SK  |  EN

Extraliga juniori / Extraleague U20 2014/2015

I. časť Základná časť / I. part Preliminary (Základná časť)

1. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
1 1001 So: 6.9.2014 15:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HKM a.s. Zvolen 2:1 gws (0:0, 1:0, 0:1, 0:0) Ukončený
1 1002 So: 6.9.2014 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC ‘05 Banská Bystrica 6:5 (1:2, 3:0, 2:3) Ukončený
1 1003 So: 6.9.2014 15:45 ZŠ Nitra Mestský mládežnícky HK Nitra HC SLOVAN Bratislava, a.s. 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) Ukončený
1 1004 So: 6.9.2014 15:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK 36 Skalica 4:5 x (1:0, 1:3, 2:1, 0:1) Ukončený
1 1005 So: 6.9.2014 14:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK DUKLA Trenčín, a.s. 5:4 (2:1, 1:2, 2:1) Ukončený
1 1006 So: 6.9.2014 13:30 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. MsHKM Žilina 4:3 (0:0, 3:1, 1:2) Ukončený

2. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
2 1007 Ne: 7.9.2014 11:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HKM a.s. Zvolen 5:0 (1:0, 3:0, 1:0) Ukončený
2 1008 Ne: 7.9.2014 10:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC ‘05 Banská Bystrica 3:2 x (2:1, 0:1, 0:0, 1:0) Ukončený
2 1009 Ne: 7.9.2014 11:30 ZŠ Nitra Mestský mládežnícky HK Nitra HC SLOVAN Bratislava, a.s. 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) Ukončený
2 1010 Ne: 7.9.2014 11:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK 36 Skalica 3:5 (0:2, 2:0, 1:3) Ukončený
2 1011 Ne: 7.9.2014 10:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK DUKLA Trenčín, a.s. 5:7 (3:0, 2:4, 0:3) Ukončený
2 1012 Ne: 7.9.2014 10:30 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. MsHKM Žilina 4:5 x (0:1, 0:3, 4:0, 0:1) Ukončený

3. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
3 1013 So: 13.9.2014 15:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín, a.s. HKM a.s. Zvolen 2:3 gws (1:0, 0:2, 1:0, 0:0) Ukončený
3 1014 So: 13.9.2014 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HC ‘05 Banská Bystrica 5:6 (1:1, 2:1, 2:4) Ukončený
3 1015 So: 13.9.2014 14:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HK ŠKP POPRAD 1:2 gws (0:0, 1:0, 0:1, 0:0) Ukončený
3 1016 So: 13.9.2014 15:15 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HK Spišská Nová Ves 5:3 (1:0, 0:3, 4:0) Ukončený
3 1017 So: 13.9.2014 15:45 ZŠ Nitra Mestský mládežnícky HK Nitra MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 5:4 (1:3, 3:0, 1:1) Ukončený
3 1018 So: 13.9.2014 15:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HC Košice s.r.o. 0:7 (0:2, 0:3, 0:2) Ukončený

4. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
4 1019 Ne: 14.9.2014 11:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín, a.s. HKM a.s. Zvolen 6:4 (0:1, 1:2, 5:1) Ukončený
4 1020 Ne: 14.9.2014 10:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HC ‘05 Banská Bystrica 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) Ukončený
4 1021 Ne: 14.9.2014 10:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HK ŠKP POPRAD 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Ukončený
4 1022 Ne: 14.9.2014 10:30 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HK Spišská Nová Ves 6:3 (1:1, 3:0, 2:2) Ukončený
4 1023 Ne: 14.9.2014 11:30 ZŠ Nitra Mestský mládežnícky HK Nitra MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) Ukončený
4 1024 Ne: 14.9.2014 11:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HC Košice s.r.o. 4:9 (3:3, 1:4, 0:2) Ukončený

5. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
5 1025 So: 20.9.2014 15:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HK DUKLA Trenčín, a.s. 0:5 (0:0, 0:2, 0:3) Ukončený
5 1026 So: 20.9.2014 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves MsHKM Žilina 4:1 (4:0, 0:1, 0:0) Ukončený
5 1027 So: 20.9.2014 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen Mestský mládežnícky HK Nitra 3:2 (2:0, 0:2, 1:0) Ukončený
5 1028 So: 25.10.2014 17:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HC TOPOĽČANY 7:1 (1:0, 4:0, 2:1) Ukončený
5 1029 So: 20.9.2014 14:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 5:3 (2:1, 1:2, 2:0) Ukončený
5 1030 So: 20.9.2014 14:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HK 36 Skalica 3:4 gws (0:0, 2:3, 1:0, 0:0) Ukončený

6. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
6 1031 Ne: 21.9.2014 11:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HK DUKLA Trenčín, a.s. 3:4 (0:0, 1:3, 2:1) Ukončený
6 1032 Ne: 21.9.2014 10:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves MsHKM Žilina 2:4 (0:3, 1:0, 1:1) Ukončený
6 1033 Pi: 19.9.2014 17:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen Mestský mládežnícky HK Nitra 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) Ukončený
6 1034 Ne: 26.10.2014 11:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HC TOPOĽČANY 7:3 (4:0, 1:2, 2:1) Ukončený
6 1035 Ne: 21.9.2014 10:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 2:3 (0:0, 2:1, 0:2) Ukončený
6 1036 Ne: 21.9.2014 11:30 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HK 36 Skalica 2:3 (0:2, 0:0, 2:1) Ukončený

7. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
7 1037 So: 27.9.2014 17:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HKM a.s. Zvolen 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) Ukončený
7 1038 So: 27.9.2014 15:15 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HC ‘05 Banská Bystrica 0:6 (0:1, 0:4, 0:1) Ukončený
7 1039 So: 27.9.2014 14:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK ŠKP POPRAD 4:3 (1:1, 2:2, 1:0) Ukončený
7 1040 So: 27.9.2014 17:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HK Spišská Nová Ves 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) Ukončený
7 1041 So: 27.9.2014 15:45 ZŠ Nitra Mestský mládežnícky HK Nitra HK DUKLA Trenčín, a.s. 0:5 (0:2, 0:3, 0:0) Ukončený
7 1042 So: 27.9.2014 15:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY MsHKM Žilina 6:4 (2:1, 2:1, 2:2) Ukončený

8. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
8 1043 Ne: 28.9.2014 12:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HKM a.s. Zvolen 5:2 (0:1, 1:0, 4:1) Ukončený
8 1044 Ne: 28.9.2014 10:30 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HC ‘05 Banská Bystrica 2:4 (0:2, 1:0, 1:2) Ukončený
8 1045 Ne: 28.9.2014 10:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK ŠKP POPRAD 6:4 (1:1, 2:1, 3:2) Ukončený
8 1046 Ne: 28.9.2014 13:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HK Spišská Nová Ves 8:3 (3:1, 1:1, 4:1) Ukončený
8 1047 Ne: 28.9.2014 11:30 ZŠ Nitra Mestský mládežnícky HK Nitra HK DUKLA Trenčín, a.s. 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) Ukončený
8 1048 Ne: 28.9.2014 11:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY MsHKM Žilina 3:2 (0:1, 2:0, 1:1) Ukončený

9. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
9 1049 So: 4.10.2014 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HK DUKLA Trenčín, a.s. 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) Ukončený
9 1050 So: 4.10.2014 17:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica MsHKM Žilina 3:1 (3:0, 0:1, 0:0) Ukončený
9 1051 So: 4.10.2014 15:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HC SLOVAN Bratislava, a.s. 2:3 gws (1:0, 1:1, 0:1, 0:0) Ukončený
9 1052 So: 4.10.2014 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HK 36 Skalica 2:6 (0:2, 1:1, 1:3) Ukončený
9 1053 So: 4.10.2014 14:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Mestský mládežnícky HK Nitra 3:4 (0:1, 1:1, 2:2) Ukončený
9 1054 So: 4.10.2014 14:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HC TOPOĽČANY 10:1 (2:0, 3:0, 5:1) Ukončený

10. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
10 1055 Ne: 5.10.2014 11:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HK DUKLA Trenčín, a.s. 2:6 (0:1, 2:4, 0:1) Ukončený
10 1056 Ne: 5.10.2014 11:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica MsHKM Žilina 5:2 (1:0, 3:0, 1:2) Ukončený
10 1057 Ne: 5.10.2014 11:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HC SLOVAN Bratislava, a.s. 1:4 (0:1, 0:1, 1:2) Ukončený
10 1058 Ne: 5.10.2014 10:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HK 36 Skalica 7:3 (1:0, 4:1, 2:2) Ukončený
10 1059 Ne: 5.10.2014 11:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Mestský mládežnícky HK Nitra 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) Ukončený
10 1060 Ne: 5.10.2014 11:30 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HC TOPOĽČANY 11:3 (6:0, 3:0, 2:3) Ukončený

11. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
11 1061 So: 11.10.2014 15:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín, a.s. HK Spišská Nová Ves 5:3 (2:1, 2:0, 1:2) Ukončený
11 1062 So: 11.10.2014 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK ŠKP POPRAD 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) Ukončený
11 1063 So: 11.10.2014 15:45 ZŠ Nitra Mestský mládežnícky HK Nitra HC ‘05 Banská Bystrica 2:1 (0:1, 0:0, 2:0) Ukončený
11 1064 So: 11.10.2014 15:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HKM a.s. Zvolen 4:7 (1:2, 3:4, 0:1) Ukončený
11 1065 So: 11.10.2014 14:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HC Košice s.r.o. 7:5 (4:2, 1:2, 2:1) Ukončený
11 1066 So: 11.10.2014 15:15 HANT arena Skalica HK 36 Skalica MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 4:3 x (1:0, 1:2, 1:1, 1:0) Ukončený

12. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
12 1067 Ne: 12.10.2014 11:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín, a.s. HK Spišská Nová Ves 4:1 (0:0, 0:1, 4:0) Ukončený
12 1068 Ne: 12.10.2014 10:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK ŠKP POPRAD 6:4 (1:0, 1:2, 4:2) Ukončený
12 1069 Ne: 12.10.2014 11:30 ZŠ Nitra Mestský mládežnícky HK Nitra HC ‘05 Banská Bystrica 2:4 (0:1, 0:2, 2:1) Ukončený
12 1070 Ne: 12.10.2014 11:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HKM a.s. Zvolen 2:4 (2:0, 0:2, 0:2) Ukončený
12 1071 Ne: 12.10.2014 10:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HC Košice s.r.o. 5:3 (2:1, 0:1, 3:1) Ukončený
12 1072 Ne: 12.10.2014 10:30 HANT arena Skalica HK 36 Skalica MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 2:5 (0:2, 1:1, 1:2) Ukončený

13. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
13 1073 St: 15.10.2014 17:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HC SLOVAN Bratislava, a.s. 3:6 (2:2, 1:4, 0:0) Ukončený
13 1074 St: 15.10.2014 17:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HK 36 Skalica 3:2 (2:1, 0:1, 1:0) Ukončený
13 1075 St: 15.10.2014 17:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 3:5 (0:1, 2:2, 1:2) Ukončený
13 1076 St: 15.10.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC Košice s.r.o. 0:9 (0:6, 0:1, 0:2) Ukončený
13 1077 St: 15.10.2014 17:00 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín, a.s. Mestský mládežnícky HK Nitra 7:4 (1:1, 3:0, 3:3) Ukončený
13 1078 St: 15.10.2014 17:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HC TOPOĽČANY 7:4 (1:1, 4:2, 2:1) Ukončený

14. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
14 1079 Št: 16.10.2014 17:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HC SLOVAN Bratislava, a.s. 4:3 (2:1, 2:1, 0:1) Ukončený
14 1080 Št: 16.10.2014 16:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HK 36 Skalica 3:4 (0:0, 2:1, 1:3) Ukončený
14 1081 Št: 16.10.2014 17:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 0:7 (0:1, 0:2, 0:4) Ukončený
14 1082 Št: 16.10.2014 17:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC Košice s.r.o. 2:4 (1:1, 0:2, 1:1) Ukončený
14 1083 Št: 16.10.2014 17:00 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín, a.s. Mestský mládežnícky HK Nitra 3:2 (1:0, 2:1, 0:1) Ukončený
14 1084 Št: 16.10.2014 17:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HC TOPOĽČANY 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) Ukončený

15. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
15 1085 So: 18.10.2014 15:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD MsHKM Žilina 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) Ukončený
15 1086 So: 18.10.2014 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HK DUKLA Trenčín, a.s. 2:4 (1:1, 1:2, 0:1) Ukončený
15 1087 So: 18.10.2014 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HC TOPOĽČANY 3:0 (2:0, 1:0, 0:0) Ukončený
15 1088 So: 18.10.2014 14:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica Mestský mládežnícky HK Nitra 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) Ukončený
15 1089 So: 18.10.2014 14:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK 36 Skalica 7:2 (4:1, 1:1, 2:0) Ukončený
15 1090 So: 18.10.2014 14:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 1:9 (0:2, 1:3, 0:4) Ukončený

16. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
16 1091 Ne: 19.10.2014 11:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD MsHKM Žilina 6:2 (1:0, 3:0, 2:2) Ukončený
16 1092 Ne: 19.10.2014 10:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HK DUKLA Trenčín, a.s. 2:5 (1:3, 1:1, 0:1) Ukončený
16 1093 Ne: 19.10.2014 11:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HC TOPOĽČANY 4:3 (1:1, 1:2, 2:0) Ukončený
16 1094 Ne: 19.10.2014 11:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica Mestský mládežnícky HK Nitra 3:5 (1:2, 1:0, 1:3) Ukončený
16 1095 Ne: 19.10.2014 10:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK 36 Skalica 6:2 (4:1, 1:0, 1:1) Ukončený
16 1096 Ne: 19.10.2014 11:30 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 4:5 gws (3:1, 0:3, 1:0, 0:0) Ukončený

17. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
17 1097 So: 25.10.2014 15:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín, a.s. HK ŠKP POPRAD 6:2 (3:0, 1:2, 2:0) Ukončený
17 1098 So: 25.10.2014 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK Spišská Nová Ves 6:2 (1:1, 3:1, 2:0) Ukončený
17 1099 So: 25.10.2014 15:45 ZŠ Nitra Mestský mládežnícky HK Nitra HKM a.s. Zvolen 3:2 (0:1, 2:1, 1:0) Ukončený
17 1100 So: 20.9.2014 18:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HC ‘05 Banská Bystrica 6:3 (2:1, 1:1, 3:1) Ukončený
17 1101 So: 25.10.2014 14:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 3:2 gws (0:1, 2:0, 0:1, 0:0) Ukončený
17 1102 So: 25.10.2014 15:15 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HC Košice s.r.o. 4:3 gws (0:2, 0:0, 3:1, 0:0) Ukončený

18. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
18 1103 Ne: 26.10.2014 11:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín, a.s. HK ŠKP POPRAD 5:4 (2:0, 1:3, 2:1) Ukončený
18 1104 Ne: 26.10.2014 10:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK Spišská Nová Ves 6:0 (3:0, 2:0, 1:0) Ukončený
18 1105 Ne: 26.10.2014 11:30 ZŠ Nitra Mestský mládežnícky HK Nitra HKM a.s. Zvolen 4:2 (1:2, 0:0, 3:0) Ukončený
18 1106 Ne: 21.9.2014 14:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HC ‘05 Banská Bystrica 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) Ukončený
18 1107 Ne: 26.10.2014 10:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 3:4 (2:1, 1:1, 0:2) Ukončený
18 1108 Ne: 26.10.2014 10:30 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HC Košice s.r.o. 3:6 (3:1, 0:2, 0:3) Ukončený

19. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
19 1109 So: 1.11.2014 14:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HK 36 Skalica 5:1 (2:0, 0:0, 3:1) Ukončený
19 1110 So: 1.11.2014 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HC ‘05 Banská Bystrica 3:8 (0:0, 0:2, 3:6) Ukončený
19 1111 So: 1.11.2014 15:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HK Spišská Nová Ves 3:5 (2:3, 1:2, 0:0) Ukončený
19 1112 So: 1.11.2014 15:45 ZŠ Nitra Mestský mládežnícky HK Nitra HC TOPOĽČANY 3:4 x (0:2, 2:1, 1:0, 0:1) Ukončený
19 1113 So: 1.11.2014 16:30 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 3:4 (0:1, 1:1, 2:2) Ukončený
19 1114 So: 1.11.2014 15:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín, a.s. MsHKM Žilina 3:4 gws (1:1, 2:0, 0:2, 0:0) Ukončený

20. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
20 1115 Ne: 2.11.2014 10:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HK 36 Skalica 7:1 (3:0, 3:0, 1:1) Ukončený
20 1116 Ne: 2.11.2014 11:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HC ‘05 Banská Bystrica 0:4 (0:3, 0:0, 0:1) Ukončený
20 1117 Ne: 2.11.2014 11:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HK Spišská Nová Ves 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) Ukončený
20 1118 Ne: 2.11.2014 11:30 ZŠ Nitra Mestský mládežnícky HK Nitra HC TOPOĽČANY 5:2 (0:2, 3:0, 2:0) Ukončený
20 1119 Ne: 2.11.2014 11:30 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) Ukončený
20 1120 Ne: 2.11.2014 11:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín, a.s. MsHKM Žilina 5:1 (2:0, 1:0, 2:1) Ukončený

21. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
21 1121 So: 15.11.2014 14:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HK DUKLA Trenčín, a.s. 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) Ukončený
21 1122 So: 15.11.2014 15:15 HANT arena Skalica HK 36 Skalica MsHKM Žilina 3:4 gws (0:1, 3:2, 0:0, 0:0) Ukončený
21 1123 St: 12.11.2014 12:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) Ukončený
21 1124 So: 15.11.2014 14:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HC Košice s.r.o. 4:5 gws (1:2, 2:1, 1:1, 0:0) Ukončený
21 1125 So: 15.11.2014 15:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD Mestský mládežnícky HK Nitra 5:6 gws (1:0, 2:2, 2:3, 0:0) Ukončený
21 1126 So: 15.11.2014 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC TOPOĽČANY 6:1 (0:0, 4:1, 2:0) Ukončený

22. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
22 1127 Ne: 16.11.2014 10:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HK DUKLA Trenčín, a.s. 3:1 (0:0, 0:1, 3:0) Ukončený
22 1128 Ne: 16.11.2014 10:30 HANT arena Skalica HK 36 Skalica MsHKM Žilina 4:6 (1:1, 3:1, 0:4) Ukončený
22 1129 Št: 13.11.2014 17:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) Ukončený
22 1130 Ne: 16.11.2014 11:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HC Košice s.r.o. 4:1 (1:1, 3:0, 0:0) Ukončený
22 1131 Ne: 16.11.2014 11:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD Mestský mládežnícky HK Nitra 1:3 (0:0, 0:3, 1:0) Ukončený
22 1132 Ne: 16.11.2014 10:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC TOPOĽČANY 6:5 (0:2, 4:2, 2:1) Ukončený

23. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
23 1133 So: 22.11.2014 15:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín, a.s. HC ‘05 Banská Bystrica 8:1 (2:1, 3:0, 3:0) Ukončený
23 1134 So: 22.11.2014 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HKM a.s. Zvolen 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) Ukončený
23 1135 So: 22.11.2014 14:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HK Spišská Nová Ves 7:1 (2:1, 3:0, 2:0) Ukončený
23 1136 So: 22.11.2014 14:00 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HK ŠKP POPRAD 2:4 (0:2, 1:2, 1:0) Ukončený
23 1137 So: 22.11.2014 14:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC TOPOĽČANY 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) Ukončený
23 1138 So: 22.11.2014 14:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. Mestský mládežnícky HK Nitra 2:4 (0:1, 2:2, 0:1) Ukončený

24. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
24 1139 Ne: 23.11.2014 11:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín, a.s. HC ‘05 Banská Bystrica 4:1 (1:0, 2:0, 1:1) Ukončený
24 1140 Ne: 23.11.2014 10:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HKM a.s. Zvolen 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) Ukončený
24 1141 Ne: 23.11.2014 12:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HK Spišská Nová Ves 10:1 (2:0, 4:1, 4:0) Ukončený
24 1142 Ne: 23.11.2014 10:30 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HK ŠKP POPRAD 4:3 (1:1, 0:1, 3:1) Ukončený
24 1143 Ne: 23.11.2014 10:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC TOPOĽČANY 5:2 (0:1, 1:1, 4:0) Ukončený
24 1144 Ne: 23.11.2014 10:45 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. Mestský mládežnícky HK Nitra 3:6 (0:2, 2:3, 1:1) Ukončený

25. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
25 1145 So: 29.11.2014 14:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HC SLOVAN Bratislava, a.s. 1:3 (0:1, 0:2, 1:0) Ukončený
25 1146 So: 29.11.2014 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HK 36 Skalica 3:0 (0:0, 0:0, 3:0) Ukončený
25 1147 So: 29.11.2014 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 4:2 (2:0, 0:0, 2:2) Ukončený
25 1148 So: 29.11.2014 15:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HC Košice s.r.o. 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) Ukončený
25 1149 So: 29.11.2014 15:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK DUKLA Trenčín, a.s. 4:3 gws (0:2, 1:1, 2:0, 0:0) Ukončený
25 1150 So: 29.11.2014 15:45 ZŠ Nitra Mestský mládežnícky HK Nitra MsHKM Žilina 5:4 (1:1, 3:1, 1:2) Ukončený

26. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
26 1151 Ne: 30.11.2014 11:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HC SLOVAN Bratislava, a.s. 4:3 gws (2:0, 1:1, 0:2, 0:0) Ukončený
26 1152 Ne: 30.11.2014 11:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HK 36 Skalica 4:3 (2:1, 1:2, 1:0) Ukončený
26 1153 Ne: 30.11.2014 10:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 0:6 (0:2, 0:2, 0:2) Ukončený
26 1154 Ne: 30.11.2014 11:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HC Košice s.r.o. 5:2 (1:1, 3:0, 1:1) Ukončený
26 1155 Ne: 30.11.2014 11:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK DUKLA Trenčín, a.s. 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) Ukončený
26 1156 Ne: 30.11.2014 11:30 ZŠ Nitra Mestský mládežnícky HK Nitra MsHKM Žilina 5:4 gws (2:2, 2:1, 0:1, 0:0) Ukončený

27. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
27 1157 So: 6.12.2014 15:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín, a.s. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 4:5 (1:0, 2:4, 1:1) Ukončený
27 1158 So: 6.12.2014 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK 36 Skalica 6:1 (1:0, 1:1, 4:0) Ukončený
27 1159 So: 6.12.2014 14:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HKM a.s. Zvolen 4:1 (1:0, 0:1, 3:0) Ukončený
27 1160 So: 6.12.2014 16:15 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HC ‘05 Banská Bystrica 2:6 (0:3, 0:1, 2:2) Ukončený
27 1161 So: 6.12.2014 15:45 ZŠ Nitra Mestský mládežnícky HK Nitra HK ŠKP POPRAD 4:5 (0:0, 1:2, 3:3) Ukončený
27 1162 So: 6.12.2014 15:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK Spišská Nová Ves 2:5 (0:1, 2:3, 0:1) Ukončený

28. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
28 1163 Ne: 7.12.2014 11:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín, a.s. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 7:1 (1:0, 3:0, 3:1) Ukončený
28 1164 Ne: 7.12.2014 10:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK 36 Skalica 3:2 gws (0:1, 1:0, 1:1, 0:0) Ukončený
28 1165 Ne: 7.12.2014 10:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HKM a.s. Zvolen 6:0 (1:0, 2:0, 3:0) Ukončený
28 1166 Ne: 7.12.2014 11:30 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HC ‘05 Banská Bystrica 5:1 (0:1, 3:0, 2:0) Ukončený
28 1167 Ne: 7.12.2014 11:30 ZŠ Nitra Mestský mládežnícky HK Nitra HK ŠKP POPRAD 3:4 (0:0, 1:3, 2:1) Ukončený
28 1168 Ne: 7.12.2014 11:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK Spišská Nová Ves 3:4 gws (0:1, 3:2, 0:0, 0:0) Ukončený

29. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
29 1169 So: 13.12.2014 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HK ŠKP POPRAD 3:4 (1:1, 1:1, 1:2) Ukončený
29 1170 So: 13.12.2014 14:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HK Spišská Nová Ves 5:2 (2:2, 0:0, 3:0) Ukončený
29 1171 So: 13.12.2014 17:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. Mestský mládežnícky HK Nitra 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) Ukončený
29 1172 So: 13.12.2014 15:15 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HC TOPOĽČANY 2:3 (1:0, 0:2, 1:1) Ukončený
29 1173 So: 13.12.2014 15:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 2:6 (1:1, 0:1, 1:4) Ukončený
29 1174 So: 13.12.2014 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HC Košice s.r.o. 3:10 (1:0, 0:3, 2:7) Ukončený

30. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
30 1175 Ne: 14.12.2014 11:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HK ŠKP POPRAD 3:1 (1:0, 2:0, 0:1) Ukončený
30 1176 Ne: 14.12.2014 11:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HK Spišská Nová Ves 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) Ukončený
30 1177 Ne: 14.12.2014 12:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. Mestský mládežnícky HK Nitra 12:1 (5:0, 2:1, 5:0) Ukončený
30 1178 Ne: 14.12.2014 10:30 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HC TOPOĽČANY 4:5 (1:0, 1:3, 2:2) Ukončený
30 1179 Ne: 14.12.2014 11:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 3:4 x (2:1, 0:1, 1:1, 0:1) Ukončený
30 1180 Ne: 14.12.2014 10:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HC Košice s.r.o. 4:3 (3:0, 1:3, 0:0) Ukončený

31. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
31 1181 So: 20.12.2014 14:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. MsHKM Žilina 4:2 (0:0, 3:1, 1:1) Ukončený
31 1182 So: 20.12.2014 15:15 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HK DUKLA Trenčín, a.s. 3:7 (1:1, 1:1, 1:5) Ukončený
31 1183 So: 20.12.2014 14:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC ‘05 Banská Bystrica 4:3 (0:0, 3:1, 1:2) Ukončený
31 1184 So: 20.12.2014 14:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HKM a.s. Zvolen 4:3 gws (2:0, 0:1, 1:2, 0:0) Ukončený
31 1185 So: 20.12.2014 15:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HC TOPOĽČANY 2:5 (0:2, 2:1, 0:2) Ukončený
31 1186 St: 17.12.2014 13:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves Mestský mládežnícky HK Nitra 3:8 (1:2, 2:5, 0:1) Ukončený

32. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
32 1187 Ne: 21.12.2014 10:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. MsHKM Žilina 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) Ukončený
32 1188 Ne: 21.12.2014 10:30 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HK DUKLA Trenčín, a.s. 3:4 (2:0, 0:3, 1:1) Ukončený
32 1189 Ne: 21.12.2014 10:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC ‘05 Banská Bystrica 6:3 (1:1, 2:0, 3:2) Ukončený
32 1190 Ne: 21.12.2014 10:30 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HKM a.s. Zvolen 3:1 (0:0, 3:0, 0:1) Ukončený
32 1191 Ne: 21.12.2014 11:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HC TOPOĽČANY 3:4 gws (0:1, 1:1, 2:1, 0:0) Ukončený
32 1192 Št: 18.12.2014 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves Mestský mládežnícky HK Nitra 6:1 (0:0, 4:0, 2:1) Ukončený

33. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
33 1193 So: 10.1.2015 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK DUKLA Trenčín, a.s. 1:5 (1:2, 0:0, 0:3) Ukončený
33 1194 So: 10.1.2015 15:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY Mestský mládežnícky HK Nitra 5:6 (2:0, 3:4, 0:2) Ukončený
33 1195 So: 10.1.2015 15:15 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HC SLOVAN Bratislava, a.s. 2:4 (1:1, 1:2, 0:1) Ukončený
33 1196 So: 10.1.2015 14:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC Košice s.r.o. 3:2 (0:1, 1:0, 2:1) Ukončený
33 1197 So: 10.1.2015 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HK ŠKP POPRAD 8:3 (3:1, 2:1, 3:1) Ukončený
33 1198 So: 10.1.2015 14:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HKM a.s. Zvolen 6:2 (0:0, 1:2, 5:0) Ukončený

34. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
34 1199 Ne: 11.1.2015 10:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HK DUKLA Trenčín, a.s. 3:2 gws (1:1, 0:1, 1:0, 0:0) Ukončený
34 1200 Ne: 11.1.2015 11:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY Mestský mládežnícky HK Nitra 3:4 x (2:0, 1:2, 0:1, 0:1) Ukončený
34 1201 Ne: 11.1.2015 10:30 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HC SLOVAN Bratislava, a.s. 2:13 (1:7, 1:3, 0:3) Ukončený
34 1202 Ne: 11.1.2015 10:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HC Košice s.r.o. 5:6 gws (2:2, 2:2, 1:1, 0:0) Ukončený
34 1203 Ne: 11.1.2015 10:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HK ŠKP POPRAD 3:4 gws (2:2, 0:0, 1:1, 0:0) Ukončený
34 1204 Ne: 11.1.2015 11:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HKM a.s. Zvolen 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) Ukončený

35. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
35 1205 So: 17.1.2015 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HK Spišská Nová Ves 3:5 (1:0, 2:1, 0:4) Ukončený
35 1206 So: 17.1.2015 14:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HK ŠKP POPRAD 8:0 (4:0, 2:0, 2:0) Ukončený
35 1207 So: 17.1.2015 15:45 ZŠ Nitra Mestský mládežnícky HK Nitra HK 36 Skalica 11:3 (1:1, 5:2, 5:0) Ukončený
35 1208 So: 17.1.2015 15:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HC SLOVAN Bratislava, a.s. 2:6 (1:2, 0:2, 1:2) Ukončený
35 1209 So: 17.1.2015 15:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín, a.s. HC Košice s.r.o. 4:2 (0:2, 3:0, 1:0) Ukončený
35 1210 So: 17.1.2015 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) Ukončený

36. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
36 1211 Ne: 18.1.2015 11:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HK Spišská Nová Ves 5:1 (2:1, 1:0, 2:0) Ukončený
36 1212 Ne: 18.1.2015 11:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HK ŠKP POPRAD 2:5 (0:2, 1:1, 1:2) Ukončený
36 1213 Ne: 18.1.2015 11:30 ZŠ Nitra Mestský mládežnícky HK Nitra HK 36 Skalica 5:3 (3:2, 1:0, 1:1) Ukončený
36 1214 Ne: 18.1.2015 11:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HC SLOVAN Bratislava, a.s. 4:3 (0:1, 2:2, 2:0) Ukončený
36 1215 Ne: 18.1.2015 11:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín, a.s. HC Košice s.r.o. 7:3 (4:0, 3:0, 0:3) Ukončený
36 1216 Ne: 18.1.2015 10:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 5:4 gws (3:0, 0:1, 1:3, 0:0) Ukončený

37. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
37 1217 So: 24.1.2015 14:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HK DUKLA Trenčín, a.s. 1:4 (0:0, 1:3, 0:1) Ukončený
37 1218 So: 24.1.2015 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen MsHKM Žilina 2:3 gws (0:1, 1:0, 1:1, 0:0) Ukončený
37 1219 So: 24.1.2015 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC SLOVAN Bratislava, a.s. 3:4 gws (1:1, 1:1, 1:1, 0:0) Ukončený
37 1220 So: 24.1.2015 15:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HK 36 Skalica 6:2 (4:1, 1:0, 1:1) Ukončený
37 1221 So: 24.1.2015 15:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 3:4 (0:1, 2:3, 1:0) Ukončený
37 1222 So: 24.1.2015 15:45 ZŠ Nitra Mestský mládežnícky HK Nitra HC Košice s.r.o. 0:5 (0:2, 0:2, 0:1) Ukončený

38. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
38 1223 Ne: 25.1.2015 11:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica HK DUKLA Trenčín, a.s. 6:1 (2:0, 1:0, 3:1) Ukončený
38 1224 Ne: 25.1.2015 11:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen MsHKM Žilina 2:5 (2:3, 0:2, 0:0) Ukončený
38 1225 Ne: 25.1.2015 10:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HC SLOVAN Bratislava, a.s. 4:5 (1:4, 1:1, 2:0) Ukončený
38 1226 Ne: 25.1.2015 11:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HK 36 Skalica 11:6 (3:0, 7:2, 1:4) Ukončený
38 1227 Ne: 25.1.2015 11:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 2:7 (1:2, 1:0, 0:5) Ukončený
38 1228 Ne: 25.1.2015 11:30 ZŠ Nitra Mestský mládežnícky HK Nitra HC Košice s.r.o. 4:6 (0:2, 2:0, 2:4) Ukončený

39. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
39 1229 So: 31.1.2015 14:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HC ‘05 Banská Bystrica 6:2 (3:0, 3:2, 0:0) Ukončený
39 1230 So: 31.1.2015 15:15 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HKM a.s. Zvolen 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) Ukončený
39 1231 St: 28.1.2015 19:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK Spišská Nová Ves 1:5 (0:1, 0:3, 1:1) Ukončený
39 1232 Ut: 10.2.2015 16:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HK ŠKP POPRAD 4:5 (1:4, 1:1, 2:0) Ukončený
39 1233 So: 31.1.2015 15:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín, a.s. HC TOPOĽČANY 10:3 (3:1, 3:1, 4:1) Ukončený
39 1234 So: 31.1.2015 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina Mestský mládežnícky HK Nitra 3:5 (2:2, 1:2, 0:1) Ukončený

40. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
40 1235 Ne: 1.2.2015 10:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HC ‘05 Banská Bystrica 6:2 (3:1, 1:1, 2:0) Ukončený
40 1236 Ne: 1.2.2015 10:30 HANT arena Skalica HK 36 Skalica HKM a.s. Zvolen 3:4 x (0:1, 2:1, 1:1, 0:1) Ukončený
40 1237 Ne: 1.2.2015 16:00 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HK Spišská Nová Ves 5:3 (3:1, 2:2, 0:0) Ukončený
40 1238 Ne: 1.2.2015 10:45 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HK ŠKP POPRAD 9:1 (1:1, 5:0, 3:0) Ukončený
40 1239 Ne: 1.2.2015 11:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín, a.s. HC TOPOĽČANY 4:5 (2:2, 2:1, 0:2) Ukončený
40 1240 Ne: 1.2.2015 10:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina Mestský mládežnícky HK Nitra 1:3 (0:0, 1:2, 0:1) Ukončený

41. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
41 1241 So: 14.2.2015 14:00 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HC SLOVAN Bratislava, a.s. 2:3 gws (0:0, 1:1, 1:1, 0:0) Ukončený
41 1242 St: 11.2.2015 17:00 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín, a.s. HK 36 Skalica 4:3 gws (1:0, 2:2, 0:1, 0:0) Ukončený
41 1243 So: 14.2.2015 14:00 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 3:4 gws (1:2, 1:0, 1:1, 0:0) Ukončený
41 1244 So: 14.2.2015 14:00 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HC Košice s.r.o. 5:2 (2:0, 3:2, 0:0) Ukončený
41 1245 So: 14.2.2015 15:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK ŠKP POPRAD 8:4 (5:0, 1:1, 2:3) Ukončený
41 1246 So: 14.2.2015 15:45 ZŠ Nitra Mestský mládežnícky HK Nitra HK Spišská Nová Ves 6:2 (1:1, 3:0, 2:1) Ukončený

42. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
42 1247 Ne: 15.2.2015 9:30 ZŠ Žilina MsHKM Žilina HC SLOVAN Bratislava, a.s. 4:3 x (1:2, 1:1, 1:0, 1:0) Ukončený
42 1248 Št: 12.2.2015 18:30 ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HK DUKLA Trenčín, a.s. HK 36 Skalica 7:2 (2:2, 3:0, 2:0) Ukončený
42 1249 Ne: 15.2.2015 11:30 ZŠ B. Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 5:2 (2:0, 1:1, 2:1) Ukončený
42 1250 Ne: 15.2.2015 11:30 ZŠ Zvolen HKM a.s. Zvolen HC Košice s.r.o. 1:3 (0:1, 0:0, 1:2) Ukončený
42 1251 Ne: 15.2.2015 11:30 ZŠ Topoľčany HC TOPOĽČANY HK ŠKP POPRAD 5:6 (1:0, 2:3, 2:3) Ukončený
42 1252 Ne: 15.2.2015 11:30 ZŠ Nitra Mestský mládežnícky HK Nitra HK Spišská Nová Ves 6:4 (0:1, 4:2, 2:1) Ukončený

43. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
43 1253 So: 21.2.2015 15:00 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HC ‘05 Banská Bystrica 1:3 (1:0, 0:1, 0:2) Ukončený
43 1254 So: 21.2.2015 14:00 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HKM a.s. Zvolen 6:1 (3:0, 1:0, 2:1) Ukončený
43 1255 Pi: 20.2.2015 18:00 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HC TOPOĽČANY 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) Ukončený
43 1256 So: 21.2.2015 10:30 HANT arena Skalica HK 36 Skalica Mestský mládežnícky HK Nitra 4:1 (3:0, 0:0, 1:1) Ukončený
43 1257 So: 21.2.2015 13:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MsHKM Žilina 5:3 (1:0, 2:2, 2:1) Ukončený
43 1258 So: 21.2.2015 14:00 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HK DUKLA Trenčín, a.s. 5:4 (1:0, 2:2, 2:2) Ukončený

44. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Čas Miesto konania Domáci Hostia Výsledok  
44 1259 Ne: 22.2.2015 11:30 ZŠ Poprad HK ŠKP POPRAD HC ‘05 Banská Bystrica 3:5 (0:2, 2:2, 1:1) Ukončený
44 1260 Ne: 22.2.2015 10:30 ZŠ Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves HKM a.s. Zvolen 1:5 (1:0, 0:1, 0:4) Ukončený
44 1261 Ne: 22.2.2015 10:30 Arena Ondreja Nepelu HC SLOVAN Bratislava, a.s. HC TOPOĽČANY 8:0 (1:0, 1:0, 6:0) Ukončený
44 1262 Ne: 22.2.2015 10:30 HANT arena Skalica HK 36 Skalica Mestský mládežnícky HK Nitra 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) Ukončený
44 1263 Ne: 22.2.2015 10:30 ZŠ L. Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MsHKM Žilina 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) Ukončený
44 1264 Ne: 22.2.2015 11:45 ZŠ STEEL arena KE HC Košice s.r.o. HK DUKLA Trenčín, a.s. 4:5 x (3:3, 1:1, 0:0, 0:1) Ukončený