Delegačné listy - Delegačný list SZĽH č. 01 ( 2016/2017)

Oznamy Komisie rozhodcov SZĽH:

1. Z dôvodu administratívnych zmien v kompetenciách KR SZĽH Vám oznamujeme, že všetky zmeny týkajúce sa ospravedlnení, nahlasovaní zmien a pod., prosíme od 23.8. 2016 nahlasovať výlučne pánovi Ľubošovi Jakubcovi (Súťažné oddelenie) na emailovú adresu soro@szlh.sk, alebo na telefónne číslo +421905234356
Ďakujeme za pochopenie.

2. KR SZĽH žiada všetkých rozhodcov a inštruktorov o dôsledné sledovanie nominácií na stretnutia prostredníctvom Delegačných listov zverejnených na stránke www.hockeyslovakia.sk

3. Rozhodcovia a inštruktori sú povinní zasielať ospravedlnenia zo stretnutí na najbližší mesiac do 15-teho dňa v mesiaci na e-mailovú adresu: soro@szlh.sk

   V prípade, že tak neurobia - nebude ospravedlnenie akceptované.

Prípravný zápas (zápis IIHF)


Prípravný zápas (zápis IIHF)

piatok 29.07.2016

40001 HC SLOVAN Bratislava vs. Vítkovice Arena Ondreja Nepelu 13:15 GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD.   TVRDOŇ, Jozef SYNEK, Šimon, Mgr.    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

utorok 02.08.2016

40021 Skalica vs. Bielorusko 18 HANT arena Skalica 17:00 MÜLLNER, Róbert   JUNEK, Martin VALACHOVIČ, Tomáš    
40002 Nové Zámky vs. Pavlodar ZŠ Nové Zámky 18:00 BACHÚRIK, Jozef DRUGA, Norbert KONC, Daniel (mladší), BACHÚRIK, Peter    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

streda 03.08.2016

40022 Skalica vs. Brno HANT arena Skalica 12:00 ŠEFČÍK, Juraj, Ing.   VALACHOVIČ, Tomáš PURGAT, Patrik    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

štvrtok 04.08.2016

40029 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Olomouc Arena Ondreja Nepelu 13:00 VALKO, Karol, Ing.   MICHNA, Richard VACULA, Adrián, Mgr.    
40000 Banská Bystrica vs. Krakow ZŠ B. Bystrica 17:30 BABELIAK, Jozef ŠEBEŇ, Erik IVAN, Richard, Bc.

Prípravný zápas (zápis IIHF)

piatok 05.08.2016

40030 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Olomouc Arena Ondreja Nepelu 13:15 VALKO, Karol, Ing.   VACULA, Adrián, Mgr. OLLE, Marian    
40031 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Olomouc Arena Ondreja Nepelu 15:45 VALKO, Karol, Ing.   KANICH, Marek VACULA, Adrián, Mgr.    
40024 Nitra vs. Třebíč ZŠ Nitra 18:00 ČAPRNKA, Ján, Ing.   KONC, Daniel (mladší), HRONSKÝ, Tomáš    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

utorok 09.08.2016

40044 Skalica vs. Zlín HANT arena Skalica 17:00 JUNEK, Martin   PURGAT, Patrik VALACHOVIČ, Tomáš    
40015 Pavlodar vs. Nitra ZŠ Nové Zámky 17:30 MĹKVY, Michal, Bc. STANO, Peter, Ing. KONC, Daniel (mladší), HRONSKÝ, Tomáš    
40045 HC SLOVAN Bratislava vs. Brno Arena Ondreja Nepelu 19:00 NOVÁK, Milan, Ing. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. STANZEL, Matúš, Bc. KACEJ, Lukáš, Mgr.    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

streda 10.08.2016

40006 Martin vs. Frýdek Místek ZŠ Martin 18:00 HUSÁR, Ľuboš, Bc.   JAKUBEC, Andrej HANKO, Peter    
40046 Skalica vs. Hodonín HANT arena Skalica 18:00 VALACHOVIČ, Marián   JUNEK, Martin PURGAT, Patrik    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

štvrtok 11.08.2016

40047 Skalica vs. Vsetín HANT arena Skalica 12:30 JUNEK, Martin   VALACHOVIČ, Marián PURGAT, Patrik    
40032 TRNAVA vs. Budapest ZŠ Trnava 17:30 STANO, Peter, Ing.   JEDLIČKA, Peter GEGÁŇ, Tomáš, Bc.    
40025 Nitra vs. Pavlodar ZŠ Nitra 18:00 KONC, Daniel KONC, Juraj KONC, Daniel (mladší), HRONSKÝ, Tomáš    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

piatok 12.08.2016

40042 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Brno Arena Ondreja Nepelu 13:00 FRIDRICH, Vladimír, Ing.   REGEC, Tomaš, Bc. KANICH, Marek    
40010 Púchov vs. Přerov ZŠ Púchov 14:00 HATALA, Gabriel, Ing.   MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal    
40041 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Vienna Capitals Arena Ondreja Nepelu 15:30 GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD.   VACULA, Adrián, Mgr. REGEC, Tomaš, Bc.    
40009 Púchov vs. Přerov ZŠ Púchov 17:00 HATALA, Gabriel, Ing.   DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing.    
40051 Levice vs. Budapest ZŠ Levice 17:00 VOJTEK, Radovan, Ing.   ČÍŽ, Martin, Ing. ROJÍK, Peter    
40003 Nové Zámky vs. Budapest ZŠ Nové Zámky 18:00 BACHÚRIK, Jozef   HRONSKÝ, Tomáš GEGÁŇ, Tomáš, Bc.    
40052 Poprad vs. Poľsko ZŠ Poprad 20:30 SNÁŠEL, Vladimír, Ing.   HUSÁR, Ľuboš, Bc. ŠTOFANČÍK, Adam    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

sobota 13.08.2016

40026 Pavlodar vs. Budapest ZŠ Nové Zámky 16:00 BACHÚRIK, Jozef   GEGÁŇ, Tomáš, Bc. DRUGA, Norbert    
40053 Poprad vs. Poľsko ZŠ Poprad 18:45 SNÁŠEL, Vladimír, Ing.   HUSÁR, Ľuboš, Bc. ŠTOFANČÍK, Adam    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

nedeľa 14.08.2016

40043 HOBA Bratislava vs. VASAS SC ZŠ BA - Dúbravka 14:00 FRIDRICH, Vladimír, Ing.   POLÁČIK, Michal MERAVÝ, Peter, Mgr.    
40054 Poprad vs. Poľsko ZŠ Poprad 16:30 HUSÁR, Ľuboš, Bc.   ŠTOFANČÍK, Adam OROLIN, Tomáš, Bc.    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

utorok 16.08.2016

40055 Skalica vs. Brno HANT arena Skalica 12:00 JUNEK, Martin   ŠEFČÍK, Juraj, Ing. VALACHOVIČ, Tomáš    
40033 L. Mikuláš vs. Nowy Targ ZŠ L. Mikuláš 17:00 OROLIN, Tomáš, Bc.   PAULÍNY, Jozef ŠTOFANČÍK, Adam    
40004 Nové Zámky vs. Fehervár ZŠ Nové Zámky 17:30 BACHÚRIK, Jozef DRUGA, Norbert KONC, Daniel (mladší), HRONSKÝ, Tomáš    
40049 HC SLOVAN Bratislava vs. Záhreb Arena Ondreja Nepelu 19:00 GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. FRIDRICH, Vladimír, Ing. KACEJ, Lukáš, Mgr. TVRDOŇ, Jozef    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

streda 17.08.2016

40077 Topoľčany vs. Debrecen ZŠ Topoľčany 18:00 PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc.   DANKO, Ľubomír ŽÁK, Marek    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

štvrtok 18.08.2016

40019 Banská Bystrica vs. Fehervár ZŠ B. Bystrica 17:30 MAJLING, Ján   KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing.    
40023 TRNAVA vs. Debrecen ZŠ Trnava 17:30 STANO, Peter, Ing.   MĹKVY, Michal, Bc. GEGÁŇ, Tomáš, Bc.    
40012 Žilina vs. Haviřov ZŠ Žilina 18:00 VALACH, Miroslav, Ing.   DURMIS, Oto ĎURINA, Vladimír    
40050 HC SLOVAN Bratislava vs. Zlín Arena Ondreja Nepelu 19:00 GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. FRIDRICH, Vladimír, Ing. TVRDOŇ, Jozef STANZEL, Matúš, Bc.    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

piatok 19.08.2016

40076 Petržalka 2010 vs. Brno ZŠ Petržalka 13:45 CELAROVÁ, Nikoleta   REGEC, Tomaš, Bc. SYNEK, Šimon, Mgr.    
40018 Trenčín vs. Zlín ZŠ Dubnica n/Váhom 16:30 KRIST, Mário, Ing.   JURČIAK, Adam BENIAČ, Lukáš    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

sobota 20.08.2016

40074 HOBA Bratislava vs. Fehervár ZŠ BA - Dúbravka 14:00 GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD.   POLÁČIK, Michal REGEC, Tomaš, Bc.    
40075 HOBA Bratislava vs. Břeclav ZŠ BA - Dúbravka 16:30 POLÁČIK, Michal   REGEC, Tomaš, Bc. OLLE, Marian    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

nedeľa 21.08.2016

40027 Spišská Nová Ves vs. Debrecen ZŠ Spišská Nová Ves 13:00 TORNAY, Juraj, Bc.   GAJAN, Rastislav ORDZOVENSKÝ, Martin    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

utorok 23.08.2016

40066 Skalica vs. Zlín HANT arena Skalica 12:00 JUNEK, Martin   PURGAT, Patrik VALACHOVIČ, Tomáš    
40079 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Vienna Capitals Arena Ondreja Nepelu 18:00 FRIDRICH, Vladimír, Ing.   REGEC, Tomaš, Bc. POLÁČIK, Michal    
40005 Nové Zámky vs. Budapest ZŠ Nové Zámky 18:45 KONC, Daniel BACHÚRIK, Jozef BACHÚRIK, Peter KONC, Daniel (mladší),    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

streda 24.08.2016

40017 Trenčín vs. Vsetín ZŠ Dubnica n/Váhom 17:15 KRIST, Mário, Ing.   BENIAČ, Lukáš NOSEK, Martin    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

štvrtok 25.08.2016

40067 Skalica vs. Znojmo HANT arena Skalica 17:00 VALACHOVIČ, Marián   JUNEK, Martin PURGAT, Patrik    
40013 Žilina vs. Miskolc ZŠ Žilina 18:00 VALACH, Miroslav, Ing.   ŠEVČÍK, Lukáš, Ing. DURMIS, Oto    
40081 Piešťany vs. Hodonín ZŠ Piešťany - Easton Aréna 18:00 NOVÁK, Milan, Ing.   KRAJČÍK, Martin VALO, Jozef    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

piatok 26.08.2016

40016 Trenčín vs. Raperswill ZŠ Dubnica n/Váhom 13:30 HATALA, Gabriel, Ing.   KRAJČÍK, Martin BENIAČ, Lukáš    
40082 Zvolen vs. Hungary U18 ZŠ Zvolen 15:00 BABELIAK, Jozef   ROJÍK, Peter ŠEBEŇ, Erik    
40034 Trenčín vs. Jihlava ZŠ Dubnica n/Váhom 17:00 KRIST, Mário, Ing.   JURČIAK, Adam KRAJČÍK, Martin    
40020 Banská Bystrica vs. Vienna Capitals ZŠ B. Bystrica 17:30 MAJLING, Ján KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. IVAN, Richard, Bc.    
40014 Žilina vs. Nowy Targ ZŠ Žilina 18:00 VALACH, Miroslav, Ing.   DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing.    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

sobota 27.08.2016

40007 Martin vs. Vienna Capitals ZŠ Martin 17:30 VALACH, Miroslav, Ing.   HOLIENKA, Tomáš KOVÁČIK, Michal    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

nedeľa 28.08.2016

40080 Bratislava vs. Vienna Sabres Zimný štadión Vladimíra Dzurillu 14:00 CELAROVÁ, Nikoleta   BESEDIČOVÁ, Ivana REGEC, Tomaš, Bc.    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

utorok 30.08.2016

40028 Spišská Nová Ves vs. Nowy Targ ZŠ Spišská Nová Ves 17:00 ŠVAJKA, Slavomír   GAVALIER, Róbert GAJAN, Rastislav (mladší)    
40048 Skalica vs. Ujpest HANT arena Skalica 18:00 VALACHOVIČ, Marián   VALACHOVIČ, Tomáš JUNEK, Martin    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

streda 31.08.2016

40011 Púchov vs. Haviřov ZŠ Púchov 16:30 HATALA, Gabriel, Ing.   MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal    
40078 Topoľčany vs. Budapest ZŠ Topoľčany 18:00 PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc.   DANKO, Ľubomír ŽÁK, Marek    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

1. kolo - piatok 26.08.2016

40083 Brezno vs. Budapest ZŠ Brezno 14:00 HUSÁR, Ľuboš, Bc.   ŠOLTÉS, Ľudovít, Bc. PAULÍNY, Jozef    
40093 Detva vs. Ujpest ZŠ Detva 18:00 VOJTEK, Radovan, Ing.   HANKO, Peter KURČÍK, Martin    

Prípravný zápas (zápis IIHF)

1. kolo - streda 31.08.2016

40094 Považská Bystrica vs. Brumov ZŠ Považská Bystrica 14:00 KRIST, Mário, Ing.   GAJDOŠÍK, Miroslav REHÁK, Adam    

Prípravný zápas (SVK)


Prípravný zápas (SVK)

utorok 02.08.2016

30000 Martin vs. Žilina ZŠ Martin 18:00 VALACH, Miroslav, Ing.   JAKUBEC, Andrej KOVÁČIK, Michal    

Prípravný zápas (SVK)

štvrtok 04.08.2016

30001 Martin vs. Košice ZŠ Martin 17:00 VOJTEK, Radovan, Ing.   JAKUBEC, Andrej KOVÁČIK, Michal    
30003 HK VSR SR 20 vs. Martin ZŠ Piešťany - Easton Aréna 18:00 PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír GAJDOŠECH, Martin

Prípravný zápas (SVK)

piatok 05.08.2016

30016 Trnava vs. Nitra ZŠ Trnava 17:30 PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír JEDLIČKA, Peter
30004 Nové Zámky vs. Žilina ZŠ Nové Zámky 18:00 BACHÚRIK, Jozef DRUGA, Norbert KÚDEĽOVÁ, Michaela BACHÚRIK, Peter    

Prípravný zápas (SVK)

utorok 09.08.2016

30011 Košice vs. Zvolen ZŠ STEEL arena KE 17:00 KORBA, Martin, Ing.   JOBBÁGY, Martin BOGDAŇ, Andrej, Ing.    
30025 Žilina vs. Nové Zámky ZŠ Žilina 18:00 KRIST, Mário, Ing.   PETERKA, Lukáš ŠEVČÍK, Lukáš, Ing.    

Prípravný zápas (SVK)

štvrtok 11.08.2016

30012 Košice vs. Martin ZŠ STEEL arena KE 17:00 KALINA, Ondrej, Mgr., PhD.   JOBBÁGY, Martin SMEREK, Vladimír    
30032 Detva vs. Zvolen ZŠ Detva 17:00 BABELIAK, Jozef   ROJÍK, Peter KOLLÁR, Miroslav    
30015 B. Bystrica vs. Trenčín ZŠ B. Bystrica 17:30 MAJLING, Ján   IVAN, Richard, Bc. ČÍŽ, Martin, Ing.    
30031 Poprad vs. L. Mikuláš ZŠ Poprad 18:00 HUSÁR, Ľuboš, Bc.   ŠTOFANČÍK, Adam WOLF, Vladimír, Ing.    

Prípravný zápas (SVK)

piatok 12.08.2016

30020 Trenčín vs. Žilina ZŠ Dubnica n/Váhom 17:00 KRIST, Mário, Ing. KRAJČÍK, Martin BENIAČ, Lukáš
30021 Michalovce vs. Prešov ZŠ Michalovce 17:00 MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Bc. PAVLOTTY, Jakub
30033 Detva vs. Martin ZŠ Detva 17:00 KOLLÁR, Miroslav   ŠEBEŇ, Erik IVAN, Richard, Bc.    

Prípravný zápas (SVK)

sobota 13.08.2016

30034 Púchov vs. Partizánske ZŠ Púchov 14:00 KRIST, Mário, Ing. DRBLÍK, Michal        

Prípravný zápas (SVK)

utorok 16.08.2016

30022 Michalovce vs. Spišská Nová Ves ZŠ Michalovce 17:00 MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Bc. PAVLOTTY, Jakub
30018 Trnava vs. Skalica ZŠ Trnava 17:30 MĹKVY, Michal, Bc. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. JEDLIČKA, Peter
30002 Martin vs. Trenčín ZŠ Martin 18:00 HUSÁR, Ľuboš, Bc.   JAKUBEC, Andrej HOLIENKA, Tomáš    
30026 Žilina vs. Poprad ZŠ Žilina 18:00 VALACH, Miroslav, Ing.   DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing.    

Prípravný zápas (SVK)

piatok 19.08.2016

30029 Prešov vs. Spišská Nová Ves ZŠ Prešov 17:00 SMREK, Martin, Ing.   HOVAN, Richard NOVOTNÝ, Matúš, Bc.    
30005 Nové Zámky vs. Martin ZŠ Nové Zámky 18:00 BACHÚRIK, Jozef KONC, Daniel HRONSKÝ, Tomáš GEGÁŇ, Tomáš, Bc.    
30027 Žilina vs. Trenčín ZŠ Žilina 18:00 VALACH, Miroslav, Ing.   DURMIS, Oto PETERKA, Lukáš    

Prípravný zápas (SVK)

utorok 23.08.2016

30035 Trenčín vs. Topoľčany ZŠ Dubnica n/Váhom 18:00 KRIST, Mário, Ing.   KRAJČÍK, Martin BENIAČ, Lukáš    

Prípravný zápas (SVK)

streda 24.08.2016

30019 Trnava vs. Topoľčany ZŠ Trnava 17:30 MĹKVY, Michal, Bc. STANO, Peter, Ing. GEGÁŇ, Tomáš, Bc.
30006 Nové Zámky vs. HK VSR SR 20 ZŠ Nové Zámky 18:45 DRUGA, Norbert BACHÚRIK, Jozef KONC, Daniel (mladší), BACHÚRIK, Peter    

Prípravný zápas (SVK)

piatok 26.08.2016

30024 Michalovce vs. Trebišov ZŠ Michalovce 17:00 MIHAĽOV, Martin ŠIMAĽ, Michal PAVLOTTY, Jakub

Prípravný zápas (SVK)

utorok 30.08.2016

30030 Prešov vs. Michalovce ZŠ Prešov 17:00 SMREK, Martin, Ing.   NAZAREJ, Pavol HOVAN, Richard    
30028 Žilina vs. Martin ZŠ Žilina 18:00 VALACH, Miroslav, Ing.   DURMIS, Oto PETERKA, Lukáš    

Reprezentácia SR / National Teams Exhibition games


Prípravné stretnutia / Exhibition games - ženy (WOM)

1. kolo - piatok 15.07.2016

50001 Slovakia - WOMEN vs. Great Britain- WOMEN ZŠ Petržalka 16:30 CELAROVÁ, Nikoleta BESEDIČOVÁ, Ivana ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr.

Prípravné stretnutia / Exhibition games - ženy (WOM)

1. kolo - sobota 16.07.2016

50002 Slovakia - WOMEN vs. Great Britain- WOMEN ZŠ Petržalka 16:30 CELAROVÁ, Nikoleta BESEDIČOVÁ, Ivana ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr.

Prípravné stretnutia/Exhibition games - U18

1. kolo - štvrtok 04.08.2016

50004 Slovakia U18 vs. Belarus U18 HANT arena Skalica 16:00 BALUŠKA, Vladimír, Ing. KRIST, Mário, Ing. NÁVRATEK, Roman, Ing. KANICH, Marek VRANČÍK, Milan

Prípravné stretnutia/Exhibition games - U18

1. kolo - sobota 06.08.2016

50003 Slovakia U18 vs. USA U18 ZŠ Piešťany - Easton Aréna 17:30 KRIST, Mário, Ing. PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír TVRDOŇ, Peter BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.

U18 Ivan Hlinka Memorial Cup


Skupina B / Group B, Bratislava

1. kolo - pondelok 08.08.2016

50011 Sweden U18 vs. Russia U18 Arena Ondreja Nepelu 14:00 GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. KUBUŠ, Jozef VÝLETA, Roman, Ing., PhD. TVRDOŇ, Jozef VRANČÍK, Milan
50013 Slovakia U18 vs. Canada U18 Arena Ondreja Nepelu 17:30 KONC, Juraj MÜLLNER, Róbert OROLIN, Michal, Mgr. KACEJ, Lukáš, Mgr. ČAPRNKA, Ján, Ing.

Skupina B / Group B, Bratislava

2. kolo - utorok 09.08.2016

50015 Slovakia U18 vs. Sweden U18 Arena Ondreja Nepelu 11:30 GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. NOVÁK, Milan, Ing. KACEJ, Lukáš, Mgr. STANZEL, Matúš, Bc. VRANČÍK, Milan
50017 Russia U18 vs. Canada U18 Arena Ondreja Nepelu 15:00 KONC, Daniel KONC, Juraj TVRDOŇ, Jozef VÝLETA, Roman, Ing., PhD. VRANČÍK, Milan

Skupina B / Group B, Bratislava

3. kolo - streda 10.08.2016

50019 Canada U18 vs. Sweden U18 Arena Ondreja Nepelu 14:00 KONC, Daniel NOVÁK, Milan, Ing. KACEJ, Lukáš, Mgr. TVRDOŇ, Jozef ČAPRNKA, Ján, Ing.
50021 Slovakia U18 vs. Russia U18 Arena Ondreja Nepelu 17:30 BALUŠKA, Vladimír, Ing. STANO, Peter, Ing. STANZEL, Matúš, Bc. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. ČAPRNKA, Ján, Ing.

O umiestnenie / PlayOff - Skupina B Bratislava

4. kolo - piatok 12.08.2016

50023 Slovakia U18 vs. Switzerland U18 Arena Ondreja Nepelu 14:00 BALUŠKA, Vladimír, Ing. NOVÁK, Milan, Ing. OROLIN, Michal, Mgr. KACEJ, Lukáš, Mgr. VRANČÍK, Milan
50025 USA U18 vs. Russia U18 Arena Ondreja Nepelu 17:30 KONC, Daniel KONC, Juraj TVRDOŇ, Jozef VÝLETA, Roman, Ing., PhD. VRANČÍK, Milan

O umiestnenie / PlayOff - Skupina B Bratislava

5. kolo - sobota 13.08.2016

50027 Sweden U18 vs. Russia U18 Arena Ondreja Nepelu 15:00 KUBUŠ, Jozef KONC, Juraj STANZEL, Matúš, Bc. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. VRANČÍK, Milan

Memoriál Pavla Zábojníka 2016


Memoriál Pavla Zábojníka 2016

štvrtok 18.08.2016

40056 Donbass Doneck vs. Šachtor Soligorsk ZŠ Zvolen 12:00 KONC, Daniel   KONC, Daniel (mladší), IVAN, Richard, Bc.    
40057 GKS Tychy vs. HC 07 DETVA s.r.o. ZŠ Zvolen 15:30 KONC, Daniel   KONC, Daniel (mladší), IVAN, Richard, Bc.    
40058 HKM a.s. Zvolen vs. DVTK Miskolc ZŠ Zvolen 19:00 VOJTEK, Radovan, Ing.   ROJÍK, Peter ŠEBEŇ, Erik    

Memoriál Pavla Zábojníka 2016

piatok 19.08.2016

40059 DVTK Miskolc vs. HC 07 DETVA s.r.o. ZŠ Zvolen 12:00 BABELIAK, Jozef   ROJÍK, Peter IVAN, Richard, Bc.    
40060 Donbass Doneck vs. GKS Tychy ZŠ Zvolen 15:30 VOJTEK, Radovan, Ing.   KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing.    
40061 HKM a.s. Zvolen vs. Šachtor Soligorsk ZŠ Zvolen 19:00 MAJLING, Ján   KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing.    

Memoriál Pavla Zábojníka 2016

sobota 20.08.2016

40062 DVTK Miskolc vs. GKS Tychy ZŠ Zvolen 12:00 BABELIAK, Jozef   KOLLÁR, Miroslav IVAN, Richard, Bc.    
40063 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Šachtor Soligorsk ZŠ Zvolen 15:30 MAJLING, Ján   KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing.    
40064 HKM a.s. Zvolen vs. Donbass Doneck ZŠ Zvolen 19:00 VOJTEK, Radovan, Ing.   ROJÍK, Peter ČÍŽ, Martin, Ing.    

Champions Hockey League 2016/17


Champions Hockey League 2016/17

utorok 16.08.2016

40037 HC KOŠICE vs. SC Bern ZŠ STEEL arena KE 18:00 ZRNIČ, Milan BALUŠKA, Vladimír, Ing. KORBA, Martin, Ing. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. VASILŇÁK , Ladislav, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.

Champions Hockey League 2016/17

sobota 20.08.2016

40038 HC KOŠICE vs. EHC Black Wings Linz ZŠ STEEL arena KE 19:30 DEWEERDT, Chris BALUŠKA, Vladimír, Ing. KORBA, Martin, Ing. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. VASILŇÁK , Ladislav, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.

Champions Hockey League 2016/17

sobota 27.08.2016

40039 HK Nitra, s.r.o. vs. HC Plzeň ZŠ Nitra 17:00 SMETANA, Ladislav NOVÁK, Milan, Ing. KORBA, Martin, Ing. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. BENIAČ, Dalibor, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.

Champions Hockey League 2016/17

1. kolo - utorok 16.08.2016

40101 A vs. B 00:00 KONC, Daniel

Champions Hockey League 2016/17

1. kolo - nedeľa 21.08.2016

40098 A vs. B 14:30 KUBUŠ, Jozef

Tatranský pohár


Tatranský pohár

štvrtok 25.08.2016

40068 Örebro HK vs. Pelicans Lahti ZŠ Poprad 16:00 OROLIN, Tomáš, Bc.   BEDNÁR, Roman, Ing. ŠTOFANČÍK, Adam    
40069 HK POPRAD, s.r.o vs. HC OCELÁŘI TŘINEC ZŠ Poprad 19:00 SNÁŠEL, Vladimír, Ing.   GAVALIER, Róbert ŠOLTÉS, Ľudovít, Bc.    

Tatranský pohár

piatok 26.08.2016

40070 Örebro HK vs. HC OCELÁŘI TŘINEC ZŠ Spišská Nová Ves 18:00 OROLIN, Tomáš, Bc.   GAJAN, Rastislav GAVALIER, Róbert    
40071 HK POPRAD, s.r.o vs. Pelicans Lahti ZŠ Poprad 18:00 SNÁŠEL, Vladimír, Ing.   BEDNÁR, Roman, Ing. ŠTOFANČÍK, Adam    

Tatranský pohár

sobota 27.08.2016

40072 Pelicans Lahti vs. HC OCELÁŘI TŘINEC ZŠ Poprad 16:00 SNÁŠEL, Vladimír, Ing.   GAJAN, Rastislav ŠOLTÉS, Ľudovít, Bc.    
40073 HK POPRAD, s.r.o vs. Örebro HK ZŠ Poprad 19:00 OROLIN, Tomáš, Bc.   ŠTOFANČÍK, Adam BEDNÁR, Roman, Ing.    

Komisia rozhodcov Slovenského zväzu ľadového hokeja predkladá návrh na nomináciu rozhodcov pre sezónu 2016/2017

EXTRALIGA

Hlavní rozhodcovia: Milan ADAMEC, Vladimír BALUŠKA, Vladimír FRIDRICH, Vladimír GOGA, Ľuboš HUSÁR, Peter JONÁK*, Branislav JURA*, Ondrej KALINA, Daniel KONC, Juraj KONC, Peter KORBA, Jozef KUBUŠ, Rudolf LAUFF, Peter LOKŠÍK*, Ján MAJLING, Róbert MÜLLNER, Milan NOVÁK, Tomáš OROLÍN, Vladimír SNÁŠEL, Peter STANO, Miroslav ŠTEFÍK, Miroslav VALACH

Čiaroví rozhodcovia: Roman BEDNÁR, Andrej BOGDAŇ, Rastislav GAJAN, Róbert  GAVALIER, Tomáš GEGÁŇ, Tomáš HOLIENKA*, Martin JOBBÁGY, Martin JUNEK*, Lukáš KACEJ, Miroslav KOLLAR, Martin KORBA,  Martin KRAJČÍK, Michal OROLÍN, Jaroslav RÍŠ, Peter ROJÍK, Peter ŠEFČÍK*, Martin SMREK, Matúš STANZEL, Šimon SYNEK, Jozef TVRDOŇ, Jozef VALO, Roman VÝLETA, Drahoslav VYŠNÝ

I. LIGA

Hlavní rozhodcovia:   Jozef BABELIAK*, Gabriel HATALA, Mário KRIST, Martin MIHAĽOV, Michal MĹKVY*, Branislav PÍŠŤANSKÝ, Slavomír ŠVAJKA, Juraj TORNAY, Marián VALACHOVIČ, Radovan VOJTEK*

Čiaroví rozhodcovia: Lukáš BENIAČ, Martin ČÍŽ, Michal DRBLÍK, Oto ĎURMIS, Róbert FRIMMEL*, Rastislav GAJAN ml.*, Martin GAJDOŠECH*, Peter HANKO, Ondrej HOMOLA, Peter HRIC*, Matej JANIGA, Adam JURČIAK, Marek KANICH*, Daniel KONC ml. *, Jakub KOVAĽ*, Daniel KRISTIAN, Marek MAKÚCH, Štefan MRÁZ*, Roman NAVRATEK, Martin NOSEK*, Matúš NOVOTNÝ,  Lukáš PETERKA, Patrik PURGÁT, Maroš PRIBULA*, Tomáš REGEC, Lukáš ŠEVČÍK, Michal ŠIMÁĽ, Juraj ŠEFČIK Ľudovít ŠOLTÉS*, Adam ŠTOFANČÍK, Peter TVRDOŇ, Michal VALL, Vladimír WOLF, Marián ZNAK*,

OSTATNÉ SÚŤAŽE

 

Hlavní rozhodcovia: Jozef BACHÚRIK*, Branislav BULKO*, Norbert DRUGA*, Dominik LESAY*, Vladimír SMEREK, Peter SÝKORA, Ľuboš VIDO, Karol VALKO, Marek ŽÁK, Marián ŽÁK*

Čiaroví rozhodcovia: Filip DANIELČÁK*, Ľubomír DANKO*, Vladimír DUCÁR*, Vladimír ĎURINA, Ivan GAJDOŠÍK*, Miroslav GAJDOŠÍK*, Tomáš HRONSKÝ, Richard HOVAN*, Štefan HUBIČÁK*, Richard IVAN*, Andrej JAKUBEC*, Peter JEDLIČKA, Ľubor KOVALÍK*, Michal KOVÁČIK*, Martin KURČÍK*, Peter LUKÁČ*, Adam MAŠKULKA*, Peter MERAVÝ*, Richard MICHNA*, Pavol NAZAREJ*, Martin ORDZOVENSKÝ,  Marián OLLÉ*,  Pavol ORSZÁG*,  Adrián PASTOREK*, Jakub PAVLOTTY*, Jozef PAULÍNY*, Maroš PAULÍK*, Daniel PLEŠKO*, Michal POLÁČIK*, Adam REHÁK, Erik ŠEBEŇ*, Martin ŠIMKO*, Michal TOMÁŠ, Tomáš VALACHOVIČ*,  Adrián VACULA*, Tomáš ZIOLKOVSKÝ*

*podmienené zaradenie do kádra rozhodcov