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Reprezentácia SR "18" 5:3 (1:1, 3:0, 1:2) Ukončený
24 642 St: 26.11.2014 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY Dukla Michalovce 2:4 (1:3, 0:1, 1:0) Ukončený
24 643 St: 22.10.2014 18:00 ZŠ Senica HC Dukla Senica HK Gladiators TRNAVA 2:4 (0:0, 1:1, 1:3) Ukončený
24 644 St: 26.11.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves MŠ HK Prievidza   Znovu-otvorený

25. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
25 645 Pi: 28.11.2014 17:00 ZŠ Prievidza MŠ HK Prievidza HK ‘95 Považská Bystrica   Ukončený
25 646 Pi: 28.11.2014 17:00 ZŠ Trnava HK Gladiators TRNAVA HK Spišská Nová Ves 3:2 x (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) Ukončený
25 647 Pi: 28.11.2014 17:00 ZŠ Michalovce Dukla Michalovce HC Dukla Senica 3:2 x (1:1, 0:1, 1:0, 1:0) Ukončený
25 648 Pi: 28.11.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš Reprezentácia SR "18" HC TOPOĽČANY 4:3 x (2:0, 0:1, 1:2, 1:0) Ukončený
25 649 Pi: 28.11.2014 17:30 ZŠ Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 2:4 (0:1, 2:2, 0:1) Ukončený
25 650 Pi: 28.11.2014 18:00 ZŠ Detva HC 07 DETVA s.r.o. PHK 3b Prešov 5:4 (2:1, 2:2, 1:1) Ukončený

26. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
26 651 St: 3.12.2014 18:00 ZŠ Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica PHK 3b Prešov 2:7 (0:2, 0:3, 2:2) Ukončený
26 652 St: 3.12.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC 07 DETVA s.r.o. 5:2 (1:1, 1:0, 3:1) Ukončený
26 653 St: 3.12.2014 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY Bemaco HC 46 Bardejov 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) Ukončený
26 654 St: 3.12.2014 18:00 ZŠ Senica HC Dukla Senica Reprezentácia SR "18" 3:0 (2:0, 1:0, 0:0) Ukončený
26 655 St: 3.12.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves Dukla Michalovce 3:2 (1:1, 2:0, 0:1) Ukončený
26 656 St: 3.12.2014 17:00 ZŠ Prievidza MŠ HK Prievidza HK Gladiators TRNAVA   Ukončený

27. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
27 657 Pi: 5.12.2014 17:00 ZŠ Trnava HK Gladiators TRNAVA HK ‘95 Považská Bystrica 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) Ukončený
27 658 Pi: 5.12.2014 17:00 ZŠ Michalovce Dukla Michalovce MŠ HK Prievidza   Ukončený
27 659 Pi: 5.12.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš Reprezentácia SR "18" HK Spišská Nová Ves 2:4 (0:2, 1:2, 1:0) Ukončený
27 660 Pi: 5.12.2014 17:30 ZŠ Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov HC Dukla Senica 1:5 (0:2, 1:1, 0:2) Ukončený
27 661 Pi: 5.12.2014 18:00 ZŠ Detva HC 07 DETVA s.r.o. HC TOPOĽČANY 5:3 (3:0, 1:2, 1:1) Ukončený
27 662 Pi: 5.12.2014 17:30 ZŠ Prešov PHK 3b Prešov MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 0:5 (0:1, 0:2, 0:2) Ukončený

28. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
28 663 St: 10.12.2014 18:00 ZŠ Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 2:6 (2:2, 0:2, 0:2) Ukončený
28 664 St: 10.12.2014 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY PHK 3b Prešov 4:7 (1:1, 1:5, 2:1) Ukončený
28 665 St: 10.12.2014 18:00 ZŠ Senica HC Dukla Senica HC 07 DETVA s.r.o. 3:2 gws (0:0, 1:1, 1:1, 0:0) Ukončený
28 666 St: 10.12.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves Bemaco HC 46 Bardejov 3:2 x (1:1, 0:0, 1:1, 1:0) Ukončený
28 667 St: 10.12.2014 17:00 ZŠ Prievidza MŠ HK Prievidza Reprezentácia SR "18"   Ukončený
28 668 St: 10.12.2014 17:00 ZŠ Trnava HK Gladiators TRNAVA Dukla Michalovce 3:2 (0:0, 3:1, 0:1) Ukončený

29. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
29 669 Pi: 12.12.2014 17:00 ZŠ Michalovce Dukla Michalovce HK ‘95 Považská Bystrica 6:3 (4:0, 0:2, 2:1) Ukončený
29 670 Št: 11.12.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš Reprezentácia SR "18" HK Gladiators TRNAVA 4:3 x (1:2, 2:1, 0:0, 1:0) Ukončený
29 671 Pi: 12.12.2014 17:30 ZŠ Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov MŠ HK Prievidza   Ukončený
29 672 Pi: 12.12.2014 18:00 ZŠ Detva HC 07 DETVA s.r.o. HK Spišská Nová Ves 3:4 x (1:0, 0:2, 2:1, 0:1) Ukončený
29 673 Pi: 12.12.2014 17:30 ZŠ Prešov PHK 3b Prešov HC Dukla Senica 2:6 (2:1, 0:2, 0:3) Ukončený
29 674 Pi: 12.12.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC TOPOĽČANY 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) Ukončený

30. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
30 675 St: 17.12.2014 18:00 ZŠ Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica HC TOPOĽČANY 3:5 (2:1, 1:3, 0:1) Ukončený
30 676 St: 17.12.2014 18:00 ZŠ Senica HC Dukla Senica MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 4:1 (0:0, 3:0, 1:1) Ukončený
30 677 St: 17.12.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves PHK 3b Prešov 5:1 (1:0, 3:0, 1:1) Ukončený
30 678 St: 17.12.2014 17:00 ZŠ Prievidza MŠ HK Prievidza HC 07 DETVA s.r.o.   Ukončený
30 679 St: 17.12.2014 17:00 ZŠ Trnava HK Gladiators TRNAVA Bemaco HC 46 Bardejov 2:4 (0:1, 1:2, 1:1) Ukončený
30 680 St: 17.12.2014 17:00 ZŠ Michalovce Dukla Michalovce Reprezentácia SR "18" 8:2 (3:2, 5:0, 0:0) Ukončený

31. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
31 681 St: 28.1.2015 17:00 ZŠ L. Mikuláš Reprezentácia SR "18" HK ‘95 Považská Bystrica 1:4 (0:1, 0:1, 1:2) Ukončený
31 682 Pi: 19.12.2014 17:30 ZŠ Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov Dukla Michalovce 6:1 (1:1, 2:0, 3:0) Ukončený
31 683 Pi: 19.12.2014 18:00 ZŠ Detva HC 07 DETVA s.r.o. HK Gladiators TRNAVA 4:1 (0:0, 3:0, 1:1) Ukončený
31 684 Pi: 19.12.2014 17:30 ZŠ Prešov PHK 3b Prešov MŠ HK Prievidza   Ukončený
31 685 Pi: 19.12.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK Spišská Nová Ves 7:5 (1:1, 2:3, 4:1) Ukončený
31 686 Pi: 19.12.2014 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HC Dukla Senica 4:3 (2:2, 1:0, 1:1) Ukončený

32. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
32 687 Ne: 21.12.2014 17:00 ZŠ Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica HC Dukla Senica 3:9 (1:4, 1:2, 1:3) Ukončený
32 688 Ne: 21.12.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC TOPOĽČANY 3:1 (2:1, 1:0, 0:0) Ukončený
32 689 Ne: 21.12.2014 17:00 ZŠ Prievidza MŠ HK Prievidza MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.   Ukončený
32 690 Ne: 21.12.2014 17:00 ZŠ Trnava HK Gladiators TRNAVA PHK 3b Prešov 3:2 (2:1, 0:1, 1:0) Ukončený
32 691 Ne: 21.12.2014 17:00 ZŠ Michalovce Dukla Michalovce HC 07 DETVA s.r.o. 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) Ukončený
32 692 Ne: 21.12.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš Reprezentácia SR "18" Bemaco HC 46 Bardejov 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) Ukončený

33. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
33 693 Ne: 28.12.2014 18:00 ZŠ Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov HK ‘95 Považská Bystrica 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) Ukončený
33 694 Ne: 23.11.2014 17:30 ZŠ Detva HC 07 DETVA s.r.o. Reprezentácia SR "18" 2:0 (2:0, 0:0, 0:0) Ukončený
33 695 Ne: 28.12.2014 17:30 ZŠ Prešov PHK 3b Prešov Dukla Michalovce 4:5 (0:2, 3:2, 1:1) Ukončený
33 696 Ne: 28.12.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK Gladiators TRNAVA 5:4 gws (0:0, 2:2, 2:2, 0:0) Ukončený
33 697 Ne: 28.12.2014 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY MŠ HK Prievidza   Ukončený
33 698 Ne: 28.12.2014 17:00 ZŠ Senica HC Dukla Senica HK Spišská Nová Ves 4:2 (2:1, 0:0, 2:1) Ukončený

34. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
34 699 Ut: 30.12.2014 17:00 ZŠ Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica HK Spišská Nová Ves 2:3 (0:0, 0:1, 2:2) Ukončený
34 700 Ut: 30.12.2014 18:00 ZŠ Senica HC Dukla Senica MŠ HK Prievidza   Ukončený
34 701 Ne: 7.12.2014 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK Gladiators TRNAVA 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) Ukončený
34 702 Ut: 30.12.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Dukla Michalovce 7:2 (1:1, 4:0, 2:1) Ukončený
34 703 Ut: 9.9.2014 17:30 ZŠ Prešov PHK 3b Prešov Reprezentácia SR "18" 6:2 (1:1, 2:0, 3:1) Ukončený
34 704 Ut: 30.12.2014 18:00 ZŠ Detva HC 07 DETVA s.r.o. Bemaco HC 46 Bardejov 2:3 gws (0:0, 1:2, 1:0, 0:0) Ukončený

35. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
35 705 Ne: 4.1.2015 17:30 ZŠ Detva HC 07 DETVA s.r.o. HK ‘95 Považská Bystrica 5:2 (4:0, 0:1, 1:1) Ukončený
35 706 Ne: 4.1.2015 18:00 ZŠ Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov PHK 3b Prešov 6:1 (1:1, 3:0, 2:0) Ukončený
35 707 Ne: 4.1.2015 17:00 ZŠ L. Mikuláš Reprezentácia SR "18" MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 3:8 (1:2, 2:4, 0:2) Ukončený
35 708 Ne: 4.1.2015 17:00 ZŠ Michalovce Dukla Michalovce HC TOPOĽČANY 6:0 (1:0, 2:0, 3:0) Ukončený
35 709 Ne: 4.1.2015 17:00 ZŠ Trnava HK Gladiators TRNAVA HC Dukla Senica 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) Ukončený
35 710 Ne: 4.1.2015 17:00 ZŠ Prievidza MŠ HK Prievidza HK Spišská Nová Ves   Ukončený

36. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
36 711 St: 7.1.2015 18:00 ZŠ Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica MŠ HK Prievidza   Ukončený
36 712 St: 7.1.2015 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HK Gladiators TRNAVA 8:2 (2:0, 2:1, 4:1) Ukončený
36 713 St: 7.1.2015 18:00 ZŠ Senica HC Dukla Senica Dukla Michalovce 4:5 gws (1:1, 1:2, 2:1, 0:0) Ukončený
36 714 St: 7.1.2015 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY Reprezentácia SR "18" 6:5 (2:1, 4:3, 0:1) Ukončený
36 715 St: 7.1.2015 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Bemaco HC 46 Bardejov 2:1 gws (0:0, 0:0, 1:1, 0:0) Ukončený
36 716 St: 7.1.2015 17:30 ZŠ Prešov PHK 3b Prešov HC 07 DETVA s.r.o. 2:4 (1:0, 0:3, 1:1) Ukončený

37. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
37 717 Pi: 9.1.2015 17:30 ZŠ Prešov PHK 3b Prešov HK ‘95 Považská Bystrica 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) Ukončený
37 718 Pi: 9.1.2015 18:00 ZŠ Detva HC 07 DETVA s.r.o. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 4:3 (1:1, 2:1, 1:1) Ukončený
37 719 Pi: 9.1.2015 17:30 ZŠ Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov HC TOPOĽČANY 7:2 (4:0, 1:1, 2:1) Ukončený
37 720 Pi: 9.1.2015 17:00 ZŠ L. Mikuláš Reprezentácia SR "18" HC Dukla Senica 2:4 (1:3, 0:0, 1:1) Ukončený
37 721 Pi: 9.1.2015 17:00 ZŠ Michalovce Dukla Michalovce HK Spišská Nová Ves 2:3 (0:0, 1:1, 1:2) Ukončený
37 722 Pi: 9.1.2015 17:00 ZŠ Trnava HK Gladiators TRNAVA MŠ HK Prievidza   Ukončený

38. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
38 723 St: 14.1.2015 18:00 ZŠ Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica HK Gladiators TRNAVA 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) Ukončený
38 724 St: 14.1.2015 17:00 ZŠ Prievidza MŠ HK Prievidza Dukla Michalovce   Ukončený
38 725 St: 14.1.2015 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves Reprezentácia SR "18" 7:1 (1:0, 4:1, 2:0) Ukončený
38 726 St: 14.1.2015 18:00 ZŠ Senica HC Dukla Senica Bemaco HC 46 Bardejov 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) Ukončený
38 727 St: 14.1.2015 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HC 07 DETVA s.r.o. 5:6 x (3:1, 2:2, 0:2, 0:1) Ukončený
38 728 St: 14.1.2015 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. PHK 3b Prešov 6:4 (2:1, 2:1, 2:2) Ukončený

39. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
39 729 Pi: 16.1.2015 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK ‘95 Považská Bystrica 5:1 (0:1, 3:0, 2:0) Ukončený
39 730 Pi: 16.1.2015 17:30 ZŠ Prešov PHK 3b Prešov HC TOPOĽČANY 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) Ukončený
39 731 Pi: 16.1.2015 18:00 ZŠ Detva HC 07 DETVA s.r.o. HC Dukla Senica 6:4 (2:2, 2:2, 2:0) Ukončený
39 732 Pi: 16.1.2015 17:30 ZŠ Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov HK Spišská Nová Ves 2:3 x (0:0, 0:1, 2:1, 0:1) Ukončený
39 733 Pi: 16.1.2015 17:00 ZŠ L. Mikuláš Reprezentácia SR "18" MŠ HK Prievidza   Ukončený
39 734 Pi: 16.1.2015 17:00 ZŠ Michalovce Dukla Michalovce HK Gladiators TRNAVA 3:2 (0:2, 1:0, 2:0) Ukončený

40. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
40 735 St: 21.1.2015 18:00 ZŠ Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica Dukla Michalovce 2:4 (0:0, 0:1, 2:3) Ukončený
40 736 St: 1.10.2014 17:00 ZŠ Trnava HK Gladiators TRNAVA Reprezentácia SR "18" 5:0 (0:0, 2:0, 3:0) Ukončený
40 737 St: 21.1.2015 17:00 ZŠ Prievidza MŠ HK Prievidza Bemaco HC 46 Bardejov   Ukončený
40 738 St: 21.1.2015 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC 07 DETVA s.r.o. 2:1 gws (0:0, 1:1, 0:0, 0:0) Ukončený
40 739 St: 21.1.2015 18:00 ZŠ Senica HC Dukla Senica PHK 3b Prešov 4:5 (1:2, 2:3, 1:0) Ukončený
40 740 St: 21.1.2015 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 1:5 (1:1, 0:2, 0:2) Ukončený

41. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
41 741 Pi: 23.1.2015 17:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK ‘95 Považská Bystrica 5:9 (1:1, 1:2, 3:6) Ukončený
41 742 Pi: 23.1.2015 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC Dukla Senica 5:3 (2:0, 1:1, 2:2) Ukončený
41 743 Pi: 23.1.2015 17:30 ZŠ Prešov PHK 3b Prešov HK Spišská Nová Ves 3:7 (0:3, 2:0, 1:4) Ukončený
41 744 Pi: 23.1.2015 18:00 ZŠ Detva HC 07 DETVA s.r.o. MŠ HK Prievidza   Ukončený
41 745 Pi: 23.1.2015 17:30 ZŠ Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov HK Gladiators TRNAVA 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) Ukončený
41 746 Ut: 13.1.2015 17:00 ZŠ L. Mikuláš Reprezentácia SR "18" Dukla Michalovce 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) Ukončený

42. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
42 747 Pi: 19.12.2014 18:00 ZŠ Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica Reprezentácia SR "18" 2:1 (0:1, 0:0, 2:0) Ukončený
42 748 St: 28.1.2015 17:00 ZŠ Michalovce Dukla Michalovce Bemaco HC 46 Bardejov 3:6 (2:0, 1:3, 0:3) Ukončený
42 749 St: 28.1.2015 17:00 ZŠ Trnava HK Gladiators TRNAVA HC 07 DETVA s.r.o. 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) Ukončený
42 750 St: 28.1.2015 17:00 ZŠ Prievidza MŠ HK Prievidza PHK 3b Prešov   Ukončený
42 751 St: 28.1.2015 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 6:1 (1:1, 2:0, 3:0) Ukončený
42 752 St: 28.1.2015 18:00 ZŠ Senica HC Dukla Senica HC TOPOĽČANY 8:0 (2:0, 4:0, 2:0) Ukončený

43. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
43 753 Pi: 30.1.2015 17:00 ZŠ Senica HC Dukla Senica HK ‘95 Považská Bystrica 8:0 (0:0, 4:0, 4:0) Ukončený
43 754 Pi: 30.1.2015 17:00 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK Spišská Nová Ves 1:5 (0:0, 1:3, 0:2) Ukončený
43 755 Pi: 30.1.2015 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MŠ HK Prievidza   Ukončený
43 756 Pi: 30.1.2015 17:00 ZŠ Prešov PHK 3b Prešov HK Gladiators TRNAVA 5:2 (1:0, 1:1, 3:1) Ukončený
43 757 Pi: 30.1.2015 17:00 ZŠ Detva HC 07 DETVA s.r.o. Dukla Michalovce 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) Ukončený
43 758 Pi: 30.1.2015 17:00 ZŠ Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov Reprezentácia SR "18" 6:2 (2:1, 1:0, 3:1) Ukončený

44. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
44 759 Ut: 3.2.2015 17:00 ZŠ Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica Bemaco HC 46 Bardejov 1:7 (1:2, 0:3, 0:2) Ukončený
44 760 Ne: 1.2.2015 17:30 ZŠ Detva Reprezentácia SR "18" HC 07 DETVA s.r.o. 1:6 (0:1, 1:3, 0:2) Ukončený
44 761 Ut: 3.2.2015 17:00 ZŠ Michalovce Dukla Michalovce PHK 3b Prešov 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) Ukončený
44 762 Ut: 3.2.2015 17:00 ZŠ Trnava HK Gladiators TRNAVA MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 2:6 (2:1, 0:2, 0:3) Ukončený
44 763 Ut: 3.2.2015 17:00 ZŠ Prievidza MŠ HK Prievidza HC TOPOĽČANY   Ukončený
44 764 Ut: 3.2.2015 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC Dukla Senica 5:3 (1:1, 2:1, 2:1) Ukončený