Oznamy Komisie rozhodcov SZĽH:
1. Z dôvodu administratívnych zmien v kompetenciách KR SZĽH Vám oznamujeme, že všetky zmeny týkajúce sa ospravedlnení, nahlasovaní zmien a pod., prosíme od 23.8. 2016 nahlasovať výlučne pánovi Ľubošovi Jakubcovi (Súťažné oddelenie) na emailovú adresu soro@szlh.sk ( SMS nebudú akceptované )
Ďakujeme za pochopenie.
Ing. Ľuboš Jakubec
kontakt: +421905234356
2. KR SZĽH žiada všetkých rozhodcov a inštruktorov o dôsledné sledovanie nominácií na stretnutia prostredníctvom Delegačných listov zverejnených na stránke www.hockeyslovakia.sk
V prípade, že tak neurobia - nebude ospravedlnenie akceptované.
*************************************************************************************************************************
Oznam EO SZĽH:
- ku dňu 29.11.2016 bola uskutočnená úhrada náhrad R+I za 10/2016, v prípade akýchkoľvek nezrovnalostí
Vás žiadame kontaktovať sa iba e-mailom na adresu baluska @ szlh.sk / NIE TELEFONICKY /.
- od 1.12.2016 sa zmenila sadzba stravného ( do decembrových vyúčtovaní žiadame uvádzať nové sadzby stravného ) :
- 4,50 eur pre časové pásmo 5 až 12 hodín,
- 6,70 eur pre časové pásmo nad 12 hodín až 18 hodín,
- 10,30 eur pre časové pásmo nad 18 hodín.
- od 1.10.2016 je úprava poštovného ( z 0,45 € na 0,50 € a z 1,15 € na 1,25 € )
- najčastejšie vyskytujúce sa nedostatky vo vyúčtovaniach sú:
ďalšie nedostatky:
- nie je podpis účtujúceho
- nevyplnené údaje pre priznanie stravného
- používanie platného kilometrovníka
Zoznam rozhodcov a inštruktorov s termínmi, dôvodom ich ospravedlnenia na mesiac december 2016.
22.11.2016
ADAMEC, Milan | Požiadal o nedelegovanie | 16.12.2016 | 16.12.2016 |
ADAMEC, Milan | Požiadal o nedelegovanie | 10.12.2016 | 10.12.2016 |
BAČO, Štefan | Požiadal o nedelegovanie | 28.12.2016 | 28.12.2016 |
BAČO, Štefan | Požiadal o nedelegovanie | 26.12.2016 | 26.12.2016 |
BAČO, Štefan | Požiadal o nedelegovanie | 20.12.2016 | 20.12.2016 |
BAČO, Štefan | Požiadal o nedelegovanie | 16.12.2016 | 16.12.2016 |
BAČO, Štefan | Požiadal o nedelegovanie | 11.12.2016 | 11.12.2016 |
BAČO, Štefan | Požiadal o nedelegovanie | 03.12.2016 | 03.12.2016 |
BACHÚRIK, Jozef | Požiadal o nedelegovanie | 10.12.2016 | 11.12.2016 |
BACHÚRIK, Jozef | Požiadal o nedelegovanie | 02.12.2016 | 04.12.2016 |
BALUŠKA, Vladimír | Iné akcie v zahraničí | 22.12.2016 | 28.12.2016 |
BALUŠKA, Vladimír | Iné akcie v zahraničí | 01.12.2016 | 04.12.2016 |
BEDNÁR, Roman | Požiadal o nedelegovanie | 30.12.2016 | 30.12.2016 |
BEDNÁR, Roman | Požiadal o nedelegovanie | 27.12.2016 | 27.12.2016 |
BEDNÁR, Roman | Požiadal o nedelegovanie | 24.12.2016 | 24.12.2016 |
BEDNÁR, Roman | Požiadal o nedelegovanie | 21.12.2016 | 21.12.2016 |
BEDNÁR, Roman | Požiadal o nedelegovanie | 18.12.2016 | 18.12.2016 |
BEDNÁR, Roman | Požiadal o nedelegovanie | 15.12.2016 | 15.12.2016 |
BEDNÁR, Roman | Požiadal o nedelegovanie | 11.12.2016 | 13.12.2016 |
BEDNÁR, Roman | Požiadal o nedelegovanie | 09.12.2016 | 09.12.2016 |
BEDNÁR, Roman | Požiadal o nedelegovanie | 06.12.2016 | 06.12.2016 |
BEDNÁR, Roman | Požiadal o nedelegovanie | 03.12.2016 | 03.12.2016 |
BENIAČ, Lukáš | Požiadal o nedelegovanie | 23.12.2016 | 31.12.2016 |
BENIAČ, Lukáš | Požiadal o nedelegovanie | 16.12.2016 | 18.12.2016 |
BESEDIČOVÁ, Ivana | Neskoré ospravedlnenie | 12.12.2016 | 21.12.2016 |
BESEDIČOVÁ, Ivana | Neskoré ospravedlnenie | 01.12.2016 | 07.12.2016 |
CELAROVÁ, Nikoleta | Požiadal o nedelegovanie | 23.12.2016 | 31.12.2016 |
CELAROVÁ, Nikoleta | Akcia IIHF (šampionát, ...) | 14.12.2016 | 19.12.2016 |
CELAROVÁ, Nikoleta | Požiadal o nedelegovanie | 11.12.2016 | 11.12.2016 |
ČAVOJSKÝ, Ján | Požiadal o nedelegovanie | 26.12.2016 | 08.01.2017 |
ČAVOJSKÝ, Ján | Požiadal o nedelegovanie | 19.12.2016 | 25.12.2016 |
ČERHITOVÁ, Magdaléna | Požiadal o nedelegovanie | 13.12.2016 | 31.12.2016 |
DANIELČÁK, Filip | Požiadal o nedelegovanie | 01.12.2016 | 31.12.2016 |
DRBLÍK, Michal | Požiadal o nedelegovanie | 02.12.2016 | 04.12.2016 |
DRUGA, Norbert | Požiadal o nedelegovanie | 09.12.2016 | 11.12.2016 |
DRUGA, Norbert | Požiadal o nedelegovanie | 02.12.2016 | 04.12.2016 |
DUCÁR, Vladimír | Požiadal o nedelegovanie | 21.01.2017 | 21.01.2017 |
DUCÁR, Vladimír | Požiadal o nedelegovanie | 07.01.2017 | 07.01.2017 |
DUCÁR, Vladimír | Neskoré ospravedlnenie | 17.12.2016 | 17.12.2016 |
DUCÁR, Vladimír | Neskoré ospravedlnenie | 10.12.2016 | 10.12.2016 |
DUCÁR, Vladimír | Neskoré ospravedlnenie | 03.12.2016 | 03.12.2016 |
FRIMMEL, Róbert | Požiadal o nedelegovanie | 11.12.2016 | 11.12.2016 |
GAJAN, Rastislav | Požiadal o nedelegovanie | 02.12.2016 | 02.12.2016 |
GAJDOŠÍK, Ivan | Neskoré ospravedlnenie | 25.12.2016 | 25.12.2016 |
GAJDOŠÍK, Ivan | Neskoré ospravedlnenie | 17.12.2016 | 17.12.2016 |
GAJDOŠÍK, Ivan | Neskoré ospravedlnenie | 04.12.2016 | 04.12.2016 |
GAJDOŠÍK, Miroslav | Požiadal o nedelegovanie | 17.12.2016 | 18.12.2016 |
GAVALIER, Róbert | Požiadal o nedelegovanie | 16.12.2016 | 17.12.2016 |
GAVALIER, Róbert | Požiadal o nedelegovanie | 09.12.2016 | 11.12.2016 |
GAVALIER, Róbert | Požiadal o nedelegovanie | 03.12.2016 | 03.12.2016 |
GOGA, Vladimír | Požiadal o nedelegovanie | 25.12.2016 | 31.12.2016 |
HATALA, Gabriel | Požiadal o nedelegovanie | 23.12.2016 | 31.12.2016 |
HATALA, Gabriel | Požiadal o nedelegovanie | 16.12.2016 | 16.12.2016 |
HATALA, Gabriel | Požiadal o nedelegovanie | 08.12.2016 | 11.12.2016 |
HRIC, Peter | Požiadal o nedelegovanie | 23.12.2016 | 11.01.2017 |
HRONSKÝ, Tomáš | Požiadal o nedelegovanie | 10.12.2016 | 10.12.2016 |
HUSÁR, Ľuboš | Požiadal o nedelegovanie | 30.12.2016 | 31.12.2016 |
IVAN, Richard | Neskoré ospravedlnenie | 17.12.2016 | 17.12.2016 |
JAKUBEC, Andrej | Požiadal o nedelegovanie | 15.12.2016 | 17.12.2016 |
JANIGA, Matej | Požiadal o nedelegovanie | 30.12.2016 | 31.12.2016 |
JANIGA, Matej | Požiadal o nedelegovanie | 20.12.2016 | 21.12.2016 |
JANIGA, Matej | Požiadal o nedelegovanie | 10.12.2016 | 11.12.2016 |
JANIGA, Matej | Požiadal o nedelegovanie | 06.12.2016 | 06.12.2016 |
JUNEK, Martin | Požiadal o nedelegovanie | 17.12.2016 | 17.12.2016 |
KACEJ, Lukáš | Požiadal o nedelegovanie | 29.12.2016 | 31.12.2016 |
KACEJ, Lukáš | Požiadal o nedelegovanie | 23.12.2016 | 27.12.2016 |
KACEJ, Lukáš | Požiadal o nedelegovanie | 17.12.2016 | 17.12.2016 |
KACEJ, Lukáš | Požiadal o nedelegovanie | 13.12.2016 | 13.12.2016 |
KACEJ, Lukáš | Požiadal o nedelegovanie | 03.12.2016 | 04.12.2016 |
KANICH, Marek | Požiadal o nedelegovanie | 01.12.2016 | 31.12.2016 |
KASAŠOVÁ, Tatiana | Požiadal o nedelegovanie | 23.12.2016 | 31.12.2016 |
KASAŠOVÁ, Tatiana | Požiadal o nedelegovanie | 10.12.2016 | 11.12.2016 |
KONC, Daniel | Požiadal o nedelegovanie | 05.12.2016 | 23.12.2016 |
KONC, Daniel | Požiadal o nedelegovanie | 01.12.2016 | 04.12.2016 |
KONC, Juraj | Požiadal o nedelegovanie | 30.12.2016 | 30.12.2016 |
KONC, Juraj | Požiadal o nedelegovanie | 22.12.2016 | 22.12.2016 |
KOVÁČIK, Michal | Požiadal o nedelegovanie | 02.12.2016 | 04.12.2016 |
KOVALÍK, Ľubor | Požiadal o nedelegovanie | 10.12.2016 | 10.12.2016 |
KRAMÁR, Dušan | Požiadal o nedelegovanie | 30.12.2016 | 31.12.2016 |
KRAMÁR, Dušan | Požiadal o nedelegovanie | 21.12.2016 | 22.12.2016 |
KRAMÁR, Dušan | Požiadal o nedelegovanie | 13.12.2016 | 14.12.2016 |
KRAMÁR, Dušan | Požiadal o nedelegovanie | 06.12.2016 | 07.12.2016 |
KRIST, Mário | Neskoré ospravedlnenie | 09.12.2016 | 09.12.2016 |
KRIST, Mário | Požiadal o nedelegovanie | 09.12.2016 | 09.12.2016 |
KRISTIAN, Daniel | Požiadal o nedelegovanie | 01.12.2016 | 31.03.2017 |
KUBUŠ, Jozef | Akcia IIHF (šampionát, ...) | 22.12.2016 | 31.12.2016 |
KUBUŠ, Jozef | Požiadal o nedelegovanie | 19.12.2016 | 20.12.2016 |
KUBUŠ, Jozef | Požiadal o nedelegovanie | 13.12.2016 | 15.12.2016 |
KUBUŠ, Jozef | Požiadal o nedelegovanie | 04.12.2016 | 11.12.2016 |
KUBUŠ, Jozef | Požiadal o nedelegovanie | 01.12.2016 | 01.12.2016 |
KÚDEĽOVÁ, Michaela | Akcia IIHF (šampionát, ...) | 14.12.2016 | 19.12.2016 |
KURČÍK, Martin | Neskoré ospravedlnenie | 17.12.2016 | 17.12.2016 |
LAUFF, Rudolf | Požiadal o nedelegovanie | 14.12.2016 | 18.12.2016 |
LUKÁČ, Peter | Požiadal o nedelegovanie | 31.12.2016 | 31.12.2016 |
LUKÁČ, Peter | Požiadal o nedelegovanie | 28.12.2016 | 28.12.2016 |
LUKÁČ, Peter | Požiadal o nedelegovanie | 25.12.2016 | 25.12.2016 |
LUKÁČ, Peter | Požiadal o nedelegovanie | 22.12.2016 | 22.12.2016 |
LUKÁČ, Peter | Požiadal o nedelegovanie | 19.12.2016 | 19.12.2016 |
LUKÁČ, Peter | Požiadal o nedelegovanie | 16.12.2016 | 16.12.2016 |
LUKÁČ, Peter | Požiadal o nedelegovanie | 13.12.2016 | 13.12.2016 |
LUKÁČ, Peter | Požiadal o nedelegovanie | 10.12.2016 | 10.12.2016 |
LUKÁČ, Peter | Požiadal o nedelegovanie | 07.12.2016 | 07.12.2016 |
LUKÁČ, Peter | Požiadal o nedelegovanie | 04.12.2016 | 04.12.2016 |
LUKÁČ, Peter | Požiadal o nedelegovanie | 01.12.2016 | 01.12.2016 |
MACKO, Peter | Požiadal o nedelegovanie | 06.12.2016 | 08.12.2016 |
MAJLING, Ján | Požiadal o nedelegovanie | 17.12.2016 | 18.12.2016 |
MAJLING, Ján | Požiadal o nedelegovanie | 10.12.2016 | 10.12.2016 |
MARTINKO, Vladimír | Požiadal o nedelegovanie | 26.12.2016 | 26.12.2016 |
MARTINKO, Vladimír | Požiadal o nedelegovanie | 16.12.2016 | 18.12.2016 |
MARTINKO, Vladimír | Požiadal o nedelegovanie | 06.12.2016 | 06.12.2016 |
MICHNA, Richard | Neskoré ospravedlnenie | 24.12.2016 | 31.12.2016 |
MICHNA, Richard | Neskoré ospravedlnenie | 01.12.2016 | 23.12.2016 |
NÁVRATEK, Roman | Požiadal o nedelegovanie | 02.12.2016 | 11.12.2016 |
NAZAREJ, Pavol | Neskoré ospravedlnenie | 12.12.2016 | 23.12.2016 |
NOVOTNÝ, Matúš | Požiadal o nedelegovanie | 02.12.2016 | 04.12.2016 |
OLLE, Marian | Neskoré ospravedlnenie | 23.12.2016 | 02.01.2017 |
OROLIN, Michal | Požiadal o nedelegovanie | 23.12.2016 | 01.01.2017 |
OROLIN, Michal | Požiadal o nedelegovanie | 14.12.2016 | 17.12.2016 |
OROLIN, Tomáš | Akcia IIHF (šampionát, ...) | 10.12.2016 | 18.12.2016 |
OROLIN, Tomáš | Akcia IIHF (šampionát, ...) | 10.12.2016 | 18.12.2016 |
OROLIN, Tomáš | Požiadal o nedelegovanie | 04.12.2016 | 04.12.2016 |
ORSZÁG, Pavol | Požiadal o nedelegovanie | 01.12.2016 | 31.12.2016 |
ORSZÁG, Peter | Požiadal o nedelegovanie | 20.12.2016 | 26.12.2016 |
ORSZÁG, Peter | Požiadal o nedelegovanie | 02.12.2016 | 03.12.2016 |
PÍŠŤANSKÝ, Branislav | Neskoré ospravedlnenie | 26.12.2016 | 26.12.2016 |
POLÁČIK, Michal | Požiadal o nedelegovanie | 02.12.2016 | 04.12.2016 |
PURGAT, Patrik | Požiadal o nedelegovanie | 01.12.2016 | 22.12.2016 |
REGEC, Tomaš | Iné akcie v zahraničí | 25.01.2017 | 11.02.2017 |
REHÁK, Adam | Neskoré ospravedlnenie | 10.12.2016 | 11.12.2016 |
SNÁŠEL, Vladimír | Iné akcie v zahraničí | 25.01.2017 | 11.02.2017 |
STANO, Peter | Požiadal o nedelegovanie | 30.12.2016 | 30.12.2016 |
STANO, Peter | Neskoré ospravedlnenie | 26.12.2016 | 26.12.2016 |
STANZEL, Matúš | Požiadal o nedelegovanie | 22.12.2016 | 26.12.2016 |
STANZEL, Matúš | Akcia IIHF (šampionát, ...) | 10.12.2016 | 18.12.2016 |
STANZEL, Matúš | Požiadal o nedelegovanie | 02.12.2016 | 02.12.2016 |
SYNEK, Šimon | Požiadal o nedelegovanie | 10.12.2016 | 10.12.2016 |
SYNEK, Šimon | Požiadal o nedelegovanie | 02.12.2016 | 04.12.2016 |
ŠEFČÍK, Juraj | Požiadal o nedelegovanie | 30.12.2016 | 30.12.2016 |
ŠEFČÍK, Peter | Požiadal o nedelegovanie | 03.12.2016 | 03.12.2016 |
ŠIMKO, Martin | Požiadal o nedelegovanie | 22.12.2016 | 31.12.2016 |
ŠIMKO, Martin | Požiadal o nedelegovanie | 17.12.2016 | 18.12.2016 |
ŠOLTÉS, Ľudovít | Neskoré ospravedlnenie | 03.12.2016 | 03.12.2016 |
ŠTOFANČÍK, Adam | Požiadal o nedelegovanie | 26.12.2016 | 26.12.2016 |
ŠTOFANČÍK, Adam | Požiadal o nedelegovanie | 01.12.2016 | 04.12.2016 |
VALACH, Miroslav | Požiadal o nedelegovanie | 23.12.2016 | 26.12.2016 |
VALACH, Miroslav | Požiadal o nedelegovanie | 15.12.2016 | 15.12.2016 |
VALACH, Miroslav | Požiadal o nedelegovanie | 10.12.2016 | 10.12.2016 |
VALACHOVIČ, Marián | Požiadal o nedelegovanie | 28.12.2016 | 28.12.2016 |
VALACHOVIČ, Marián | Požiadal o nedelegovanie | 10.12.2016 | 10.12.2016 |
VALACHOVIČ, Marián | Požiadal o nedelegovanie | 03.12.2016 | 03.12.2016 |
VALACHOVIČ, Tomáš | Požiadal o nedelegovanie | 11.12.2016 | 11.12.2016 |
VALACHOVIČ, Tomáš | Požiadal o nedelegovanie | 03.12.2016 | 04.12.2016 |
VALACHOVIČ, Tomáš | Požiadal o nedelegovanie | 01.12.2016 | 01.05.2017 |
VALKO, Karol | Požiadal o nedelegovanie | 31.12.2016 | 31.12.2016 |
VALKO, Karol | Požiadal o nedelegovanie | 23.12.2016 | 26.12.2016 |
VALKO, Karol | Požiadal o nedelegovanie | 16.12.2016 | 17.12.2016 |
VALO, Jozef | Požiadal o nedelegovanie | 17.12.2016 | 17.12.2016 |
VASILŇÁK , Ladislav | Požiadal o nedelegovanie | 16.12.2016 | 18.12.2016 |
VASILŇÁK , Ladislav | Požiadal o nedelegovanie | 02.12.2016 | 04.12.2016 |
VYŠNÝ, Drahoslav | Požiadal o nedelegovanie | 26.12.2016 | 31.12.2016 |
VYŠNÝ, Drahoslav | Požiadal o nedelegovanie | 16.12.2016 | 16.12.2016 |
ZIOLKOVSKÝ, Tomáš | Požiadal o nedelegovanie | 23.12.2016 | 02.01.2017 |
ŽÁK, Marián | Požiadal o nedelegovanie | 16.12.2016 | 17.12.2016 |
*******************************************************************************************************************************
290 | HK VSR SR 20, s.r.o. vs. HKM a.s | 18:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna | ADAMEC, Milan, Mgr. VALO, Jozef GEGÁŇ, Tomáš, Bc. ČAVOJSKÝ, Ján |
123 | HK Poprad, s.r.o. vs. HKM a.s | 17:00 - ZŠ Poprad | LAUFF, Rudolf, Mgr. KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. JOBBÁGY, Martin RIŠ, Jaroslav MARUŠIN, Jaroslav, Ing. |
125 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC Nové Zámky s.r.o. | 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. GAVALIER, Róbert BEDNÁR, Roman, Ing. MARTINKO, Vladimír |
124 | HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. | 17:30 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | KONC, Juraj KUBUŠ, Jozef ŠEFČÍK, Peter, Mgr. KACEJ, Lukáš, Mgr. ČAVOJSKÝ, Ján |
121 | HK Nitra, s.r.o. vs. MHC Martin, a.s. | 18:00 - Tipsport Aréna Nitra | SALONEN, Anssi MÜLLNER, Róbert TVRDOŇ, Jozef VYŠNÝ, Drahoslav, Mgr. BENIAČ, Dalibor, Ing. |
130 | HK Nitra, s.r.o. vs. HC Košice s.r.o. | 15:00 - Tipsport Aréna Nitra | MRKVA, Roman ÚLEHLA, Petr STANZEL, Matúš, Bc. TVRDOŇ, Jozef ČAPRNKA, Ján, Ing. |
126 | MHC Martin, a.s. vs. HC Nové Zámky s.r.o. | 17:00 - ZŠ Martin | LOKŠÍK, Peter KRAJČÍK, Martin JUNEK, Martin JUNG, Roman, Ing. |
127 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | KONC, Juraj GEGÁŇ, Tomáš, Bc. VYŠNÝ, Drahoslav, Mgr. BENIAČ, Dalibor, Ing. |
128 | HKM a.s vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. | 17:00 - ZŠ Zvolen | SALONEN, Anssi STANO, Peter, Ing. OROLIN, Michal, Mgr. KORBA, Martin, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. |
129 | MsHK Žilina, a.s. vs. HK Poprad, s.r.o. | 17:00 - _ | ŠTEFIK, Miroslav VALACH, Miroslav, Ing. ROJÍK, Peter KOLLÁR, Miroslav KONTŠEK, Vladimír |
132 | HK Poprad, s.r.o. vs. HK Nitra, s.r.o. | 17:00 - ZŠ Poprad | JURA, Branislav, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr. KORBA, Martin, Ing. BOGDAŇ, Andrej, Ing. MARTINKO, Vladimír |
134 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HKM a.s | 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš | OROLIN, Tomáš, Bc. HUSÁR, Ľuboš, Bc. HOLIENKA, Tomáš GAVALIER, Róbert KONTŠEK, Vladimír |
131 | HC Košice s.r.o. vs. MHC Martin, a.s. | 17:30 - STEEL Arena Košice | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. MAJLING, Ján GAJAN, Rastislav SMREK, Martin, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. |
133 | HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. MsHK Žilina, a.s. | 17:30 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | KONC, Juraj STANZEL, Matúš, Bc. KRAJČÍK, Martin BENIAČ, Dalibor, Ing. |
135 | HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. | 18:00 - ZŠ Nové Zámky | STANO, Peter, Ing. FRIDRICH, Vladimír, Ing. TVRDOŇ, Jozef SYNEK, Šimon, Mgr. ČAPRNKA, Ján, Ing. |
138 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. MsHK Žilina, a.s. | 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš | LOKŠÍK, Peter HOLIENKA, Tomáš KRAJČÍK, Martin JUNG, Roman, Ing. |
136 | MHC Martin, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. | 18:00 - ZŠ Martin | ČECH, Róbert POLÁK, Roman OROLIN, Michal, Mgr. JUNEK, Martin BENIAČ, Dalibor, Ing. |
137 | HC Nové Zámky s.r.o. vs. HKM a.s | 18:00 - ZŠ Nové Zámky | KONC, Daniel NOVÁK, Milan, Ing. VALO, Jozef VYŠNÝ, Drahoslav, Mgr. ČAVOJSKÝ, Ján |
140 | HK Poprad, s.r.o. vs. HC Košice s.r.o. | 18:00 - ZŠ Poprad | GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. JONÁK, Peter GEGÁŇ, Tomáš, Bc. KACEJ, Lukáš, Mgr. MARUŠIN, Jaroslav, Ing. |
143 | HK Nitra, s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 15:00 - Tipsport Aréna Nitra | JONÁK, Peter SYNEK, Šimon, Mgr. TVRDOŇ, Jozef ČAVOJSKÝ, Ján |
141 | HK Poprad, s.r.o. vs. MHC Martin, a.s. | 17:00 - ZŠ Poprad | JURA, Branislav, Ing. KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. JOBBÁGY, Martin KORBA, Martin, Ing. MARUŠIN, Jaroslav, Ing. |
142 | HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HC Košice s.r.o. | 17:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. VALACH, Miroslav, Ing. GAJAN, Rastislav SMREK, Martin, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. |
145 | HKM a.s vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. | 17:00 - ZŠ Zvolen | KONC, Daniel MAJLING, Ján VÝLETA, Roman, Ing., PhD. OROLIN, Michal, Mgr. BENIAČ, Dalibor, Ing. |
144 | MsHK Žilina, a.s. vs. HC Nové Zámky s.r.o. | 18:00 - _ | ŠTEFIK, Miroslav KOLLÁR, Miroslav ROJÍK, Peter KONTŠEK, Vladimír |
66 | MHC Martin, a.s. vs. MsHK Žilina, a.s. | 17:00 - ZŠ Martin | BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav KACEJ, Lukáš, Mgr. HOLIENKA, Tomáš JUNG, Roman, Ing. |
149 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC Košice s.r.o. | 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš | OROLIN, Tomáš, Bc. HUSÁR, Ľuboš, Bc. BEDNÁR, Roman, Ing. GAJAN, Rastislav MARTINKO, Vladimír |
150 | HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HK Poprad, s.r.o. | 17:30 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | KONC, Juraj ROJÍK, Peter HOLIENKA, Tomáš KONTŠEK, Vladimír |
146 | MHC Martin, a.s. vs. HKM a.s | 18:00 - ZŠ Martin | JONÁK, Peter KACEJ, Lukáš, Mgr. VYŠNÝ, Drahoslav, Mgr. JUNG, Roman, Ing. |
147 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. MsHK Žilina, a.s. | 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. FRIDRICH, Vladimír, Ing. JUNEK, Martin ŠEFČÍK, Peter, Mgr. BENIAČ, Dalibor, Ing. |
148 | HC Nové Zámky s.r.o. vs. HK Nitra, s.r.o. | 18:00 - ZŠ Nové Zámky | MRKVA, Roman NÁVRATEK, Roman, Ing. SYNEK, Šimon, Mgr. ČAPRNKA, Ján, Ing. |
152 | HK Poprad, s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 17:00 - ZŠ Poprad | LAUFF, Rudolf, Mgr. BOGDAŇ, Andrej, Ing. RIŠ, Jaroslav MARTINKO, Vladimír |
155 | MsHK Žilina, a.s. vs. HKM a.s | 17:00 - _ | LOKŠÍK, Peter STANO, Peter, Ing. OROLIN, Michal, Mgr. TVRDOŇ, Jozef KONTŠEK, Vladimír |
151 | HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. MHC Martin, a.s. | 17:30 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | ŠTEFIK, Miroslav KOLLÁR, Miroslav ROJÍK, Peter JUNG, Roman, Ing. |
153 | HC Košice s.r.o. vs. HC Nové Zámky s.r.o. | 17:30 - STEEL Arena Košice | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. BEDNÁR, Roman, Ing. GAVALIER, Róbert MARUŠIN, Jaroslav, Ing. |
154 | HK Nitra, s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. | 18:00 - Tipsport Aréna Nitra | JONÁK, Peter GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. SYNEK, Šimon, Mgr. NÁVRATEK, Roman, Ing. ČAPRNKA, Ján, Ing. |
156 | MHC Martin, a.s. vs. MsHK Žilina, a.s. | 17:00 - ZŠ Martin | LOKŠÍK, Peter MAJLING, Ján KOLLÁR, Miroslav KRAJČÍK, Martin KONTŠEK, Vladimír |
157 | HKM a.s vs. HK Nitra, s.r.o. | 17:00 - ZŠ Zvolen | JONÁK, Peter FRIDRICH, Vladimír, Ing. VALO, Jozef NÁVRATEK, Roman, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing. |
158 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC Košice s.r.o. | 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | KONC, Daniel ADAMEC, Milan, Mgr. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. JUNG, Roman, Ing. |
159 | HC Nové Zámky s.r.o. vs. HK Poprad, s.r.o. | 17:00 - ZŠ Nové Zámky | KONC, Juraj SYNEK, Šimon, Mgr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. ČAPRNKA, Ján, Ing. |
160 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. | 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš | JURA, Branislav, Ing. HUSÁR, Ľuboš, Bc. JOBBÁGY, Martin KORBA, Martin, Ing. MARUŠIN, Jaroslav, Ing. |
161 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. MHC Martin, a.s. | 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš | OROLIN, Tomáš, Bc. BOGDAŇ, Andrej, Ing. GAJAN, Rastislav ORSZÁG, Peter, Ing. |
162 | HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HC Nové Zámky s.r.o. | 17:30 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | ŠTEFIK, Miroslav VALACH, Miroslav, Ing. KOLLÁR, Miroslav ROJÍK, Peter KONTŠEK, Vladimír |
164 | HC Košice s.r.o. vs. HKM a.s | 17:30 - STEEL Arena Košice | NOVÁK, Milan, Ing. BEDNÁR, Roman, Ing. GAVALIER, Róbert MARUŠIN, Jaroslav, Ing. |
163 | HK Poprad, s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. | 18:00 - ZŠ Poprad | LAUFF, Rudolf, Mgr. KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. RIŠ, Jaroslav SMREK, Martin, Ing. MARTINKO, Vladimír |
165 | HK Nitra, s.r.o. vs. MsHK Žilina, a.s. | 18:00 - Tipsport Aréna Nitra | MÜLLNER, Róbert STANO, Peter, Ing. JUNEK, Martin GEGÁŇ, Tomáš, Bc. ČAPRNKA, Ján, Ing. |
166 | MHC Martin, a.s. vs. HK Nitra, s.r.o. | 17:00 - ZŠ Martin | LOKŠÍK, Peter RIŠ, Jaroslav SMREK, Martin, Ing. MARTINKO, Vladimír |
167 | MsHK Žilina, a.s. vs. HC Košice s.r.o. | 18:00 - _ | JONÁK, Peter STANZEL, Matúš, Bc. HOLIENKA, Tomáš KONTŠEK, Vladimír |
168 | HKM a.s vs. HK Poprad, s.r.o. | 18:00 - ZŠ Zvolen | KONC, Daniel NOVÁK, Milan, Ing. JOBBÁGY, Martin KORBA, Martin, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. |
169 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. | 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav VÝLETA, Roman, Ing., PhD. TVRDOŇ, Jozef JUNG, Roman, Ing. |
170 | HC Nové Zámky s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 18:00 - ZŠ Nové Zámky | MÜLLNER, Róbert ŠEFČÍK, Peter, Mgr. JUNEK, Martin BENEŠ, Ivan |
637 | Hokejový klub Trnava vs. HC 07 DETVA s.r.o. | 17:00 - ZŠ Trnava | FRIDRICH, Vladimír, Ing. BENIAČ, Lukáš REGEC, Tomaš, Bc. MACKO, Peter, Ing. |
638 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HK Skalica, s.r.o. | 17:00 - ZŠ Spišská Nová Ves | HUSÁR, Ľuboš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Bc. GAJAN, Rastislav FINDURA, Mikuláš |
639 | MHC Martin, a.s. vs. HC PREŠOV 07 s.r.o. | 17:30 - ZŠ Martin | VALACH, Miroslav, Ing. HANKO, Peter ŠEVČÍK, Lukáš, Ing. KRAMÁR, Dušan , Ing. |
636 | Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Dukla Michalovce | 18:00 - ZŠ Považská Bystrica | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. MAKÚCH, Marek, Ing. DURMIS, Oto CHUDADA, Martin, Ing. |
779 | Hokejový klub Trnava vs. HK VSR SR 20, s.r.o. | 17:00 - ZŠ Trnava | KRIST, Mário, Ing. FRIMMEL, Róbert, Mgr., PhD. NOSEK, Martin JURČIAK, Rudolf |
538 | HC 07 DETVA s.r.o. vs. MHC Martin, a.s. | 18:00 - ZŠ Detva | ŠTEFIK, Miroslav MRÁZ, Štefan JURČIAK, Adam HOLOMEK, Vladimír |
644 | HK Skalica, s.r.o. vs. Hokejový klub Trnava | 17:00 - Skalica Aréna | MĹKVY, Michal, Bc. ŠEFČÍK, Juraj, Ing. FRIMMEL, Róbert, Mgr., PhD. BENEŠ, Ivan |
641 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica | 18:00 - ZŠ Topoľčany | KRIST, Mário, Ing. JURČIAK, Adam KRAJČÍK, Martin HOLOMEK, Vladimír |
643 | HC PREŠOV 07 s.r.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 18:00 - ZŠ Prešov | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. HOMOLA, Ondrej, Bc. HRIC, Peter, MVDr. VASILŇÁK , Ladislav, Ing. |
645 | HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejový klub Dukla Michalovce | 18:00 - ZŠ Detva | HATALA, Gabriel, Ing. ČÍŽ, Martin, Ing. ROJÍK, Peter NEUZER, Erik |
647 | Hokejový klub Dukla Michalovce vs. HK Skalica, s.r.o. | 17:00 - ZŠ Michalovce | TORNAY, Juraj, Bc. WOLF, Vladimír, Ing. ŠTOFANČÍK, Adam KOVARIK, Marcel |
648 | Hokejový klub Trnava vs. HC PREŠOV 07 s.r.o. | 17:00 - ZŠ Trnava | ADAMEC, Milan, Mgr. GAJDOŠECH, Martin ŠEFČÍK, Juraj, Ing. VRÁBEL, Jozef, Ing. |
646 | Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HC 07 DETVA s.r.o. | 18:00 - ZŠ Považská Bystrica | VALACHOVIČ, Marián PETERKA, Lukáš DRBLÍK, Michal CHUDADA, Martin, Ing. |
650 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. MHC Martin, a.s. | 18:00 - ZŠ Topoľčany | VOJTEK, Radovan, Ing. MRÁZ, Štefan HANKO, Peter KRAMÁR, Dušan , Ing. |
607 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY | 17:00 - ZŠ Spišská Nová Ves | MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Bc. ŠIMAĽ, Michal FINDURA, Mikuláš |
651 | MHC Martin, a.s. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica | 17:00 - ZŠ Martin | HATALA, Gabriel, Ing. ČÍŽ, Martin, Ing. HANKO, Peter KRAMÁR, Dušan , Ing. |
655 | HK Skalica, s.r.o. vs. HC 07 DETVA s.r.o. | 17:15 - Skalica Aréna | FRIDRICH, Vladimír, Ing. REGEC, Tomaš, Bc. BENIAČ, Lukáš VRÁBEL, Jozef, Ing. |
654 | HC PREŠOV 07 s.r.o. vs. Hokejový klub Dukla Michalovce | 18:00 - ZŠ Prešov | ŠVAJKA, Slavomír KOVAĽ, Jakub, Ing. NOVOTNÝ, Matúš, Bc. VASILŇÁK , Ladislav, Ing. |
659 | Hokejový klub Trnava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY | 17:00 - ZŠ Trnava | ADAMEC, Milan, Mgr. GAJDOŠECH, Martin FRIMMEL, Róbert, Mgr., PhD. ČAVOJSKÝ, Ján |
660 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. MHC Martin, a.s. | 17:00 - ZŠ Spišská Nová Ves | MIHAĽOV, Martin HOMOLA, Ondrej, Bc. PRIBULA, Maroš BAČO, Štefan |
656 | Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HK Skalica, s.r.o. | 18:00 - ZŠ Považská Bystrica | HATALA, Gabriel, Ing. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing. PETERKA, Lukáš CHUDADA, Martin, Ing. |
657 | HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC PREŠOV 07 s.r.o. | 18:00 - ZŠ Detva | MAJLING, Ján ČÍŽ, Martin, Ing. HANKO, Peter NEUZER, Erik |
662 | MHC Martin, a.s. vs. Hokejový klub Trnava | 13:00 - ZŠ Martin | VALACH, Miroslav, Ing. ZNAK, Marián, Mgr. DURMIS, Oto KRAMÁR, Dušan , Ing. |
661 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica | 17:00 - ZŠ Spišská Nová Ves | HUSÁR, Ľuboš, Bc. ŠTOFANČÍK, Adam ŠOLTÉS, Ľudovít, Bc. FINDURA, Mikuláš |
663 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Dukla Michalovce | 18:00 - ZŠ Topoľčany | VALACHOVIČ, Marián DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. JURČIAK, Rudolf |
665 | HC PREŠOV 07 s.r.o. vs. HK Skalica, s.r.o. | 18:00 - ZŠ Prešov | TORNAY, Juraj, Bc. GAJAN, Rastislav WOLF, Vladimír, Ing. KOVARIK, Marcel |
666 | Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HC PREŠOV 07 s.r.o. | 17:00 - ZŠ Považská Bystrica | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. TVRDOŇ, Peter JURČIAK, Adam HOLOMEK, Vladimír |
668 | HC 07 DETVA s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY | 17:00 - ZŠ Detva | HATALA, Gabriel, Ing. MRÁZ, Štefan KRAJČÍK, Martin JURČIAK, Rudolf |
669 | Hokejový klub Dukla Michalovce vs. MHC Martin, a.s. | 17:00 - ZŠ Michalovce | JURA, Branislav, Ing. JANIGA, Matej, Ing. HRIC, Peter, MVDr. BAČO, Štefan |
670 | Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 17:00 - ZŠ Trnava | KRIST, Mário, Ing. DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. CHUDADA, Martin, Ing. |
671 | Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica | 17:00 - ZŠ Trnava | VALACHOVIČ, Marián ŠEFČÍK, Juraj, Ing. JURČIAK, Adam VRÁBEL, Jozef, Ing. |
672 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Dukla Michalovce | 17:00 - ZŠ Spišská Nová Ves | VOJTEK, Radovan, Ing. ŠTOFANČÍK, Adam ŠOLTÉS, Ľudovít, Bc. NEUZER, Erik |
673 | MHC Martin, a.s. vs. HC 07 DETVA s.r.o. | 18:00 - ZŠ Detva | ŠTEFIK, Miroslav HANKO, Peter ZNAK, Marián, Mgr. KRAMÁR, Dušan , Ing. |
674 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK Skalica, s.r.o. | 18:00 - ZŠ Topoľčany | KRIST, Mário, Ing. KRAJČÍK, Martin MRÁZ, Štefan HOLOMEK, Vladimír |
678 | HK Skalica, s.r.o. vs. MHC Martin, a.s. | 17:00 - Skalica Aréna | MĹKVY, Michal, Bc. FRIMMEL, Róbert, Mgr., PhD. ŠEFČÍK, Juraj, Ing. BENEŠ, Ivan |
680 | Hokejový klub Dukla Michalovce vs. Hokejový klub Trnava | 17:00 - ZŠ Michalovce | ŠVAJKA, Slavomír GAJAN, Rastislav WOLF, Vladimír, Ing. VASILŇÁK , Ladislav, Ing. |
677 | HC PREŠOV 07 s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY | 18:00 - ZŠ Prešov | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KOVAĽ, Jakub, Ing. JANIGA, Matej, Ing. BAČO, Štefan |
679 | HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 18:00 - ZŠ Detva | HATALA, Gabriel, Ing. ČÍŽ, Martin, Ing. MRÁZ, Štefan NEUZER, Erik |
683 | HK Skalica, s.r.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 17:00 - Skalica Aréna | MĹKVY, Michal, Bc. GAJDOŠECH, Martin PURGAT, Patrik BENEŠ, Ivan |
682 | HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejový klub Trnava | 18:00 - ZŠ Detva | ŠVAJKA, Slavomír ŠOLTÉS, Ľudovít, Bc. GAJAN, Rastislav FINDURA, Mikuláš |
684 | HC PREŠOV 07 s.r.o. vs. MHC Martin, a.s. | 18:00 - ZŠ Prešov | MIHAĽOV, Martin PRIBULA, Maroš NOVOTNÝ, Matúš, Bc. VASILŇÁK , Ladislav, Ing. |
688 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC PREŠOV 07 s.r.o. | 17:00 - ZŠ Spišská Nová Ves | MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Bc. NOVOTNÝ, Matúš, Bc. FINDURA, Mikuláš |
689 | Hokejový klub Trnava vs. HK Skalica, s.r.o. | 17:00 - ZŠ Trnava | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. REGEC, Tomaš, Bc. PURGAT, Patrik MACKO, Peter, Ing. |
690 | Hokejový klub Dukla Michalovce vs. HC 07 DETVA s.r.o. | 17:00 - ZŠ Michalovce | JURA, Branislav, Ing. HOMOLA, Ondrej, Bc. JANIGA, Matej, Ing. KOVARIK, Marcel |
686 | Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY | 18:00 - ZŠ Považská Bystrica | VOJTEK, Radovan, Ing. PETERKA, Lukáš ŠEVČÍK, Lukáš, Ing. CHUDADA, Martin, Ing. |
692 | HK Skalica, s.r.o. vs. Hokejový klub Dukla Michalovce | 17:00 - Skalica Aréna | MĹKVY, Michal, Bc. PURGAT, Patrik REGEC, Tomaš, Bc. VRÁBEL, Jozef, Ing. |
691 | HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica | 18:00 - ZŠ Detva | MAJLING, Ján ČÍŽ, Martin, Ing. KOLLÁR, Miroslav NEUZER, Erik |
693 | HC PREŠOV 07 s.r.o. vs. Hokejový klub Trnava | 18:00 - ZŠ Prešov | ŠVAJKA, Slavomír KOVAĽ, Jakub, Ing. PRIBULA, Maroš VASILŇÁK , Ladislav, Ing. |
695 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. MHC Martin, a.s. | 18:00 - ZŠ Topoľčany | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. JURČIAK, Rudolf |
10111 | Kanadai Magyar Hokiklub Sportegyesület vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA | 17:00 - Ice rink Tüskecsarnok, HUN | KUBUŠ, Jozef |
10157 | Hokejový klub Brezno vs. Mestský hokejový klub Ružomberok | 17:00 - Aréna Brezno | ŠVAJKA, Slavomír ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing. |
10159 | Hokejový klub Sabinov vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 17:00 - ZŠ Sabinov | SMEREK, Vladimír KOVAĽ, Jakub, Ing. NAZAREJ, Pavol |
10067 | Organizácia amatérskej hokejovej ligy vs. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. | 17:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu | VALKO, Karol, Ing. REGEC, Tomaš, Bc. BENIAČ, Lukáš |
10069 | Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín vs. Hokejový club PRIEVIDZA | 17:30 - ZŠ Dolný Kubín | BULKO, Branislav ĎURINA, Vladimír GAJDOŠÍK, Ivan |
10158 | Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejbalový a Hokejový klub Bardejov | 17:30 - ZŠ Humenné | ŽÁK, Marián ŠIMAĽ, Michal HOMOLA, Ondrej, Bc. |
10160 | Hokejový klub HC Rebellion Gelnica vs. Hokejový klub 2016 Trebišov | 17:30 - ZŠ P.Bindasa Gelnica | SÝKORA, Peter LUKÁČ, Peter, Mgr. HRIC, Peter, MVDr. |
10066 | Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Levice | 18:00 - ZŠ Partizánske | ŽÁK, Marek DANKO, Ľubomír HRKOTÁČ, Štefan |
10070 | Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom | 18:00 - ZŠ Senica | LESAY, Dominik GALLO, Marián TVRDOŇ, Peter |
10068 | Hokejový club 96 Nitra vs. Športový hokejový klub o.z. /Púchov/ | 20:00 - Tipsport Aréna Nitra | VIDO, Ľuboš, Ing. KONC, Daniel HRONSKÝ, Tomáš |
10073 | Hokejový club PRIEVIDZA vs. Hokejový club 96 Nitra | 17:00 - ZŠ Prievidza | VIDO, Ľuboš, Ing. MRÁZ, Štefan PASTOREK, Adrián, Mgr. |
10163 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejbalový a Hokejový klub Bardejov | 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš | HUSÁR, Ľuboš, Bc. PAULÍNY, Jozef KNIŽKA, Tomáš MARTINKO, Vladimír |
10161 | Hokejový klub HC Rebellion Gelnica vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA | 17:30 - ZŠ P.Bindasa Gelnica | ŽÁK, Marián KOVAĽ, Jakub, Ing. NAZAREJ, Pavol |
10162 | Hokejový klub 2016 Trebišov vs. Hokejový klub Sabinov | 17:30 - ZŠ Trebišov | SÝKORA, Peter HOMOLA, Ondrej, Bc. HRIC, Peter, MVDr. |
10164 | Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Brezno | 17:30 - ZŠ Humenné | SMEREK, Vladimír ŠIMAĽ, Michal PAVLOTTY, Jakub |
10071 | Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Iskra Partizánske | 18:00 - ZŠ Senica | BULKO, Branislav JURČIAK, Adam GALLO, Marián |
10072 | Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín | 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom | ŽÁK, Marek TVRDOŇ, Peter DURMIS, Oto |
10075 | ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. vs. Hokejový klub Levice | 18:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna | VALKO, Karol, Ing. FRIMMEL, Róbert, Mgr., PhD. MERAVÝ, Peter, Mgr. |
10074 | Športový hokejový klub o.z. /Púchov/ vs. Organizácia amatérskej hokejovej ligy | 19:00 - ZŠ Púchov | LESAY, Dominik MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal |
10166 | HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Mestský hokejový klub Ružomberok | 17:00 - ZS Rimavská Sobota | HATALA, Gabriel, Ing. ŠEBEŇ, Erik PUŠKÁR, Marián |
10168 | Hokejový klub Brezno vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 17:00 - Aréna Brezno | TORNAY, Juraj, Bc. ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing. |
10170 | Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub HC Rebellion Gelnica | 17:00 - ZŠ Sabinov | SÝKORA, Peter NOVOTNÝ, Matúš, Bc. ŠIMAĽ, Michal |
10077 | Hokejový klub Levice vs. Športový hokejový klub o.z. /Púchov/ | 17:30 - ZŠ Levice | BACHÚRIK, Jozef GREGUŠ, Jozef, JUDr. PAULÍK, Maroš |
10078 | Organizácia amatérskej hokejovej ligy vs. Hokejový club PRIEVIDZA | 17:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu | ŽÁK, Marek MICHNA, Richard MERAVÝ, Peter, Mgr. |
10080 | Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín vs. Hokejový klub 91 Senica | 17:30 - ZŠ Dolný Kubín | VALACH, Miroslav, Ing. KOVÁČIK, Michal ZNAK, Marián, Mgr. |
10122 | Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Kanadai Magyar Hokiklub Sportegyesület | 17:30 - ZŠ Humenné | MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Bc. PAVLOTTY, Jakub |
10169 | Hokejbalový a Hokejový klub Bardejov vs. Hokejový klub 2016 Trebišov | 17:30 - ZŠ Bardejov | SMEREK, Vladimír PRIBULA, Maroš KOVAĽ, Jakub, Ing. |
10076 | Hokejový klub Iskra Partizánske vs. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. | 18:00 - ZŠ Partizánske | VIDO, Ľuboš, Ing. PASTOREK, Adrián, Mgr. HRKOTÁČ, Štefan |
10079 | Hokejový club 96 Nitra vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom | 20:00 - Tipsport Aréna Nitra | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. FRIMMEL, Róbert, Mgr., PhD. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. |
10120 | Kanadai Magyar Hokiklub Sportegyesület vs. Mestský hokejový klub Ružomberok | 18:00 - Városligeti Mújégpálya Budapest | DRUGA, Norbert |
10083 | Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Organizácia amatérskej hokejovej ligy | 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom | LESAY, Dominik NOSEK, Martin GALLO, Marián |
1207 | Slovensko 18 vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 12:45 - Arena Ondreja Nepelu | GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. OROLIN, Michal, Mgr. MICHNA, Richard |
1205 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. | 14:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | ŠTEFIK, Miroslav KOLLÁR, Miroslav ROJÍK, Peter |
1265 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 14:00 - Skalica Aréna | MÜLLNER, Róbert JUNEK, Martin ŠEFČÍK, Juraj, Ing. |
1268 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 14:00 - ZŠ Spišská Nová Ves | TORNAY, Juraj, Bc. GAJAN, Rastislav BOGDAŇ, Andrej, Ing. |
1203 | Mestský mládežnícky hokejový klub vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín a.s. | 15:45 - Tipsport Aréna Nitra | KONC, Juraj VALO, Jozef GAJDOŠECH, Martin |
1267 | HC Košice s.r.o. vs. HKM a.s | 17:00 - STEEL Arena Košice | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. RIŠ, Jaroslav KORBA, Martin, Ing. |
1270 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 10:00 - ZŠ Topoľčany | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. KONC, Daniel HRONSKÝ, Tomáš |
1206 | Mestský mládežnícky hokejový klub vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín a.s. | 10:30 - Tipsport Aréna Nitra | ADAMEC, Milan, Mgr. VALO, Jozef GAJDOŠECH, Martin |
1271 | HC Košice s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 10:30 - STEEL Arena Košice | LAUFF, Rudolf, Mgr. JOBBÁGY, Martin BOGDAŇ, Andrej, Ing. |
1272 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HKM a.s | 10:30 - ZŠ Spišská Nová Ves | ŠVAJKA, Slavomír GAVALIER, Róbert WOLF, Vladimír, Ing. |
1208 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. | 11:30 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | HATALA, Gabriel, Ing. ČÍŽ, Martin, Ing. IVAN, Richard, Bc. |
1339 | HC Košice s.r.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 17:00 - STEEL Arena Košice | LAUFF, Rudolf, Mgr. RIŠ, Jaroslav KORBA, Martin, Ing. |
1340 | HKM a.s vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 17:00 - ZŠ Zvolen | VOJTEK, Radovan, Ing. KOLLÁR, Miroslav PAULÍK, Maroš |
1343 | HC Košice s.r.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 17:00 - STEEL Arena Košice | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. JOBBÁGY, Martin BOGDAŇ, Andrej, Ing. |
1344 | HKM a.s vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 17:00 - ZŠ Zvolen | VOJTEK, Radovan, Ing. ROJÍK, Peter ČÍŽ, Martin, Ing. |
1210 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub | 14:00 - Arena Ondreja Nepelu | BALUŠKA, Vladimír, Ing. TVRDOŇ, Jozef OROLIN, Michal, Mgr. |
1211 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 14:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | ŠTEFIK, Miroslav KOLLÁR, Miroslav HANKO, Peter |
1273 | HKM a.s vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 14:00 - ZŠ Zvolen | VOJTEK, Radovan, Ing. ČÍŽ, Martin, Ing. ROJÍK, Peter |
1276 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 14:00 - ZŠ Topoľčany | NOVÁK, Milan, Ing. VALO, Jozef KOLLÁR, Andrej |
1275 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC Košice s.r.o. | 15:00 - Skalica Aréna | JONÁK, Peter VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KACEJ, Lukáš, Mgr. |
1209 | Hokejový klub DUKLA Trenčín a.s. vs. Slovensko 18 | 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | MÜLLNER, Róbert ŠEFČÍK, Peter, Mgr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. |
1278 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 9:30 - Niké Aréna Žilina | LOKŠÍK, Peter ŠEVČÍK, Lukáš, Ing. PETERKA, Lukáš |
1213 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub | 10:30 - Arena Ondreja Nepelu | GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. VYŠNÝ, Drahoslav, Mgr. KACEJ, Lukáš, Mgr. |
1214 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 10:30 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | KONC, Juraj PAULÍK, Maroš IVAN, Richard, Bc. |
1280 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HC Košice s.r.o. | 10:30 - ZŠ Topoľčany | ADAMEC, Milan, Mgr. VALO, Jozef DANKO, Ľubomír |
1279 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 11:30 - Skalica Aréna | VALACHOVIČ, Marián ŠEFČÍK, Peter, Mgr. JUNEK, Martin |
1212 | Hokejový klub DUKLA Trenčín a.s. vs. Slovensko 18 | 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | KRIST, Mário, Ing. KRAJČÍK, Martin TVRDOŇ, Peter |
1345 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC Košice s.r.o. | 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. PAULÍNY, Jozef ŠOLTÉS, Ľudovít, Bc. |
1347 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HKM a.s | 17:00 - Skalica Aréna | JONÁK, Peter STANZEL, Matúš, Bc. NÁVRATEK, Roman, Ing. |
1348 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 17:00 - ZŠ Topoľčany | KONC, Daniel DANKO, Ľubomír HRONSKÝ, Tomáš |
1352 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 13:15 - Skalica Aréna | VALACHOVIČ, Marián KACEJ, Lukáš, Mgr. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. |
1351 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HKM a.s | 16:00 - ZŠ Topoľčany | ADAMEC, Milan, Mgr. VALO, Jozef GAJDOŠECH, Martin |
1350 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš | HUSÁR, Ľuboš, Bc. KOVÁČIK, Michal JAKUBEC, Andrej |
2198 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 16:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. ZNAK, Marián, Mgr. ČÍŽ, Martin, Ing. |
2206 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 13:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš | HOLIENKA, Tomáš JAKUBEC, Andrej ZNAK, Marián, Mgr. |
2193 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 14:00 - Arena Ondreja Nepelu | GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. MERAVÝ, Peter, Mgr. OLLE, Marian |
2195 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 14:00 - _ | KRIST, Mário, Ing. MAKÚCH, Marek, Ing. DURMIS, Oto |
2200 | P.H.K. Prešov, n.o. vs. HC Košice s.r.o. | 14:00 - ZŠ Prešov | JURA, Branislav, Ing. SMREK, Martin, Ing. HOVAN, Richard |
2196 | MHC Martin, a.s. vs. Hokejový klub Trnava | 15:00 - ZŠ Martin | VALACH, Miroslav, Ing. HANKO, Peter JAKUBEC, Andrej |
2197 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HKM a.s | 15:45 - ZŠ Poprad | HUSÁR, Ľuboš, Bc. PAULÍNY, Jozef OROLIN, Tomáš, Bc. MARTINKO, Vladimír |
2194 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub | 17:00 - Skalica Aréna | MĹKVY, Michal, Bc. JUNEK, Martin GEGÁŇ, Tomáš, Bc. BENEŠ, Ivan |
2199 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 17:00 - ZŠ Spišská Nová Ves | TORNAY, Juraj, Bc. GAJAN, Rastislav BOGDAŇ, Andrej, Ing. |
2203 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 9:30 - _ | BULKO, Branislav GAJDOŠÍK, Miroslav ĎURINA, Vladimír |
2204 | MHC Martin, a.s. vs. Hokejový klub Trnava | 10:30 - ZŠ Martin | VOJTEK, Radovan, Ing. HANKO, Peter JAKUBEC, Andrej |
2208 | P.H.K. Prešov, n.o. vs. HC Košice s.r.o. | 10:30 - ZŠ Prešov | ŽÁK, Marián SMREK, Martin, Ing. NAZAREJ, Pavol |
2205 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HKM a.s | 11:45 - ZŠ Poprad | HUSÁR, Ľuboš, Bc. BEDNÁR, Roman, Ing. PAULÍNY, Jozef |
2202 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub | 12:00 - Skalica Aréna | VALACHOVIČ, Marián ŠEFČÍK, Juraj, Ing. KOLLÁR, Andrej |
2201 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 13:00 - Arena Ondreja Nepelu | VALKO, Karol, Ing. MICHNA, Richard MAŠKULKA, Adam |
2207 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 13:30 - ZŠ Spišská Nová Ves | TORNAY, Juraj, Bc. GAJAN, Rastislav GAJAN, Rastislav |
2209 | P.H.K. Prešov, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. | 14:00 - ZŠ Prešov | LAUFF, Rudolf, Mgr. NOVOTNÝ, Matúš, Bc. PRIBULA, Maroš |
2211 | Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | KRIST, Mário, Ing. ĎURINA, Vladimír GAJDOŠÍK, Ivan |
2215 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 14:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš | HUSÁR, Ľuboš, Bc. PAULÍNY, Jozef KNIŽKA, Tomáš MARTINKO, Vladimír |
2216 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Trnava | 14:00 - ZŠ Poprad | TORNAY, Juraj, Bc. BEDNÁR, Roman, Ing. STAŠŠÁK, Martin MARUŠIN, Jaroslav, Ing. |
2210 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 15:00 - ZŠ Spišská Nová Ves | GAJAN, Rastislav GAJAN, Rastislav ŠTOFANČÍK, Adam |
2212 | Mestský mládežnícky hokejový klub vs. HC Košice s.r.o. | 15:45 - Tipsport Aréna Nitra | KONC, Juraj GREGUŠ, Jozef, JUDr. PAULÍK, Maroš ČAPRNKA, Ján, Ing. |
2213 | HKM a.s vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 17:00 - ZŠ Zvolen | VOJTEK, Radovan, Ing. ROJÍK, Peter ČÍŽ, Martin, Ing. |
2214 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. MHC Martin, a.s. | 17:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | HANKO, Peter KOLLÁR, Miroslav PUŠKÁR, Marián |
2218 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. | 10:30 - ZŠ Spišská Nová Ves | ŽÁK, Marián LUKÁČ, Peter, Mgr. HUBIČÁK, Štefan, Ing. FINDURA, Mikuláš |
2219 | Mestský mládežnícky hokejový klub vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 10:30 - Tipsport Aréna Nitra | MĹKVY, Michal, Bc. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. MAŠKULKA, Adam |
2223 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub Trnava | 10:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš | VIDO, Ľuboš, Ing. PASTOREK, Adrián, Mgr. MRÁZ, Štefan |
2217 | P.H.K. Prešov, n.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 11:30 - ZŠ Prešov | SÝKORA, Peter NAZAREJ, Pavol HOMOLA, Ondrej, Bc. |
2220 | Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC Košice s.r.o. | 11:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | BULKO, Branislav MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal |
2221 | HKM a.s vs. MHC Martin, a.s. | 11:30 - ZŠ Zvolen | ŽÁK, Marek ŠEBEŇ, Erik GREGUŠ, Jozef, JUDr. NEUZER, Erik |
2224 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 11:45 - ZŠ Poprad | HUSÁR, Ľuboš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Bc. ŠTOFANČÍK, Adam |
2222 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 13:30 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | KONC, Juraj PAULÍK, Maroš IVAN, Richard, Bc. |
2181 | HKM a.s vs. HC Košice s.r.o. | 17:00 - ZŠ Zvolen | VOJTEK, Radovan, Ing. ROJÍK, Peter ŠEBEŇ, Erik |
2189 | HKM a.s vs. HC Košice s.r.o. | 12:30 - ZŠ Zvolen | VOJTEK, Radovan, Ing. PAULÍK, Maroš ŠEBEŇ, Erik |
3048 | Športový hokejový klub KŠK Bratislava, ojz vs. HK HAVRANI Piešťany | 17:30 - ZŠ BA - Dúbravka | FRIDRICH, Vladimír, Ing. KOVALÍK, Ľubor VACULA, Adrián, Mgr. |
3047 | MHC Martin, a.s. vs. P.H.K. Prešov, n.o. | 18:00 - ZŠ Martin | VALACH, Miroslav, Ing. HANKO, Peter JAKUBEC, Andrej |
3050 | MŠK Púchov s.r.o. vs. P.H.K. Prešov, n.o. | 10:30 - ZŠ Púchov | MAKÚCH, Marek, Ing. TVRDOŇ, Peter |
3053 | MHC Martin, a.s. vs. MŠK Púchov s.r.o. | 17:30 - ZŠ Martin | ZNAK, Marián, Mgr. KOVÁČIK, Michal JAKUBEC, Andrej |
3051 | Športový hokejový klub KŠK Bratislava, ojz vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 13:30 - ZŠ BA - Dúbravka | KOVALÍK, Ľubor POLÁČIK, Michal MERAVÝ, Peter, Mgr. |
3052 | HK HAVRANI Piešťany vs. P.H.K. Prešov, n.o. | 15:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna | KOLLÁR, Andrej GAJDOŠECH, Martin |
3055 | HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna | ADAMEC, Milan, Mgr. KOLLÁR, Andrej VALO, Jozef |
3054 | Športový hokejový klub KŠK Bratislava, ojz vs. P.H.K. Prešov, n.o. | 12:15 - ZŠ BA - Dúbravka | NÁVRATEK, Roman, Ing. ŠOTEK, Marko VACULA, Adrián, Mgr. ČAVOJSKÝ, Ján |
4184 | HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Iskra Partizánske | 10:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna | ADAMEC, Milan, Mgr. KOLLÁR, Andrej |
4215 | Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub 91 Senica | 11:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom | ŠEVČÍK, Lukáš, Ing. PETERKA, Lukáš HAJNIK, Martin |
4182 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hockey club Petržalka 2010 | 14:00 - ZŠ Topoľčany | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. NOSEK, Martin JURČIAK, Adam |
4237 | Hokejový club Lučenec vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica | 14:00 - ZŠ Lučenec | VOJTEK, Radovan, Ing. STAŠŠÁK, Martin KURČÍK, Martin |
4238 | Hokejový klub Brezno vs. MŠK Púchov s.r.o. | 14:00 - Aréna Brezno | MAJLING, Ján ČÍŽ, Martin, Ing. IVAN, Richard, Bc. |
4240 | MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový club 46 Bardejov | 14:00 - ZŠ Trebišov | LAUFF, Rudolf, Mgr. JOBBÁGY, Martin SZALONTAY, Dušan |
4181 | Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Športový hokejový klub KŠK Bratislava, ojz | 14:15 - ZŠ Nové Zámky | VYŠNÝ, Drahoslav, Mgr. ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing. ŠIMKO, Martin, Ing. MACKO, Peter, Ing. |
4188 | HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom | 10:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna | MĹKVY, Michal, Bc. ŠIMKO, Martin, Ing. ŠOTEK, Marko MACKO, Peter, Ing. |
4241 | Hokejový klub Brezno vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica | 10:30 - Aréna Brezno | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. ZNAK, Marián, Mgr. NEUZER, Erik |
4242 | Hokejový club Lučenec vs. MŠK Púchov s.r.o. | 10:30 - ZŠ Lučenec | GREGUŠ, Jozef, JUDr. PAULÍK, Maroš |
4185 | Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hockey club Petržalka 2010 | 11:45 - ZŠ Nové Zámky | VACULA, Adrián, Mgr. ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing. |
4243 | Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový club 46 Bardejov | 12:00 - ZŠ Humenné | MIHAĽOV, Martin PAVLOTTY, Jakub VALL, Michal, Bc. |
4186 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Športový hokejový klub KŠK Bratislava, ojz | 13:00 - ZŠ Topoľčany | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. KONC, Daniel HRONSKÝ, Tomáš |
4187 | Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Iskra Partizánske | 14:00 - ZŠ Senica | LESAY, Dominik JURČIAK, Adam |
4192 | Športový hokejový klub KŠK Bratislava, ojz vs. HK HAVRANI Piešťany | 13:30 - ZŠ BA - Dúbravka | GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. VYŠNÝ, Drahoslav, Mgr. BENIAČ, Lukáš |
4245 | Hokejový club 46 Bardejov vs. Hokejový club Lučenec | 14:00 - ZŠ Bardejov | SMREK, Martin, Ing. HOVAN, Richard JURKO, Michal, Bc. |
4247 | Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné | 14:00 - ZŠ Považská Bystrica | LOKŠÍK, Peter KRAJČÍK, Martin |
4248 | MŠK Púchov s.r.o. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV | 14:00 - ZŠ Púchov | LESAY, Dominik MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal |
4189 | Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky | 15:00 - ZŠ Partizánske | DANKO, Ľubomír ŠEBEŇ, Erik |
4251 | Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV | 10:30 - ZŠ Považská Bystrica | HOLIENKA, Tomáš HAJNIK, Martin |
4252 | MŠK Púchov s.r.o. vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné | 10:30 - ZŠ Púchov | DURMIS, Oto GAJDOŠÍK, Miroslav |
4194 | Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky | 11:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom | GALLO, Marián JURČIAK, Adam |
4249 | Hokejový club 46 Bardejov vs. Hokejový klub Brezno | 11:30 - ZŠ Bardejov | PRIBULA, Maroš DUCÁR, Vladimír |
4196 | Športový hokejový klub KŠK Bratislava, ojz vs. Hokejový klub 91 Senica | 12:15 - ZŠ BA - Dúbravka | CRMAN, Filip KOVALÍK, Ľubor |
15053 | Hockey club Spišská Nová Ves vs. ŽHK POPRAD | 20:00 - ZŠ Spišská Nová Ves | CELAROVÁ, Nikoleta ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. KÚDEĽOVÁ, Michaela |
15028 | ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. Ženský hokejový klub mesta Zvolen | 13:30 - ZŠ Prešov | CELAROVÁ, Nikoleta ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. KÚDEĽOVÁ, Michaela |
15054 | ICE DREAM vs. MMKS PODHALE NOWY TARG | 13:30 - TH STEEL Aréna Košice | SÝKORA, Peter SZALONTAY, Dušan ŠIMAĽ, Michal KOVARIK, Marcel |
15055 | MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN vs. MIEJSKI KLUB HOKEJA NA LODZIE KTH KRYNICA_ZDRÓJ | 15:00 - ZŠ Martin | HOLIENKA, Tomáš BESEDIČOVÁ, Ivana ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. |
15060 | MMKS PODHALE NOWY TARG vs. ŽHK POPRAD | 16:00 - Ice Arena Nowy Targ (POL) | ŠOLTÉS, Ľudovít, Bc. |
15057 | Ženský hokejový klub mesta Zvolen vs. Hockey club Spišská Nová Ves | 20:00 - ZŠ Zvolen | IVAN, Richard, Bc. KÚDEĽOVÁ, Michaela HRKOTÁČ, Štefan |
15030 | ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. MIEJSKI KLUB HOKEJA NA LODZIE KTH KRYNICA_ZDRÓJ | 9:00 - ZŠ Prešov | TORNAY, Juraj, Bc. ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing. |
15059 | MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN vs. ICE DREAM | 13:30 - ZŠ Martin | KOVÁČIK, Michal JAKUBEC, Andrej |
15035 | ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. ICE DREAM | 16:00 - ZŠ Prešov | RIŠ, Jaroslav HOMOLA, Ondrej, Bc. NAZAREJ, Pavol BAČO, Štefan |
15062 | ŽHK POPRAD vs. MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN | 17:30 - ZŠ Poprad | GAJAN, Rastislav GAJAN, Rastislav |
15061 | Hockey club Spišská Nová Ves vs. MMKS PODHALE NOWY TARG | 18:00 - ZŠ Spišská Nová Ves | ŠVAJKA, Slavomír WOLF, Vladimír, Ing. LUKÁČ, Peter, Mgr. |
9322 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový club 46 Bardejov | 12:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš | PAULÍNY, Jozef HUSÁR, Ľuboš, Bc. |
9318 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Brezno | 14:00 - ZŠ Michalovce | VALL, Michal, Bc. TOMÁŠ, Michal |
9210 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK HAVRANI Piešťany | 9:00 - Skalica Aréna | VALACHOVIČ, Marián ŠEFČÍK, Juraj, Ing. KOLLÁR, Andrej |
9324 | HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 12:00 - ZS Rimavská Sobota | KURČÍK, Martin STAŠŠÁK, Martin |
9098 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HC Košice s.r.o. | 12:30 - _ | ŠEVČÍK, Lukáš, Ing. DURMIS, Oto PETERKA, Lukáš |
9101 | HKM a.s vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež | 12:30 - ZŠ Zvolen | ŠEBEŇ, Erik PUŠKÁR, Marián |
9211 | Športový klub polície Bratislava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY | 12:30 - ZŠ BA - Ružinov pl.II | FRIDRICH, Vladimír, Ing. REGEC, Tomaš, Bc. KOVALÍK, Ľubor |
9102 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub | 13:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu | GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. BENIAČ, Lukáš KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. |
9209 | MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub Levice | 13:30 - ZŠ Púchov | MAKÚCH, Marek, Ing. TVRDOŇ, Peter |
9323 | Hokejový klub Brezno vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV | 13:30 - Aréna Brezno | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. ZNAK, Marián, Mgr. NEUZER, Erik |
9097 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 14:30 - ZŠ Poprad | HUSÁR, Ľuboš, Bc. BEDNÁR, Roman, Ing. PAULÍNY, Jozef |
9099 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. P.H.K. Prešov, n.o. | 14:30 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | MAJLING, Ján ČÍŽ, Martin, Ing. |
9212 | Športový hokejový klub KŠK Bratislava, ojz vs. Hokejový klub Trnava | 14:45 - ZŠ BA - Dúbravka | JONÁK, Peter MERAVÝ, Peter, Mgr. OLLE, Marian |
9326 | MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA | 10:30 - ZŠ Trebišov | PAVLOTTY, Jakub SZALONTAY, Dušan TOMÁŠ, Michal KOVARIK, Marcel |
9327 | Hokejový club 46 Bardejov vs. Hokejový klub Brezno | 10:30 - ZŠ Bardejov | JURKO, Michal, Bc. DUCÁR, Vladimír |
9216 | Hokejový klub Levice vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 11:00 - ZŠ Levice | GREGUŠ, Jozef, JUDr. PAULÍK, Maroš |
9215 | HK HAVRANI Piešťany vs. Športový klub polície Bratislava | 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna | NOVÁK, Milan, Ing. GAJDOŠECH, Martin |
9213 | Hokejový klub Trnava vs. MŠK Púchov s.r.o. | 13:30 - ZŠ Trnava | MĹKVY, Michal, Bc. FRIMMEL, Róbert, Mgr., PhD. |
9328 | Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. | 13:30 - ZŠ Dolný Kubín | ZNAK, Marián, Mgr. KOVÁČIK, Michal |
9214 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Športový hokejový klub KŠK Bratislava, ojz | 16:00 - ZŠ Topoľčany | ŽÁK, Marek DANKO, Ľubomír |
9104 | Mestský mládežnícky hokejový klub vs. HKM a.s | 16:45 - Tipsport Aréna Nitra | MĹKVY, Michal, Bc. MERAVÝ, Peter, Mgr. MAŠKULKA, Adam |
9331 | Hokejový club 46 Bardejov vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA | 9:00 - ZŠ Bardejov | DUCÁR, Vladimír PRIBULA, Maroš |
9105 | HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. MHA MARTIN | 13:30 - Arena Ondreja Nepelu | VALKO, Karol, Ing. MERAVÝ, Peter, Mgr. MICHNA, Richard |
9217 | MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 13:30 - ZŠ Púchov | DURMIS, Oto GAJDOŠÍK, Miroslav |
9220 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava | 13:30 - ZŠ Topoľčany | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír |
9330 | Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín vs. Hokejový klub Brezno | 13:30 - ZŠ Dolný Kubín | ĎURINA, Vladimír GAJDOŠÍK, Ivan |
9332 | MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 13:30 - ZŠ Trebišov | SZALONTAY, Dušan TOMÁŠ, Michal |
9218 | Hokejový klub Levice vs. Športový klub polície Bratislava | 14:00 - ZŠ Levice | STANO, Peter, Ing. HRONSKÝ, Tomáš |
9106 | Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 14:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | LESAY, Dominik GALLO, Marián JURČIAK, Rudolf |
9107 | P.H.K. Prešov, n.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 14:30 - ZŠ Prešov | HOVAN, Richard HOMOLA, Ondrej, Bc. |
9219 | HK HAVRANI Piešťany vs. Športový hokejový klub KŠK Bratislava, ojz | 14:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna | ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing. KOLLÁR, Andrej BESEDIČOVÁ, Ivana |
9231 | Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 10:00 - ZŠ Trnava | STANO, Peter, Ing. FRIMMEL, Róbert, Mgr., PhD. |
9222 | Hokejový klub Trnava vs. HK HAVRANI Piešťany | 12:00 - ZŠ Trnava | FRIMMEL, Róbert, Mgr., PhD. STANO, Peter, Ing. |
9335 | HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín | 12:00 - ZS Rimavská Sobota | STAŠŠÁK, Martin KURČÍK, Martin |
9334 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový club 46 Bardejov | 12:15 - ZŠ Michalovce | VALL, Michal, Bc. MIHAĽOV, Martin |
9113 | MHA MARTIN vs. Mestský mládežnícky hokejový klub | 13:00 - ZŠ Martin | KOVÁČIK, Michal JAKUBEC, Andrej |
9112 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež | 13:30 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | VOJTEK, Radovan, Ing. PUŠKÁR, Marián |
9114 | HKM a.s vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 13:30 - ZŠ Zvolen | ŠEBEŇ, Erik ROJÍK, Peter |
9221 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. MŠK Púchov s.r.o. | 13:30 - ZŠ Topoľčany | ŽÁK, Marek DANKO, Ľubomír |
9336 | Hokejový klub Brezno vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. | 13:30 - Aréna Brezno | KOLLÁR, Miroslav IVAN, Richard, Bc. |
9111 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 14:30 - _ | ŠEVČÍK, Lukáš, Ing. ĎURINA, Vladimír DURMIS, Oto |
9223 | Športový hokejový klub KŠK Bratislava, ojz vs. Hokejový klub Levice | 14:45 - ZŠ BA - Dúbravka | VYŠNÝ, Drahoslav, Mgr. CRMAN, Filip MERAVÝ, Peter, Mgr. MACKO, Peter, Ing. |
9110 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. P.H.K. Prešov, n.o. | 17:00 - ZŠ Poprad | ŠOLTÉS, Ľudovít, Bc. ŠTOFANČÍK, Adam |
9224 | Športový klub polície Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 12:30 - ZŠ BA - Ružinov pl.II | VÝLETA, Roman, Ing., PhD. REGEC, Tomaš, Bc. |
9338 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA | 13:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš | HUSÁR, Ľuboš, Bc. PAULÍNY, Jozef ZNAK, Marián, Mgr. |
9226 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Športový hokejový klub KŠK Bratislava, ojz | 10:15 - Skalica Aréna | JUNEK, Martin ŠEFČÍK, Peter, Mgr. |
9227 | Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Trnava | 11:00 - ZŠ Levice | GREGUŠ, Jozef, JUDr. PAULÍK, Maroš |
9225 | MŠK Púchov s.r.o. vs. Športový klub polície Bratislava | 13:30 - ZŠ Púchov | ĎURINA, Vladimír DURMIS, Oto |
9339 | Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 13:30 - ZŠ Dolný Kubín | ŠEVČÍK, Lukáš, Ing. HAJNIK, Martin |
9340 | Hokejový club 46 Bardejov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV | 13:30 - ZŠ Bardejov | DUCÁR, Vladimír PRIBULA, Maroš |
9228 | HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY | 14:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna | KOLLÁR, Andrej ŽÁK, Marek |
9115 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HKM a.s | 7:30 - ZŠ Spišská Nová Ves | ORDZOVENSKÝ, Martin GAJAN, Rastislav |
40105 | HKM a.s. Zvolen vs. Rumunsko | 15:00 - ZŠ Zvolen | VOJTEK, Radovan, Ing. KOLLÁR, Miroslav PAULÍK, Maroš |
40110 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. KMH Budapest | 15:00 - Arena Ondreja Nepelu | TVRDOŇ, Jozef VACULA, Adrián, Mgr. ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing. |
40112 | HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HC PSG Zlín | 15:00 - Arena Ondreja Nepelu | REGEC, Tomaš, Bc. KOVALÍK, Ľubor POLÁČIK, Michal |
40113 | HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Sparta Praha | 14:00 - Arena Ondreja Nepelu | JONÁK, Peter CRMAN, Filip VACULA, Adrián, Mgr. |
40106 | HK DUKLA Trenčín, a.s. vs. Sparta Praha | 16:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | KRIST, Mário, Ing. JURČIAK, Adam GALLO, Marián |
30052 | Univerziadny výber A vs. Univerziadny výber B | 14:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok | HOLIENKA, Tomáš PAULÍNY, Jozef ĎURINA, Vladimír |
30053 | Hokejový club PRIEVIDZA vs. UMB HOCKEY TEAM Banská Bystrica | 17:00 - ZŠ Prievidza | ŠTEFIK, Miroslav MRÁZ, Štefan FRIMMEL, Róbert, Mgr., PhD. |
51000 | Slovakia U18 vs. Hungary U 20 | 19:45 - Arena Ondreja Nepelu | FRIDRICH, Vladimír, Ing. KACEJ, Lukáš, Mgr. STANZEL, Matúš, Bc. |
51001 | Slovakia U18 vs. HC 07 DETVA s.r.o. | 18:00 - ZŠ Detva | ROJÍK, Peter PUŠKÁR, Marián ŠEBEŇ, Erik |
50054 | Výber Tipsport Ligy vs. Repre SR A | 17:00 - ZŠ Martin | BALUŠKA, Vladimír, Ing. KONC, Daniel VÝLETA, Roman, Ing., PhD. TVRDOŇ, Jozef |
50047 | Czech Republic - WOMEN vs. Hungary - WOMEN | 13:30 - ZŠ Púchov | KRIST, Mário, Ing. PETERKA, Lukáš ŠEVČÍK, Lukáš, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing. |
50048 | Slovakia - WOMEN vs. Poland - WOMEN | 17:00 - ZŠ Púchov | LOKŠÍK, Peter REHÁK, Adam KRAJČÍK, Martin BENIAČ, Dalibor, Ing. |
50049 | Poland - WOMEN vs. Czech Republic - WOMEN | 13:30 - ZŠ Púchov | KRIST, Mário, Ing. ĎURINA, Vladimír ŠEVČÍK, Lukáš, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing. |
50050 | Slovakia - WOMEN vs. Hungary - WOMEN | 17:00 - ZŠ Púchov | LESAY, Dominik JURČIAK, Adam KRAJČÍK, Martin BENIAČ, Dalibor, Ing. |
50051 | Hungary - WOMEN vs. Poland - WOMEN | 10:30 - ZŠ Púchov | KRIST, Mário, Ing. JURČIAK, Adam KRAJČÍK, Martin BENIAČ, Dalibor, Ing. |
50052 | Slovakia - WOMEN vs. Czech Republic - WOMEN | 14:00 - ZŠ Púchov | LOKŠÍK, Peter ŠEVČÍK, Lukáš, Ing. DURMIS, Oto BENIAČ, Dalibor, Ing. |