Delegačné listy - Delegačný list SZĽH č. 09 ( 2016/2017)

Oznamy Komisie rozhodcov SZĽH a sekretariatu SZĽH:

Nominácie rozhodcov na zápasy play-off a play-out EXM sú plne v kompetencii predsedu KR SZĽH Petra Országa.

 

 

1. Z dôvodu administratívnych zmien v kompetenciách KR SZĽH Vám oznamujeme, že všetky zmeny týkajúce sa ospravedlnení, nahlasovaní zmien a pod., prosíme od 23.8. 2016 nahlasovať výlučne pánovi Ľubošovi Jakubcovi (Súťažné oddelenie) na emailovú adresu soro@szlh.sk  ( SMS nebudú akceptované )

Ďakujeme za pochopenie.

Ing. Ľuboš Jakubec

kontakt:  +421905234356

2. KR SZĽH žiada všetkých rozhodcov a inštruktorov o dôsledné sledovanie nominácií na stretnutia prostredníctvom Delegačných listov zverejnených na stránke www.hockeyslovakia.sk

3. Rozhodcovia a inštruktori sú povinní zasielať ospravedlnenia zo stretnutí na najbližší mesiac do 15-teho dňa v mesiaci na e-mailovú adresu: soro@szlh.sk

   V prípade, že tak neurobia - nebude ospravedlnenie akceptované.

4. SADZOBNÍK ODMIEN PRE ROZHODCOV 2017-18 (aktualizovane máj 2017)

*************************************************************************************************************************

Oznam EO SZĽH:

Ku dňu 03.05.2017 boli zo strany SZLH uhradené náhrady rozhodcov, inštruktorov a videobránkových rozhodcov (DVP, DoBPŠ, fakturanti) za mesiac marec/2017. V prípade akejkoľvek otázky ci zodpovedania problematiky sa prosím kontaktujte mailovo ( nie telefonicky) na adrese baluska@szlh.sk

- od 1.12.2016 sa zmenila sadzba stravného ( do decembrových vyúčtovaní žiadame uvádzať nové sadzby stravného ) :

         - 4,50 eur pre časové pásmo 5 až 12 hodín,

         - 6,70 eur pre časové pásmo nad 12 hodín až 18 hodín,

         - 10,30 eur pre časové pásmo nad 18 hodín.

- od 1.10.2016 je úprava poštovného ( z 0,45 € na 0,50 € a z 1,15 € na 1,25 € )

**********************************************************************************************************************

Euro Hockey Challenge


Euro Hockey Challenge

1. kolo - štvrtok 13.04.2017

50069 Slovakia vs. Switzerland ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 17:00 KUBUŠ, Jozef BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. TVRDOŇ, Jozef BENIAČ, Dalibor, Ing. JUNG, Roman, Ing.

Euro Hockey Challenge

2. kolo - sobota 15.04.2017

50070 Slovakia vs. Switzerland ZŠ Žilina 17:00 KONC, Daniel BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. OROLIN, Michal, Mgr. KONTŠEK, Vladimír

Euro Hockey Challenge

3. kolo - streda 19.04.2017

50071 Slovakia vs. Finland ZŠ STEEL arena KE 17:00 KUBUŠ, Jozef STANO, Peter, Ing. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. KORBA, Martin, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.

Euro Hockey Challenge

4. kolo - piatok 21.04.2017

50072 Slovakia vs. Finland Arena Ondreja Nepelu 17:00 BALUŠKA, Vladimír, Ing. KONC, Daniel ŠEFČÍK, Peter, Mgr. TVRDOŇ, Jozef ČAVOJSKÝ, Ján

Extraliga


PlayOff Tipsport liga

1. kolo - sobota 01.04.2017

319 B. Bystrica vs. Martin ZŠ B. Bystrica 18:00 KONC, Juraj MÜLLNER, Róbert HOLIENKA, Tomáš KACEJ, Lukáš, Mgr. KONTŠEK, Vladimír  

PlayOff Tipsport liga

1. kolo - pondelok 03.04.2017

321 Nitra vs. Žilina ZŠ Nitra 18:00 BALUŠKA, Vladimír, Ing. KUBUŠ, Jozef TVRDOŇ, Jozef VÝLETA, Roman, Ing., PhD. BENIAČ, Dalibor, Ing.  

PlayOff Tipsport liga

2. kolo - nedeľa 02.04.2017

320 B. Bystrica vs. Martin ZŠ B. Bystrica 18:00 KONC, Daniel LAUFF, Rudolf, Mgr. KORBA, Martin, Ing. SMREK, Martin, Ing. MARUŠIN, Jaroslav, Ing.  

PlayOff Tipsport liga

2. kolo - utorok 04.04.2017

322 Nitra vs. Žilina ZŠ Nitra 18:00 JONÁK, Peter STANO, Peter, Ing. KACEJ, Lukáš, Mgr. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. ČAVOJSKÝ, Ján  

PlayOff Tipsport liga

3. kolo - streda 05.04.2017

323 Martin vs. B. Bystrica ZŠ Martin 18:00 BALUŠKA, Vladimír, Ing. KUBUŠ, Jozef JOBBÁGY, Martin KORBA, Martin, Ing. MARUŠIN, Jaroslav, Ing. MARUŠIN, Jaroslav, Ing.

PlayOff Tipsport liga

3. kolo - piatok 07.04.2017

325 Žilina vs. Nitra ZŠ Žilina 18:00 BALUŠKA, Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. MARUŠIN, Jaroslav, Ing.  

PlayOff Tipsport liga

4. kolo - štvrtok 06.04.2017

324 Martin vs. B. Bystrica ZŠ Martin 18:00 KONC, Daniel STANO, Peter, Ing. STANZEL, Matúš, Bc. SMREK, Martin, Ing. MARUŠIN, Jaroslav, Ing. MARUŠIN, Jaroslav, Ing.

PlayOff Tipsport liga

4. kolo - sobota 08.04.2017

326 Žilina vs. Nitra ZŠ Žilina 18:30 KUBUŠ, Jozef LAUFF, Rudolf, Mgr. HOLIENKA, Tomáš TVRDOŇ, Jozef BENIAČ, Dalibor, Ing.  

PlayOff Tipsport liga

5. kolo - nedeľa 09.04.2017

327 B. Bystrica vs. Martin ZŠ B. Bystrica 18:00 KONC, Juraj LAUFF, Rudolf, Mgr. JOBBÁGY, Martin KORBA, Martin, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.  

PlayOff Tipsport liga

1. kolo - sobota 15.04.2017

333 B. Bystrica vs. Nitra ZŠ B. Bystrica 18:00 BABIC, Vladimir KINCSES, Gergely SOÓS, Dániel NÉMETH, Márton MARUŠIN, Jaroslav, Ing. MARUŠIN, Jaroslav, Ing.

PlayOff Tipsport liga

2. kolo - nedeľa 16.04.2017

334 B. Bystrica vs. Nitra ZŠ B. Bystrica 18:00 HRADIL, René MRKVA, Roman GEBAUER, Jiří LEDERER, Vít MARUŠIN, Jaroslav, Ing. MARUŠIN, Jaroslav, Ing.

PlayOff Tipsport liga

3. kolo - streda 19.04.2017

335 Nitra vs. B. Bystrica ZŠ Nitra 18:00 BABIC, Vladimir KINCSES, Gergely SOÓS, Dániel NÉMETH, Marton    

PlayOff Tipsport liga

4. kolo - štvrtok 20.04.2017

336 Nitra vs. B. Bystrica ZŠ Nitra 18:00 HRADIL, René MRKVA, Roman GEBAUER, Jiří LEDERER, Vít    

PlayOff Tipsport liga

5. kolo - sobota 22.04.2017

337 B. Bystrica vs. Nitra ZŠ B. Bystrica 18:30 BABIC, Vladimir HRIBIK, Jan BARVIŘ, Stanislav BLÜMEL, Petr    

PlayOut

8. kolo - nedeľa 02.04.2017

354 HK Skalica, s.r.o. vs. HC 07 ORIN DETVA HANT arena Skalica 18:00 STANO, Peter, Ing. ŠTEFIK, Miroslav KACEJ, Lukáš, Mgr. OROLIN, Michal, Mgr.    
355 Trenčín vs. L. Mikuláš ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 18:00 NOVÁK, Milan, Ing. JONÁK, Peter HOLIENKA, Tomáš TVRDOŇ, Jozef KRAMÁR, Dušan , Ing.  

PlayOut

9. kolo - utorok 04.04.2017

356 L. Mikuláš vs. HK Skalica, s.r.o. ZŠ L. Mikuláš 18:00 OROLIN, Tomáš, Bc. SNÁŠEL, Vladimír, Ing. JOBBÁGY, Martin KORBA, Martin, Ing. MARUŠIN, Jaroslav, Ing.  
357 HC 07 ORIN DETVA vs. Trenčín ZŠ Detva 18:00 BALUŠKA, Vladimír, Ing. NOVÁK, Milan, Ing. HOLIENKA, Tomáš KOLLÁR, Miroslav KRAMÁR, Dušan , Ing.  

PlayOut

10. kolo - piatok 07.04.2017

358 HK Skalica, s.r.o. vs. Trenčín HANT arena Skalica 18:00 KONC, Juraj JONÁK, Peter OROLIN, Michal, Mgr. TVRDOŇ, Jozef JUNG, Roman, Ing.  
359 HC 07 ORIN DETVA vs. L. Mikuláš ZŠ Detva 18:00 LOKŠÍK, Peter STANO, Peter, Ing. JUNEK, Martin KOLLÁR, Miroslav BENIAČ, Dalibor, Ing.  

PlayOut

11. kolo - nedeľa 09.04.2017

360 HC 07 ORIN DETVA vs. HK Skalica, s.r.o. ZŠ Detva 18:00 ŠTEFIK, Miroslav SNÁŠEL, Vladimír, Ing. HOLIENKA, Tomáš ŠEFČÍK, Peter, Mgr.    
361 L. Mikuláš vs. Trenčín ZŠ L. Mikuláš 18:00 KONC, Daniel OROLIN, Tomáš, Bc. KOLLÁR, Miroslav SMREK, Martin, Ing. KONTŠEK, Vladimír  

PlayOut

12. kolo - utorok 11.04.2017

362 HK Skalica, s.r.o. vs. L. Mikuláš HANT arena Skalica 18:00 JONÁK, Peter MÜLLNER, Róbert JUNEK, Martin ŠEFČÍK, Peter, Mgr. JUNG, Roman, Ing.  
363 Trenčín vs. HC 07 ORIN DETVA ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 18:00 BALUŠKA, Vladimír, Ing. KONC, Daniel OROLIN, Michal, Mgr. TVRDOŇ, Jozef CHUDADA, Martin, Ing.  

Liga kadetov


II. časť regionálna baráž západ

14. kolo - nedeľa 02.04.2017

9531 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava ZŠ BA - Dúbravka 14:45 REGEC, Tomaš, Bc. POLÁČIK, Michal MICHNA, Richard

III. časť play out

9. kolo - sobota 01.04.2017

9442 Púchov vs. Poprad ZŠ Púchov 15:30 LESAY, Dominik REHÁK, Adam GALLO, Marián

III. časť play out

10. kolo - nedeľa 02.04.2017

9445 Púchov vs. Poprad ZŠ Púchov 13:30 NOSEK, Martin PLEŠKO, Daniel REHÁK, Adam

III. časť play out

20. kolo - nedeľa 02.04.2017

9473 Žilina vs. Nitra ZŠ Žilina 17:00 ĎURINA, Vladimír GAJDOŠÍK, Ivan

II. časť o Majstra

19. kolo - sobota 01.04.2017

9412 Trenčín vs. Spišská Nová Ves ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 14:00 KRIST, Mário, Ing. PLEŠKO, Daniel NOSEK, Martin
9411 Martin vs. SLOVAN Bratislava - mládež ZŠ Martin 15:00 HANKO, Peter DURMIS, Oto ĎURINA, Vladimír

II. časť o Majstra

20. kolo - nedeľa 02.04.2017

9414 Martin vs. SLOVAN Bratislava - mládež ZŠ Martin 11:00 HANKO, Peter MRÁZ, Štefan
9415 Trenčín vs. Spišská Nová Ves ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 11:30 LESAY, Dominik KRAJČÍK, Martin JURČIAK, Adam

1. liga starších žiakov 8.ročník


Majstrovstvá starších žiakov SR 2017

1. kolo - štvrtok 06.04.2017

8801 SLOVAN Bratislava - mládež vs. MŠK Púchov ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 12:00 KRIST, Mário, Ing. GALLO, Marián DRBLÍK, Michal CHUDADA, Martin, Ing. CHUDADA, Martin, Ing.
8802 HK DUKLA Trenčín n.o. vs. HC KOŠICE ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 15:30 ADAMEC, Milan, Mgr. DRBLÍK, Michal NOSEK, Martin CHUDADA, Martin, Ing. CHUDADA, Martin, Ing.

Majstrovstvá starších žiakov SR 2017

2. kolo - piatok 07.04.2017

8803 MŠK Púchov vs. HK DUKLA Trenčín n.o. ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 12:00 ADAMEC, Milan, Mgr. ŠEFČÍK, Juraj, Ing. DANKO, Ľubomír CHUDADA, Martin, Ing. CHUDADA, Martin, Ing.
8804 HC KOŠICE vs. SLOVAN Bratislava - mládež ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 15:30 ŠTEFIK, Miroslav GALLO, Marián NOSEK, Martin CHUDADA, Martin, Ing. CHUDADA, Martin, Ing.

Majstrovstvá starších žiakov SR 2017

3. kolo - sobota 08.04.2017

8805 HC KOŠICE vs. MŠK Púchov ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 11:00 MĹKVY, Michal, Bc. FRIMMEL, Róbert, Mgr., PhD. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. CHUDADA, Martin, Ing. CHUDADA, Martin, Ing.
8806 HK DUKLA Trenčín n.o. vs. SLOVAN Bratislava - mládež ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 14:30 MÜLLNER, Róbert VALACHOVIČ, Tomáš JUNEK, Martin CHUDADA, Martin, Ing. CHUDADA, Martin, Ing.

Prípravný zápas (zápis IIHF)


Prípravný zápas (zápis IIHF)

1. kolo - piatok 07.04.2017

40124 Púchov vs. Budapest ZŠ Púchov 16:00 KRIST, Mário, Ing.   JURČIAK, Adam KRAJČÍK, Martin    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

1. kolo - sobota 08.04.2017

40125 Púchov vs. Budapest ZŠ Púchov 11:30 KRIST, Mário, Ing.   DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing.    

Reprezentácia SR / National Teams Exhibition games


Prípravné stretnutia / Exhibition games - U16

1. kolo - utorok 04.04.2017

51006 Slovakia U 16 vs. Czech Republic U 16 ZŠ V. Dzurillu plocha I. 16:00 MĹKVY, Michal, Bc. KUBUŠ, Jozef SYNEK, Šimon, Mgr. VYŠNÝ, Drahoslav, Mgr.

Prípravné stretnutia / Exhibition games - U16

1. kolo - streda 05.04.2017

51007 Slovakia U 16 vs. Czech Republic U 16 ZŠ V. Dzurillu plocha I. 16:00 ADAMEC, Milan, Mgr. JONÁK, Peter OROLIN, Michal, Mgr. TVRDOŇ, Jozef

2017 U20 5 Teams Tournament


2017 U20 5 Teams Tournament

1. kolo - nedeľa 02.04.2017

50073 Czech Republic vs. EC Red Bull Salzburg ZŠ Piešťany - Easton Aréna 12:30 ADAMEC, Milan, Mgr. BALUŠKA, Vladimír, Ing. VALO, Jozef GEGÁŇ, Tomáš, Bc. ČAVOJSKÝ, Ján ČAVOJSKÝ, Ján
50074 Russia vs. Slovakia ZŠ Piešťany - Easton Aréna 16:00 FRIDRICH, Vladimír, Ing. MÜLLNER, Róbert SYNEK, Šimon, Mgr. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. ČAVOJSKÝ, Ján ČAVOJSKÝ, Ján

2017 U20 5 Teams Tournament

2. kolo - pondelok 03.04.2017

50075 Russia vs. Finland ZŠ Piešťany - Easton Aréna 14:00 ADAMEC, Milan, Mgr. ŠTEFIK, Miroslav KRAJČÍK, Martin GEGÁŇ, Tomáš, Bc. JUNG, Roman, Ing. JUNG, Roman, Ing.
50076 Slovakia vs. Czech Republic ZŠ Piešťany - Easton Aréna 17:30 STANO, Peter, Ing. MÜLLNER, Róbert VALO, Jozef OROLIN, Michal, Mgr. JUNG, Roman, Ing. JUNG, Roman, Ing.

2017 U20 5 Teams Tournament

3. kolo - utorok 04.04.2017

50077 Czech Republic vs. Russia ZŠ Piešťany - Easton Aréna 14:00 KONC, Daniel LOKŠÍK, Peter GEGÁŇ, Tomáš, Bc. VALO, Jozef JUNG, Roman, Ing. JUNG, Roman, Ing.
50078 EC Red Bull Salzburg vs. Finland ZŠ Piešťany - Easton Aréna 17:30 KONC, Juraj MÜLLNER, Róbert OROLIN, Michal, Mgr. JUNEK, Martin JUNG, Roman, Ing. JUNG, Roman, Ing.

2017 U20 5 Teams Tournament

4. kolo - streda 05.04.2017

50079 EC Red Bull Salzburg vs. Russia ZŠ Piešťany - Easton Aréna 14:00 KONC, Daniel ŠTEFIK, Miroslav KRAJČÍK, Martin KOLLÁR, Miroslav JUNG, Roman, Ing. JUNG, Roman, Ing.
50080 Finland vs. Slovakia ZŠ Piešťany - Easton Aréna 17:30 NOVÁK, Milan, Ing. MÜLLNER, Róbert VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KACEJ, Lukáš, Mgr. JUNG, Roman, Ing. JUNG, Roman, Ing.

2017 U20 5 Teams Tournament

5. kolo - štvrtok 06.04.2017

50081 Finland vs. Czech Republic ZŠ Piešťany - Easton Aréna 14:00 NOVÁK, Milan, Ing. ŠTEFIK, Miroslav KRAJČÍK, Martin VALO, Jozef JUNG, Roman, Ing. JUNG, Roman, Ing.
50082 Slovakia vs. EC Red Bull Salzburg ZŠ Piešťany - Easton Aréna 17:30 KONC, Juraj MÜLLNER, Róbert ŠEFČÍK, Peter, Mgr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. JUNG, Roman, Ing. JUNG, Roman, Ing.

Prípravné zápasy MS 18


Prípravné zápasy MS 18

1. kolo - piatok 07.04.2017

50085 RUS_U18 vs. LAT_U18 ZŠ Petržalka 19:00 NOVÁK, Milan, Ing. MĹKVY, Michal, Bc. FRIMMEL, Róbert, Mgr., PhD. SYNEK, Šimon, Mgr.

Prípravné zápasy MS 18

1. kolo - sobota 08.04.2017

50084 SVK_U18 vs. CZE_U18 ZŠ Žilina 13:30 ŠTEFIK, Miroslav VALACH, Miroslav, Ing. KOLLÁR, Miroslav ROJÍK, Peter KRAMÁR, Dušan , Ing.
50083 BLR_U18 vs. SUI_18 ZŠ Piešťany - Easton Aréna 17:00 ADAMEC, Milan, Mgr. NOVÁK, Milan, Ing. KACEJ, Lukáš, Mgr. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. BENEŠ, Ivan

Prípravné zápasy MS 18

1. kolo - nedeľa 09.04.2017

50086 CAN_U18 vs. RUS_U18 Arena Ondreja Nepelu 15:30 BALUŠKA, Vladimír, Ing. KUBUŠ, Jozef VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KACEJ, Lukáš, Mgr.

Prípravné zápasy MS 18

1. kolo - pondelok 10.04.2017

50087 FIN_18 vs. USA_U18 ZŠ Spišská Nová Ves 15:30 LAUFF, Rudolf, Mgr. OROLIN, Tomáš, Bc. KORBA, Martin, Ing. JOBBÁGY, Martin FINDURA, Mikuláš FINDURA, Mikuláš
50088 CAN_U18 vs. SUI_18 ZŠ Piešťany - Easton Aréna 17:00 STANO, Peter, Ing. KONC, Daniel TVRDOŇ, Jozef SYNEK, Šimon, Mgr. VRÁBEL, Jozef, Ing. VRÁBEL, Jozef, Ing.
50090 LAT_U18 vs. Trenčín ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 19:00 LOKŠÍK, Peter MÜLLNER, Róbert ŠEFČÍK, Peter, Mgr. JUNEK, Martin JUNG, Roman, Ing. JUNG, Roman, Ing.
50089 SVK_U18 vs. SWE_18 ZŠ Poprad 19:30 SNÁŠEL, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav HOLIENKA, Tomáš KOLLÁR, Miroslav MARUŠIN, Jaroslav, Ing. MARUŠIN, Jaroslav, Ing.