SK  |  EN

Extraliga dorastu / Extraleague U18 2014/2015

I. Základná časť / I. Preliminary rounds (Základná časť)

1. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
1 2001 So: 6.9.2014 14:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. MHK Dubnica nad Váhom 5:2 (2:1, 1:1, 2:0) Ukončený
1 2002 So: 6.9.2014 15:15 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 2:5 (1:0, 1:1, 0:4) Ukončený
1 2003 So: 6.9.2014 15:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. MMHK Nitra 4:3 (1:1, 1:1, 2:1) Ukončený
1 2004 So: 6.9.2014 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HC TOPOĽČANY 4:2 (0:0, 1:2, 3:0) Ukončený
1 2005 So: 6.9.2014 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen MHC Martin, a.s. 3:2 gws (0:0, 1:1, 1:1, 0:0) Ukončený
1 2006 So: 29.11.2014 17:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 4:2 (1:0, 0:1, 3:1) Ukončený
1 2007 So: 6.9.2014 14:00 ZŠ Prešov P.H.K. Prešov, n.o. HK ŠKP POPRAD 2:3 (1:1, 1:2, 0:0) Ukončený
1 2008 So: 6.9.2014 10:30 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HK Spišská Nová Ves 5:4 (1:1, 1:0, 3:3) Ukončený

2. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
2 2009 Ne: 7.9.2014 10:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. MHK Dubnica nad Váhom 8:1 (3:0, 4:1, 1:0) Ukončený
2 2010 Ne: 7.9.2014 10:30 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 3:6 (1:3, 2:2, 0:1) Ukončený
2 2011 Ne: 7.9.2014 11:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. MMHK Nitra 9:0 (3:0, 3:0, 3:0) Ukončený
2 2012 Ne: 7.9.2014 10:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HC TOPOĽČANY 2:3 gws (1:1, 0:1, 1:0, 0:0) Ukončený
2 2013 Ne: 7.9.2014 11:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen MHC Martin, a.s. 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) Ukončený
2 2014 Ne: 30.11.2014 14:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 9:3 (2:2, 6:0, 1:1) Ukončený
2 2015 Ne: 7.9.2014 10:30 ZŠ Prešov P.H.K. Prešov, n.o. HK ŠKP POPRAD 2:6 (2:1, 0:1, 0:4) Ukončený
2 2016 Ne: 7.9.2014 13:30 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HK Spišská Nová Ves 3:2 (0:1, 2:1, 1:0) Ukončený

3. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
3 2017 So: 13.9.2014 15:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HK DUKLA Trenčín n.o. 10:2 (0:1, 8:1, 2:0) Ukončený
3 2018 So: 13.9.2014 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves MsHKM Žilina 3:4 gws (1:1, 1:0, 1:2, 0:0) Ukončený
3 2019 So: 13.9.2014 15:00 ZŠ Martin MHC Martin, a.s. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 3:2 (1:0, 2:1, 0:1) Ukončený
3 2020 So: 13.9.2014 14:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK 36 Skalica 2:7 (0:2, 1:2, 1:3) Ukončený
3 2021 So: 13.9.2014 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen MHK Dubnica nad Váhom 8:3 (3:1, 1:0, 4:2) Ukončený
3 2022 Ut: 9.12.2014 13:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 2:3 gws (1:1, 1:0, 0:1, 0:0) Ukončený
3 2023 So: 13.9.2014 14:00 ZŠ Prešov P.H.K. Prešov, n.o. MMHK Nitra 9:1 (3:0, 3:1, 3:0) Ukončený
3 2024 So: 13.9.2014 14:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HC TOPOĽČANY 5:2 (1:1, 2:0, 2:1) Ukončený

4. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
4 2025 Ne: 14.9.2014 11:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD MsHKM Žilina 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) Ukončený
4 2026 Ne: 14.9.2014 10:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HK DUKLA Trenčín n.o. 0:4 (0:2, 0:1, 0:1) Ukončený
4 2027 Ne: 14.9.2014 10:45 ZŠ Martin MHC Martin, a.s. HK 36 Skalica 1:2 (0:2, 1:0, 0:0) Ukončený
4 2028 Ne: 14.9.2014 11:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 4:5 (2:0, 1:5, 1:0) Ukončený
4 2029 Ne: 14.9.2014 11:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 1:5 (0:1, 1:3, 0:1) Ukončený
4 2030 St: 10.12.2014 16:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica MHK Dubnica nad Váhom 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) Ukončený
4 2031 Ne: 14.9.2014 10:30 ZŠ Prešov P.H.K. Prešov, n.o. HC TOPOĽČANY 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) Ukončený
4 2032 Ne: 14.9.2014 11:30 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. MMHK Nitra 7:1 (1:0, 1:1, 5:0) Ukončený

5. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
5 2033 So: 20.9.2014 14:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HKM a.s. Zvolen 3:4 (1:2, 1:0, 1:2) Ukončený
5 2034 So: 20.9.2014 15:15 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HC ‘05 Banská Bystrica 2:4 (0:0, 2:1, 0:3) Ukončený
5 2035 So: 20.9.2014 15:45 ZŠ Nitra MMHK Nitra HK ŠKP POPRAD 3:5 (1:2, 2:2, 0:1) Ukončený
5 2036 So: 20.9.2014 15:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK Spišská Nová Ves 1:2 gws (1:0, 0:0, 0:1, 0:0) Ukončený
5 2037 So: 20.9.2014 14:00 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom P.H.K. Prešov, n.o. 2:3 (0:1, 2:1, 0:1) Ukončený
5 2038 So: 20.9.2014 13:45 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. HC Košice s.r.o. 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) Ukončený
5 2039 So: 20.9.2014 15:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. MHC Martin, a.s. 8:2 (0:1, 6:1, 2:0) Ukončený
5 2040 So: 20.9.2014 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 1:2 gws (0:0, 0:0, 1:1, 0:0) Ukončený

6. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
6 2041 Ne: 21.9.2014 10:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HC ‘05 Banská Bystrica 3:2 gws (0:0, 2:2, 0:0, 0:0) Ukončený
6 2042 Ne: 21.9.2014 10:30 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HKM a.s. Zvolen 4:7 (3:1, 0:3, 1:3) Ukončený
6 2043 Ne: 21.9.2014 11:30 ZŠ Nitra MMHK Nitra HK Spišská Nová Ves 8:2 (1:1, 2:0, 5:1) Ukončený
6 2044 Ne: 21.9.2014 11:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK ŠKP POPRAD 2:5 (0:1, 1:3, 1:1) Ukončený
6 2045 Ne: 21.9.2014 10:30 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom HC Košice s.r.o. 1:4 (0:2, 0:1, 1:1) Ukončený
6 2046 Ne: 21.9.2014 11:15 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. P.H.K. Prešov, n.o. 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) Ukončený
6 2047 Ne: 21.9.2014 11:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 9:0 (1:0, 4:0, 4:0) Ukončený
6 2048 Ne: 21.9.2014 10:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina MHC Martin, a.s. 3:4 (0:1, 1:1, 2:2) Ukončený

7. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
7 2049 So: 27.9.2014 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HK DUKLA Trenčín n.o. 3:0 (3:0, 0:0, 0:0) Ukončený
7 2050 So: 18.10.2014 17:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica MsHKM Žilina 3:2 x (2:0, 0:1, 0:1, 1:0) Ukončený
7 2051 So: 27.9.2014 14:00 ZŠ Prešov P.H.K. Prešov, n.o. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) Ukončený
7 2052 So: 27.9.2014 14:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HK 36 Skalica 2:3 gws (2:0, 0:1, 0:1, 0:0) Ukončený
7 2053 So: 27.9.2014 15:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD MHK Dubnica nad Váhom 9:1 (2:1, 3:0, 4:0) Ukončený
7 2054 So: 27.9.2014 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 3:5 (1:1, 1:2, 1:2) Ukončený
7 2055 So: 27.9.2014 15:00 ZŠ Martin MHC Martin, a.s. MMHK Nitra 5:3 (4:1, 1:1, 0:1) Ukončený
7 2056 So: 27.9.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC TOPOĽČANY 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) Ukončený

8. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
8 2057 Ne: 28.9.2014 11:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen MsHKM Žilina 4:5 (0:1, 2:3, 2:1) Ukončený
8 2058 Pi: 17.10.2014 13:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HK DUKLA Trenčín n.o. 4:3 gws (1:0, 1:3, 1:0, 0:0) Ukončený
8 2059 Ne: 28.9.2014 10:30 ZŠ Prešov P.H.K. Prešov, n.o. HK 36 Skalica 1:10 (0:2, 1:3, 0:5) Ukončený
8 2060 Ne: 28.9.2014 10:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 2:3 gws (1:0, 1:1, 0:1, 0:0) Ukončený
8 2061 Ne: 28.9.2014 11:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 3:10 (0:1, 1:4, 2:5) Ukončený
8 2062 Ne: 28.9.2014 10:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves MHK Dubnica nad Váhom 7:3 (2:1, 2:1, 3:1) Ukončený
8 2063 Ne: 28.9.2014 10:00 ZŠ Martin MHC Martin, a.s. HC TOPOĽČANY 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) Ukončený
8 2064 Ne: 28.9.2014 13:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MMHK Nitra 3:5 (1:3, 0:0, 2:2) Ukončený

9. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
9 2065 So: 4.10.2014 15:45 ZŠ Nitra MMHK Nitra HKM a.s. Zvolen 2:3 (1:2, 0:1, 1:0) Ukončený
9 2066 So: 4.10.2014 15:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HC ‘05 Banská Bystrica 3:4 (0:0, 1:3, 2:1) Ukončený
9 2067 So: 4.10.2014 15:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. P.H.K. Prešov, n.o. 2:4 (2:1, 0:1, 0:2) Ukončený
9 2068 So: 4.10.2014 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HC Košice s.r.o. 0:4 (0:2, 0:0, 0:2) Ukončený
9 2069 So: 4.10.2014 17:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HK ŠKP POPRAD 10:3 (3:2, 3:1, 4:0) Ukončený
9 2070 So: 4.10.2014 15:15 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HK Spišská Nová Ves 3:2 (2:1, 0:0, 1:1) Ukončený
9 2071 So: 4.10.2014 14:00 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom MHC Martin, a.s. 1:5 (0:1, 1:2, 0:2) Ukončený
9 2072 So: 4.10.2014 13:45 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 9:1 (5:0, 3:1, 1:0) Ukončený

10. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
10 2073 Ne: 5.10.2014 11:30 ZŠ Nitra MMHK Nitra HC ‘05 Banská Bystrica 1:4 (0:2, 0:0, 1:2) Ukončený
10 2074 Ne: 5.10.2014 11:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HKM a.s. Zvolen 2:4 (0:0, 2:1, 0:3) Ukončený
10 2075 Ne: 5.10.2014 11:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. HC Košice s.r.o. 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) Ukončený
10 2076 Ne: 5.10.2014 10:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina P.H.K. Prešov, n.o. 2:3 (1:0, 0:3, 1:0) Ukončený
10 2077 Ne: 5.10.2014 11:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HK Spišská Nová Ves 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) Ukončený
10 2078 Ne: 5.10.2014 10:30 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HK ŠKP POPRAD 2:5 (1:3, 0:2, 1:0) Ukončený
10 2079 Ne: 5.10.2014 10:30 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 4:3 x (1:0, 1:3, 1:0, 1:0) Ukončený
10 2080 Ne: 5.10.2014 9:45 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. MHC Martin, a.s. 7:0 (3:0, 1:0, 3:0) Ukončený

11. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
11 2081 St: 8.10.2014 18:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) Ukončený
11 2082 St: 8.10.2014 17:00 HANT arena Skalica HK 36 Skalica MHK Dubnica nad Váhom 4:2 (0:0, 0:0, 4:2) Ukončený
11 2083 St: 8.10.2014 16:00 ZŠ Nitra MMHK Nitra HK DUKLA Trenčín n.o. 0:1 gws (0:0, 0:0, 0:0, 0:0) Ukončený
11 2084 St: 8.10.2014 14:00 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY MsHKM Žilina 6:2 (2:1, 2:1, 2:0) Ukončený
11 2085 St: 24.9.2014 15:45 ZŠ Martin MHC Martin, a.s. HC ‘05 Banská Bystrica 0:4 (0:1, 0:1, 0:2) Ukončený
11 2086 St: 8.10.2014 13:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HKM a.s. Zvolen 1:5 (0:1, 1:2, 0:2) Ukončený
11 2087 St: 8.10.2014 17:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HC Košice s.r.o. 6:3 (1:2, 1:1, 4:0) Ukončený
11 2088 St: 8.10.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves P.H.K. Prešov, n.o. 4:2 (2:1, 2:1, 0:0) Ukončený

12. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
12 2089 Št: 25.9.2014 16:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 1:5 (0:1, 1:1, 0:3) Ukončený
12 2090 Št: 9.10.2014 17:00 HANT arena Skalica HK 36 Skalica MHK Dubnica nad Váhom 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) Ukončený
12 2091 Št: 9.10.2014 16:00 ZŠ Nitra MMHK Nitra HK DUKLA Trenčín n.o. 2:5 (0:2, 1:1, 1:2) Ukončený
12 2092 Št: 9.10.2014 16:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY MsHKM Žilina 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) Ukončený
12 2093 Št: 25.9.2014 15:00 ZŠ Martin MHC Martin, a.s. HC ‘05 Banská Bystrica 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) Ukončený
12 2094 Št: 9.10.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HKM a.s. Zvolen 4:6 (1:1, 1:4, 2:1) Ukončený
12 2095 Št: 9.10.2014 17:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HC Košice s.r.o. 8:3 (4:1, 2:1, 2:1) Ukončený
12 2096 Št: 9.10.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves P.H.K. Prešov, n.o. 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) Ukončený

13. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
13 2097 So: 11.10.2014 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HC SLOVAN Bratislava, a.s. 3:2 (1:0, 1:0, 1:2) Ukončený
13 2098 So: 11.10.2014 17:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HK 36 Skalica 4:3 gws (1:1, 1:1, 1:1, 0:0) Ukončený
13 2099 So: 11.10.2014 15:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD MMHK Nitra 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) Ukončený
13 2100 So: 11.10.2014 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC TOPOĽČANY 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) Ukončený
13 2101 So: 11.10.2014 14:00 ZŠ Prešov P.H.K. Prešov, n.o. MHK Dubnica nad Váhom 5:2 (3:0, 1:1, 1:1) Ukončený
13 2102 So: 11.10.2014 14:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 2:3 gws (1:0, 0:1, 1:1, 0:0) Ukončený
13 2103 So: 11.10.2014 15:00 ZŠ Martin MHC Martin, a.s. HK DUKLA Trenčín n.o. 4:5 (0:2, 2:1, 2:2) Ukončený
13 2104 So: 11.10.2014 14:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MsHKM Žilina 3:1 (2:1, 0:0, 1:0) Ukončený

14. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
14 2105 Ne: 12.10.2014 11:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HK 36 Skalica 2:3 (0:1, 2:1, 0:1) Ukončený
14 2106 Ne: 12.10.2014 11:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HC SLOVAN Bratislava, a.s. 2:6 (0:3, 1:2, 1:1) Ukončený
14 2107 Ne: 12.10.2014 11:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HC TOPOĽČANY 3:1 (1:1, 2:0, 0:0) Ukončený
14 2108 Ne: 12.10.2014 10:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves MMHK Nitra 8:1 (0:0, 3:1, 5:0) Ukončený
14 2109 Ne: 12.10.2014 10:30 ZŠ Prešov P.H.K. Prešov, n.o. HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 4:7 (2:1, 1:2, 1:4) Ukončený
14 2110 Ne: 12.10.2014 11:30 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. MHK Dubnica nad Váhom 7:0 (1:0, 5:0, 1:0) Ukončený
14 2111 Ne: 12.10.2014 10:45 ZŠ Martin MHC Martin, a.s. MsHKM Žilina 5:0 (0:0, 5:0, 0:0) Ukončený
14 2112 Ne: 12.10.2014 10:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK DUKLA Trenčín n.o. 3:6 (0:1, 3:4, 0:1) Ukončený

15. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
15 2113 So: 18.10.2014 15:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. HKM a.s. Zvolen 6:1 (3:0, 1:0, 2:1) Ukončený
15 2114 So: 27.9.2014 18:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HC ‘05 Banská Bystrica 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) Ukončený
15 2115 So: 18.10.2014 14:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. P.H.K. Prešov, n.o. 7:3 (4:0, 0:2, 3:1) Ukončený
15 2116 So: 18.10.2014 15:15 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HC Košice s.r.o. 3:5 (1:1, 1:2, 1:2) Ukončený
15 2117 So: 18.10.2014 14:00 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom HK ŠKP POPRAD 0:4 (0:2, 0:1, 0:1) Ukončený
15 2118 So: 18.10.2014 13:45 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. HK Spišská Nová Ves 2:4 (0:0, 2:2, 0:2) Ukončený
15 2119 So: 18.10.2014 15:45 ZŠ Nitra MMHK Nitra MHC Martin, a.s. 2:7 (0:1, 1:5, 1:1) Ukončený
15 2120 So: 18.10.2014 15:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 5:7 (0:3, 2:0, 3:4) Ukončený

16. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
16 2121 Ne: 28.9.2014 11:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. HC ‘05 Banská Bystrica 5:2 (1:2, 3:0, 1:0) Ukončený
16 2122 Ne: 19.10.2014 10:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HKM a.s. Zvolen 3:1 (0:1, 3:0, 0:0) Ukončený
16 2123 Ne: 19.10.2014 10:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HC Košice s.r.o. 4:2 (3:0, 0:1, 1:1) Ukončený
16 2124 Ne: 19.10.2014 10:30 HANT arena Skalica HK 36 Skalica P.H.K. Prešov, n.o. 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) Ukončený
16 2125 Ne: 19.10.2014 10:30 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom HK Spišská Nová Ves 3:9 (1:4, 1:2, 1:3) Ukončený
16 2126 Ne: 19.10.2014 9:45 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. HK ŠKP POPRAD 4:3 (1:0, 2:2, 1:1) Ukončený
16 2127 Ne: 19.10.2014 11:30 ZŠ Nitra MMHK Nitra MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 2:3 (1:1, 1:1, 0:1) Ukončený
16 2128 Ne: 19.10.2014 11:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY MHC Martin, a.s. 1:6 (1:1, 0:1, 0:4) Ukončený

17. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
17 2129 So: 25.10.2014 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen MMHK Nitra 1:3 (0:2, 0:1, 1:0) Ukončený
17 2130 So: 25.10.2014 14:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HC TOPOĽČANY 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) Ukončený
17 2131 So: 25.10.2014 14:00 ZŠ Prešov P.H.K. Prešov, n.o. HK DUKLA Trenčín n.o. 1:6 (1:1, 0:4, 0:1) Ukončený
17 2132 So: 25.10.2014 15:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. MsHKM Žilina 3:4 (0:1, 3:2, 0:1) Ukončený
17 2133 So: 25.10.2014 15:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HC SLOVAN Bratislava, a.s. 3:2 (2:1, 1:0, 0:1) Ukončený
17 2134 So: 25.10.2014 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HK 36 Skalica 1:3 (0:0, 0:0, 1:3) Ukončený
17 2135 So: 25.10.2014 15:00 ZŠ Martin MHC Martin, a.s. MHK Dubnica nad Váhom 6:1 (2:0, 1:0, 3:1) Ukončený
17 2136 So: 25.10.2014 14:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 3:7 (1:4, 2:2, 0:1) Ukončený

18. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
18 2137 Ne: 26.10.2014 11:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HC TOPOĽČANY 4:3 x (2:2, 1:1, 0:0, 1:0) Ukončený
18 2138 Pi: 24.10.2014 16:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica MMHK Nitra 5:0 (3:0, 1:0, 1:0) Ukončený
18 2139 Ne: 26.10.2014 10:30 ZŠ Prešov P.H.K. Prešov, n.o. MsHKM Žilina 5:4 gws (1:0, 3:3, 0:1, 0:0) Ukončený
18 2140 Ne: 26.10.2014 10:45 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HK DUKLA Trenčín n.o. 3:4 (1:2, 2:1, 0:1) Ukončený
18 2141 Ne: 26.10.2014 11:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HK 36 Skalica 1:6 (1:2, 0:3, 0:1) Ukončený
18 2142 Ne: 26.10.2014 10:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC SLOVAN Bratislava, a.s. 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) Ukončený
18 2143 Ne: 26.10.2014 10:45 ZŠ Martin MHC Martin, a.s. HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 4:1 (0:0, 1:1, 3:0) Ukončený
18 2144 Ne: 26.10.2014 10:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHK Dubnica nad Váhom 4:3 gws (1:1, 1:0, 1:2, 0:0) Ukončený

19. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
19 2145 So: 1.11.2014 15:15 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HC SLOVAN Bratislava, a.s. 3:11 (2:5, 1:4, 0:2) Ukončený
19 2146 So: 1.11.2014 14:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HKM a.s. Zvolen 2:5 (0:2, 2:2, 0:1) Ukončený
19 2147 So: 1.11.2014 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HK ŠKP POPRAD 4:2 (2:0, 0:1, 2:1) Ukončený
19 2148 So: 1.11.2014 15:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY MMHK Nitra 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) Ukončený
19 2149 So: 1.11.2014 14:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHC Martin, a.s. 2:9 (0:3, 2:2, 0:4) Ukončený
19 2150 So: 1.11.2014 14:00 ZŠ Prešov P.H.K. Prešov, n.o. HC Košice s.r.o. 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) Ukončený
19 2151 So: 1.11.2014 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK DUKLA Trenčín n.o. 1:4 (0:2, 0:1, 1:1) Ukončený
19 2152 So: 1.11.2014 13:45 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. MHK Dubnica nad Váhom 3:2 (2:1, 0:1, 1:0) Ukončený

20. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
20 2153 Ne: 2.11.2014 10:30 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HC SLOVAN Bratislava, a.s. 2:1 x (0:0, 0:1, 1:0, 1:0) Ukončený
20 2154 Ne: 2.11.2014 11:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HKM a.s. Zvolen 1:2 (0:0, 1:2, 0:0) Ukončený
20 2155 Ne: 2.11.2014 10:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HK ŠKP POPRAD 1:5 (0:2, 0:2, 1:1) Ukončený
20 2156 Ne: 2.11.2014 11:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY MMHK Nitra 5:3 (1:0, 3:0, 1:3) Ukončený
20 2157 Ne: 2.11.2014 10:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHC Martin, a.s. 2:4 (0:1, 1:2, 1:1) Ukončený
20 2158 Ne: 2.11.2014 10:30 ZŠ Prešov P.H.K. Prešov, n.o. HC Košice s.r.o. 4:7 (1:4, 2:2, 1:1) Ukončený
20 2159 Ne: 2.11.2014 10:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK DUKLA Trenčín n.o. 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) Ukončený
20 2160 Ne: 2.11.2014 10:00 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. MHK Dubnica nad Váhom 9:4 (4:0, 3:2, 2:2) Ukončený

21. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
21 2161 So: 15.11.2014 15:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) Ukončený
21 2162 So: 15.11.2014 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK 36 Skalica 5:6 gws (2:2, 2:3, 1:0, 0:0) Ukončený
21 2163 So: 15.11.2014 14:00 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom MMHK Nitra 4:3 x (0:0, 1:2, 2:1, 1:0) Ukončený
21 2164 So: 15.11.2014 13:45 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. HC TOPOĽČANY 4:1 (0:0, 1:0, 3:1) Ukončený
21 2165 So: 15.11.2014 14:00 ZŠ Prešov P.H.K. Prešov, n.o. HKM a.s. Zvolen 2:1 gws (0:1, 1:0, 0:0, 0:0) Ukončený
21 2166 So: 15.11.2014 14:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HC ‘05 Banská Bystrica 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) Ukončený
21 2167 So: 15.11.2014 15:00 ZŠ Martin MHC Martin, a.s. HK ŠKP POPRAD 3:2 (2:1, 0:1, 1:0) Ukončený
21 2168 So: 15.11.2014 14:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK Spišská Nová Ves 2:1 gws (0:0, 1:1, 0:0, 0:0) Ukončený

22. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
22 2169 Ne: 16.11.2014 11:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) Ukončený
22 2170 Ne: 16.11.2014 10:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK 36 Skalica 6:8 (1:5, 1:1, 4:2) Ukončený
22 2171 Ne: 16.11.2014 10:30 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom MMHK Nitra 5:3 (2:0, 1:1, 2:2) Ukončený
22 2172 Ne: 16.11.2014 10:30 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. HC TOPOĽČANY 6:2 (1:0, 1:1, 4:1) Ukončený
22 2173 Ne: 16.11.2014 10:30 ZŠ Prešov P.H.K. Prešov, n.o. HKM a.s. Zvolen 4:3 (2:2, 1:1, 1:0) Ukončený
22 2174 Ne: 16.11.2014 11:30 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HC ‘05 Banská Bystrica 4:3 (1:1, 3:2, 0:0) Ukončený
22 2175 Ne: 16.11.2014 10:45 ZŠ Martin MHC Martin, a.s. HK ŠKP POPRAD 1:6 (0:2, 0:2, 1:2) Ukončený
22 2176 Ne: 16.11.2014 10:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK Spišská Nová Ves 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) Ukončený

23. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
23 2177 So: 22.11.2014 15:45 ZŠ Nitra MMHK Nitra HK 36 Skalica 1:3 (1:1, 0:0, 0:2) Ukončený
23 2178 So: 22.11.2014 15:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HC SLOVAN Bratislava, a.s. 2:9 (0:3, 2:5, 0:1) Ukončený
23 2179 So: 22.11.2014 14:00 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom MsHKM Žilina 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) Ukončený
23 2180 So: 22.11.2014 13:45 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. HK DUKLA Trenčín n.o. 6:3 (0:0, 0:2, 6:1) Ukončený
23 2181 So: 22.11.2014 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HK Spišská Nová Ves 1:5 (0:0, 1:3, 0:2) Ukončený
23 2182 So: 22.11.2014 15:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HK ŠKP POPRAD 3:7 (1:0, 0:3, 2:4) Ukončený
23 2183 So: 22.11.2014 14:00 ZŠ Prešov P.H.K. Prešov, n.o. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 2:3 (0:1, 2:2, 0:0) Ukončený
23 2184 So: 22.11.2014 17:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. MHC Martin, a.s. 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) Ukončený

24. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
24 2185 Ne: 23.11.2014 11:30 ZŠ Nitra MMHK Nitra HK 36 Skalica 6:7 x (3:3, 2:1, 1:2, 0:1) Ukončený
24 2186 Ne: 23.11.2014 11:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HC SLOVAN Bratislava, a.s. 1:6 (0:1, 1:3, 0:2) Ukončený
24 2187 Ne: 23.11.2014 10:30 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom MsHKM Žilina 3:8 (1:3, 2:2, 0:3) Ukončený
24 2188 Ne: 23.11.2014 11:15 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. HK DUKLA Trenčín n.o. 6:0 (1:0, 2:0, 3:0) Ukončený
24 2189 Ne: 23.11.2014 11:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HK Spišská Nová Ves 2:3 gws (0:1, 2:0, 0:1, 0:0) Ukončený
24 2190 Ne: 23.11.2014 11:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HK ŠKP POPRAD 3:4 (1:1, 2:2, 0:1) Ukončený
24 2191 Ne: 23.11.2014 10:30 ZŠ Prešov P.H.K. Prešov, n.o. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 2:3 gws (1:0, 0:2, 1:0, 0:0) Ukončený
24 2192 Ne: 23.11.2014 13:45 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. MHC Martin, a.s. 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) Ukončený

25. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
25 2193 So: 29.11.2014 14:00 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom HC SLOVAN Bratislava, a.s. 4:3 (0:1, 3:2, 1:0) Ukončený
25 2194 So: 29.11.2014 13:45 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. HK 36 Skalica 6:3 (2:0, 0:1, 4:2, 0:0) Ukončený
25 2195 So: 29.11.2014 15:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. HC TOPOĽČANY 3:4 (0:1, 0:3, 3:0) Ukončený
25 2196 So: 29.11.2014 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina MMHK Nitra 2:4 (0:1, 1:3, 1:0) Ukončený
25 2197 So: 29.11.2014 15:00 ZŠ Martin MHC Martin, a.s. HKM a.s. Zvolen 5:0 kont Ukončený
25 2198 So: 6.9.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC ‘05 Banská Bystrica 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) Ukončený
25 2199 So: 29.11.2014 14:00 ZŠ Prešov P.H.K. Prešov, n.o. HK Spišská Nová Ves 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) Ukončený
25 2200 So: 29.11.2014 14:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HK ŠKP POPRAD 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) Ukončený

26. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
26 2201 Ne: 30.11.2014 10:30 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom HC SLOVAN Bratislava, a.s. 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) Ukončený
26 2202 Ne: 30.11.2014 11:15 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. HK 36 Skalica 4:3 (1:1, 1:1, 2:1) Ukončený
26 2203 Ne: 30.11.2014 11:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. HC TOPOĽČANY 7:2 (1:0, 2:1, 4:1) Ukončený
26 2204 Ne: 30.11.2014 10:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina MMHK Nitra 0:5 kont Ukončený
26 2205 Ne: 30.11.2014 10:15 ZŠ Martin MHC Martin, a.s. HKM a.s. Zvolen 4:1 (1:0, 2:0, 1:1) Ukončený
26 2206 Ne: 7.9.2014 13:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC ‘05 Banská Bystrica 5:3 (1:1, 3:1, 1:1) Ukončený
26 2207 Ne: 30.11.2014 10:30 ZŠ Prešov P.H.K. Prešov, n.o. HK Spišská Nová Ves 1:2 (1:1, 0:1, 0:0) Ukončený
26 2208 Ne: 30.11.2014 10:45 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HK ŠKP POPRAD 5:4 gws (2:2, 1:1, 1:1, 0:0) Ukončený

27. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
27 2209 So: 6.12.2014 17:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HK DUKLA Trenčín n.o. 4:5 (2:1, 0:3, 2:1) Ukončený
27 2210 So: 6.12.2014 15:15 HANT arena Skalica HK 36 Skalica MsHKM Žilina 4:3 (0:1, 1:2, 3:0) Ukončený
27 2211 So: 6.12.2014 18:45 ZŠ Nitra MMHK Nitra MHK Dubnica nad Váhom 3:2 (0:2, 1:0, 2:0) Ukončený
27 2212 So: 6.12.2014 18:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 2:6 (1:0, 1:3, 0:3) Ukončený
27 2213 So: 6.12.2014 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen P.H.K. Prešov, n.o. 2:3 (0:1, 1:2, 1:0) Ukončený
27 2214 So: 6.12.2014 14:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HC Košice s.r.o. 2:3 (1:1, 0:1, 1:1) Ukončený
27 2215 So: 6.12.2014 15:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD MHC Martin, a.s. 4:5 x (1:0, 2:4, 1:0, 0:1) Ukončený
27 2216 So: 6.12.2014 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 2:4 (0:0, 2:1, 0:3) Ukončený

28. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
28 2217 Ne: 7.12.2014 12:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HK DUKLA Trenčín n.o. 5:1 (1:0, 1:1, 3:0) Ukončený
28 2218 Ne: 7.12.2014 10:30 HANT arena Skalica HK 36 Skalica MsHKM Žilina 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) Ukončený
28 2219 Ne: 7.12.2014 14:30 ZŠ Nitra MMHK Nitra MHK Dubnica nad Váhom 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) Ukončený
28 2220 Ne: 7.12.2014 14:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 3:2 (1:1, 1:1, 1:0) Ukončený
28 2221 Ne: 7.12.2014 11:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen P.H.K. Prešov, n.o. 4:3 (1:3, 0:0, 3:0) Ukončený
28 2222 Ne: 7.12.2014 11:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HC Košice s.r.o. 5:6 gws (1:0, 3:3, 1:2, 0:0) Ukončený
28 2223 Ne: 7.12.2014 11:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD MHC Martin, a.s. 5:1 (2:0, 1:0, 2:1) Ukončený
28 2224 Ne: 7.12.2014 10:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 5:3 (0:0, 4:3, 1:0) Ukončený

29. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
29 2225 St: 19.11.2014 16:00 ZŠ Nitra MMHK Nitra HC SLOVAN Bratislava, a.s. 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) Ukončený
29 2226 St: 19.11.2014 17:00 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK 36 Skalica 1:3 (0:2, 1:1, 0:0) Ukončený
29 2227 St: 19.11.2014 16:15 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom HK DUKLA Trenčín n.o. 1:12 (1:2, 0:3, 0:7) Ukončený
29 2228 St: 19.11.2014 12:00 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. MsHKM Žilina 10:3 (2:1, 3:1, 5:1) Ukončený
29 2229 St: 19.11.2014 17:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HKM a.s. Zvolen 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) Ukončený
29 2230 St: 10.9.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC ‘05 Banská Bystrica 6:1 (0:0, 3:0, 3:1) Ukončený
29 2231 St: 19.11.2014 16:00 ZŠ Martin MHC Martin, a.s. P.H.K. Prešov, n.o. 3:2 x (1:2, 0:0, 1:0, 1:0) Ukončený
29 2232 St: 19.11.2014 13:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC Košice s.r.o. 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) Ukončený

30. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
30 2233 Št: 20.11.2014 16:00 ZŠ Nitra MMHK Nitra HC SLOVAN Bratislava, a.s. 5:4 (0:3, 2:1, 3:0) Ukončený
30 2234 Št: 20.11.2014 17:00 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK 36 Skalica 2:7 (2:3, 0:1, 0:3) Ukončený
30 2235 Št: 20.11.2014 16:15 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom HK DUKLA Trenčín n.o. 3:2 (1:0, 2:1, 0:1) Ukončený
30 2236 Št: 20.11.2014 12:00 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. MsHKM Žilina 6:1 (4:0, 2:0, 0:1) Ukončený
30 2237 Št: 20.11.2014 17:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HKM a.s. Zvolen 7:0 (3:0, 4:0, 0:0) Ukončený
30 2238 Št: 11.9.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC ‘05 Banská Bystrica 2:7 (0:3, 1:2, 1:2) Ukončený
30 2239 Št: 20.11.2014 13:30 ZŠ Martin MHC Martin, a.s. P.H.K. Prešov, n.o. 3:2 (1:0, 2:1, 0:1) Ukončený
30 2240 Št: 20.11.2014 12:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC Košice s.r.o. 3:4 gws (0:0, 2:1, 1:2, 0:0) Ukončený

31. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
31 2241 Po: 5.1.2015 16:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. HK ŠKP POPRAD 3:5 (2:1, 0:3, 1:1) Ukončený
31 2242 Po: 5.1.2015 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK Spišská Nová Ves 2:1 (0:0, 0:0, 2:1) Ukončený
31 2243 Po: 5.1.2015 15:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. MHC Martin, a.s. 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) Ukončený
31 2244 Po: 5.1.2015 17:00 HANT arena Skalica HK 36 Skalica MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 6:1 (3:0, 0:0, 3:1) Ukončený
31 2245 Po: 5.1.2015 14:00 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom HKM a.s. Zvolen 3:2 (2:1, 0:1, 1:0) Ukončený
31 2246 Po: 5.1.2015 14:00 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. HC ‘05 Banská Bystrica 7:3 (0:0, 4:2, 3:1) Ukončený
31 2247 Po: 5.1.2015 15:45 ZŠ Nitra MMHK Nitra P.H.K. Prešov, n.o. 4:1 (1:1, 0:0, 3:0) Ukončený
31 2248 Po: 5.1.2015 15:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HC Košice s.r.o. 2:3 (0:0, 2:3, 0:0) Ukončený

32. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
32 2249 Ut: 6.1.2015 15:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. HK Spišská Nová Ves 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) Ukončený
32 2250 Ut: 6.1.2015 10:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK ŠKP POPRAD 2:4 (1:0, 1:0, 0:4) Ukončený
32 2251 Ut: 6.1.2015 12:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 2:4 (0:2, 0:0, 2:2) Ukončený
32 2252 Ut: 6.1.2015 13:00 HANT arena Skalica HK 36 Skalica MHC Martin, a.s. 6:0 (3:0, 3:0, 0:0) Ukončený
32 2253 Ut: 6.1.2015 10:30 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom HC ‘05 Banská Bystrica 4:3 (0:0, 2:1, 2:2) Ukončený
32 2254 Ut: 6.1.2015 10:30 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. HKM a.s. Zvolen 7:4 (2:2, 3:1, 2:1) Ukončený
32 2255 Ut: 6.1.2015 11:30 ZŠ Nitra MMHK Nitra HC Košice s.r.o. 3:4 gws (0:2, 1:1, 2:0, 0:0) Ukončený
32 2256 Ut: 6.1.2015 11:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY P.H.K. Prešov, n.o. 3:7 (2:2, 1:3, 0:2) Ukončený

33. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
33 2257 So: 10.1.2015 14:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HK 36 Skalica 1:6 (1:1, 0:2, 0:3) Ukončený
33 2258 So: 10.1.2015 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HC ‘05 Banská Bystrica 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) Ukončený
33 2259 So: 10.1.2015 15:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HK Spišská Nová Ves 15:2 (4:0, 7:2, 4:0) Ukončený
33 2260 So: 10.1.2015 15:45 ZŠ Nitra MMHK Nitra HC TOPOĽČANY 5:1 (1:0, 2:0, 2:1) Ukončený
33 2261 So: 10.1.2015 15:00 ZŠ Martin MHC Martin, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 6:1 (4:0, 1:1, 1:0) Ukončený
33 2262 So: 10.1.2015 14:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. P.H.K. Prešov, n.o. 2:3 gws (1:1, 1:0, 0:1, 0:0) Ukončený
33 2263 So: 10.1.2015 15:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. MsHKM Žilina 4:3 (0:1, 2:1, 2:1) Ukončený
33 2264 So: 10.1.2015 14:00 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 3:2 gws (1:2, 0:0, 1:0, 0:0) Ukončený

34. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
34 2265 Ne: 11.1.2015 10:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HK 36 Skalica 7:3 (2:0, 3:1, 2:2) Ukončený
34 2266 Ne: 11.1.2015 11:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HC ‘05 Banská Bystrica 4:3 x (2:1, 1:2, 0:0, 1:0) Ukončený
34 2267 Ne: 11.1.2015 11:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HK Spišská Nová Ves 5:6 x (1:1, 3:4, 1:0, 0:1) Ukončený
34 2268 Ne: 11.1.2015 11:30 ZŠ Nitra MMHK Nitra HC TOPOĽČANY 8:3 (2:1, 5:1, 1:1) Ukončený
34 2269 Ne: 11.1.2015 10:45 ZŠ Martin MHC Martin, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 5:3 (0:1, 1:0, 4:2) Ukončený
34 2270 Ne: 11.1.2015 10:30 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. P.H.K. Prešov, n.o. 3:6 (1:0, 0:2, 2:4) Ukončený
34 2271 Ne: 11.1.2015 11:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. MsHKM Žilina 5:1 (1:0, 3:0, 1:1) Ukončený
34 2272 Ne: 11.1.2015 10:30 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 0:6 (0:1, 0:2, 0:3) Ukončený

35. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
35 2273 So: 17.1.2015 14:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. MsHKM Žilina 3:4 x (2:2, 0:0, 1:1, 0:1) Ukončený
35 2274 So: 17.1.2015 15:15 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HK DUKLA Trenčín n.o. 4:3 gws (0:0, 2:2, 1:1, 0:0) Ukončený
35 2275 So: 17.1.2015 14:00 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom HC TOPOĽČANY 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) Ukončený
35 2276 So: 17.1.2015 13:45 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. MMHK Nitra 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) Ukončený
35 2277 So: 17.1.2015 14:00 ZŠ Prešov P.H.K. Prešov, n.o. HC ‘05 Banská Bystrica 0:5 kont Ukončený
35 2278 So: 17.1.2015 14:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HKM a.s. Zvolen 3:2 gws (2:0, 0:1, 0:1, 0:0) Ukončený
35 2279 So: 17.1.2015 15:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 7:4 (3:1, 1:1, 3:2) Ukončený
35 2280 So: 17.1.2015 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves MHC Martin, a.s. 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) Ukončený

36. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
36 2281 Pi: 16.1.2015 17:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. MsHKM Žilina 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) Ukončený
36 2282 Ne: 18.1.2015 10:30 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HK DUKLA Trenčín n.o. 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) Ukončený
36 2283 Ne: 18.1.2015 10:30 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom HC TOPOĽČANY 2:3 (1:0, 1:2, 0:1) Ukončený
36 2284 Ne: 18.1.2015 10:00 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. MMHK Nitra 3:5 (3:1, 0:2, 0:2) Ukončený
36 2285 Ne: 18.1.2015 10:30 ZŠ Prešov P.H.K. Prešov, n.o. HC ‘05 Banská Bystrica 0:5 kont Ukončený
36 2286 Ne: 18.1.2015 10:30 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HKM a.s. Zvolen 6:4 (1:1, 4:0, 1:3) Ukončený
36 2287 Ne: 18.1.2015 11:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) Ukončený
36 2288 Ne: 18.1.2015 10:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves MHC Martin, a.s. 1:3 (1:1, 0:2, 0:0) Ukončený

37. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
37 2289 St: 10.9.2014 16:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. MMHK Nitra 3:0 (2:0, 1:0, 0:0) Ukončený
37 2290 St: 10.9.2014 17:00 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HC TOPOĽČANY 6:1 (3:0, 0:0, 3:1) Ukončený
37 2291 St: 10.9.2014 17:00 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. MHK Dubnica nad Váhom 6:1 (2:1, 4:0, 0:0) Ukončený
37 2292 St: 10.9.2014 17:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 7:8 gws (3:3, 3:2, 1:2, 0:0) Ukončený
37 2293 St: 10.9.2014 17:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HK ŠKP POPRAD 6:4 (3:3, 0:0, 3:1) Ukončený
37 2294 St: 19.11.2014 17:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HK Spišská Nová Ves 5:4 gws (3:2, 1:2, 0:0, 0:0) Ukončený
37 2295 St: 10.9.2014 14:30 ZŠ Martin MHC Martin, a.s. HC Košice s.r.o. 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) Ukončený
37 2296 St: 10.9.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. P.H.K. Prešov, n.o. 1:3 (0:1, 0:0, 1:2) Ukončený

38. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
38 2297 Št: 11.9.2014 16:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. MMHK Nitra 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) Ukončený
38 2298 Št: 11.9.2014 17:00 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HC TOPOĽČANY 7:1 (3:0, 2:0, 2:1) Ukončený
38 2299 Št: 11.9.2014 17:00 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. MHK Dubnica nad Váhom 13:2 (4:0, 6:2, 3:0) Ukončený
38 2300 Št: 11.9.2014 13:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 4:6 (1:2, 3:1, 0:3) Ukončený
38 2301 Št: 11.9.2014 17:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HK ŠKP POPRAD 3:2 (1:1, 1:1, 1:0) Ukončený
38 2302 Št: 20.11.2014 13:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HK Spišská Nová Ves 4:3 (2:2, 2:1, 0:0) Ukončený
38 2303 Št: 11.9.2014 15:00 ZŠ Martin MHC Martin, a.s. HC Košice s.r.o. 5:1 (1:1, 1:0, 3:0) Ukončený
38 2304 Št: 11.9.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. P.H.K. Prešov, n.o. 2:6 (1:2, 1:4, 0:0) Ukončený

39. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
39 2305 St: 24.9.2014 16:15 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom HK 36 Skalica 4:5 x (1:2, 1:1, 2:1, 0:1) Ukončený
39 2306 St: 24.9.2014 12:30 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) Ukončený
39 2307 St: 24.9.2014 16:00 ZŠ Nitra MMHK Nitra MsHKM Žilina 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) Ukončený
39 2308 St: 24.9.2014 17:00 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK DUKLA Trenčín n.o. 1:5 (0:3, 1:1, 0:1) Ukončený
39 2309 St: 24.9.2014 17:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 1:3 (0:3, 0:0, 1:0) Ukončený
39 2310 St: 8.10.2014 16:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica MHC Martin, a.s. 2:1 gws (0:0, 1:0, 0:1, 0:0) Ukončený
39 2311 St: 24.9.2014 17:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD P.H.K. Prešov, n.o. 4:2 (2:0, 2:0, 0:2) Ukončený
39 2312 St: 24.9.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC Košice s.r.o. 1:5 (1:4, 0:0, 0:1) Ukončený

40. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
40 2313 Št: 25.9.2014 17:00 ZŠ Dubnica n/Váhom MHK Dubnica nad Váhom HK 36 Skalica 5:7 (2:4, 1:2, 2:1) Ukončený
40 2314 Št: 9.10.2014 13:15 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 2:9 (1:3, 1:1, 0:5) Ukončený
40 2315 Št: 25.9.2014 16:00 ZŠ Nitra MMHK Nitra MsHKM Žilina 6:5 gws (2:1, 1:3, 2:1, 0:0) Ukončený
40 2316 Št: 25.9.2014 15:45 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK DUKLA Trenčín n.o. 3:4 (1:1, 0:1, 2:2) Ukončený
40 2317 Št: 25.9.2014 17:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) Ukončený
40 2318 Št: 9.10.2014 16:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica MHC Martin, a.s. 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) Ukončený
40 2319 Št: 25.9.2014 17:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD P.H.K. Prešov, n.o. 5:4 (1:2, 1:2, 3:0) Ukončený
40 2320 Št: 25.9.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC Košice s.r.o. 3:4 x (0:0, 3:2, 0:1, 0:1) Ukončený

41. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
41 2321 So: 14.2.2015 14:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HC TOPOĽČANY 1:4 (0:1, 0:1, 1:2) Ukončený
41 2322 So: 14.2.2015 15:15 HANT arena Skalica HK 36 Skalica MMHK Nitra 4:3 (1:1, 2:0, 1:2) Ukončený
41 2323 Št: 12.2.2015 15:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 6:2 (0:0, 4:0, 2:2) Ukončený
41 2324 So: 14.2.2015 17:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina MHK Dubnica nad Váhom 7:3 (1:1, 2:1, 4:1) Ukončený
41 2325 So: 14.2.2015 15:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HC ‘05 Banská Bystrica 5:3 (1:1, 1:2, 3:0) Ukončený
41 2326 So: 14.2.2015 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HKM a.s. Zvolen 1:2 x (0:0, 1:0, 0:1, 0:1) Ukončený
41 2327 So: 14.2.2015 14:00 ZŠ Prešov P.H.K. Prešov, n.o. MHC Martin, a.s. 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) Ukončený
41 2328 So: 14.2.2015 14:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 2:3 (0:0, 2:0, 0:3) Ukončený

42. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
42 2329 Ne: 15.2.2015 10:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HC TOPOĽČANY 5:4 x (2:1, 1:0, 1:3, 1:0) Ukončený
42 2330 Ne: 15.2.2015 10:30 HANT arena Skalica HK 36 Skalica MMHK Nitra 2:5 (0:1, 2:2, 0:2) Ukončený
42 2331 Pi: 13.2.2015 13:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 1:2 gws (0:0, 0:1, 1:0, 0:0) Ukončený
42 2332 Ne: 15.2.2015 12:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina MHK Dubnica nad Váhom 6:4 (1:1, 3:3, 2:0) Ukončený
42 2333 Ne: 15.2.2015 11:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HC ‘05 Banská Bystrica 5:2 (1:1, 3:1, 1:0) Ukončený
42 2334 Ne: 15.2.2015 10:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HKM a.s. Zvolen 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) Ukončený
42 2335 Ne: 15.2.2015 10:30 ZŠ Prešov P.H.K. Prešov, n.o. MHC Martin, a.s. 3:2 (1:1, 2:1, 0:0) Ukončený
42 2336 Ne: 15.2.2015 10:45 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 4:3 gws (1:0, 2:1, 0:2, 0:0) Ukončený

43. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
43 2337 So: 21.2.2015 15:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. HK 36 Skalica 7:2 (1:1, 3:0, 3:1) Ukončený
43 2338 So: 21.2.2015 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HC SLOVAN Bratislava, a.s. 0:3 (0:2, 0:0, 0:1) Ukončený
43 2339 So: 21.2.2015 15:45 ZŠ Nitra MMHK Nitra HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 4:2 (0:0, 4:1, 0:1) Ukončený
43 2340 So: 21.2.2015 15:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY MHK Dubnica nad Váhom 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) Ukončený
43 2341 So: 21.2.2015 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HC Košice s.r.o. 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) Ukončený
43 2342 So: 21.2.2015 14:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica P.H.K. Prešov, n.o. 8:4 (2:0, 2:1, 4:3) Ukončený
43 2343 So: 21.2.2015 15:00 ZŠ Martin MHC Martin, a.s. HK Spišská Nová Ves 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) Ukončený
43 2344 So: 21.2.2015 10:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK ŠKP POPRAD 4:8 (1:3, 0:4, 3:1) Ukončený

44. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
44 2345 Ne: 22.2.2015 11:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín n.o. HK 36 Skalica 5:7 (1:2, 2:2, 2:3) Ukončený
44 2346 Ne: 22.2.2015 10:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HC SLOVAN Bratislava, a.s. 0:6 (0:2, 0:3, 0:1) Ukončený
44 2347 Ne: 22.2.2015 11:30 ZŠ Nitra MMHK Nitra HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. 3:4 gws (3:0, 0:2, 0:1, 0:0) Ukončený
44 2348 Ne: 22.2.2015 11:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY MHK Dubnica nad Váhom 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) Ukončený
44 2349 Ne: 22.2.2015 11:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HC Košice s.r.o. 8:2 (3:0, 1:1, 4:1) Ukončený
44 2350 Ne: 22.2.2015 11:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica P.H.K. Prešov, n.o. 3:7 (3:2, 0:1, 0:4) Ukončený
44 2351 Ne: 22.2.2015 10:45 ZŠ Martin MHC Martin, a.s. HK Spišská Nová Ves 1:2 x (0:1, 0:0, 1:0, 0:1) Ukončený
44 2352 Ne: 22.2.2015 13:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK ŠKP POPRAD 5:4 x (1:0, 2:3, 1:1, 1:0) Ukončený