Aktuality

Staň sa rozhodcom ľadového hokeja

BRATISLAVA (SZĽH) – Máš záujem byť členom veľkej hokejovej rodiny na Slovensku? Chceš byť aktívnou súčasťou najrýchlejšej kolektívnej hry na svete? Rád o niečom rozhoduješ, prípadne chceš pomáhať v boxoch časomeračov?

Komisia rozhodcov Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) pripravuje v nasledujúcom období „Seminár rozhodcov“, ktorý bude určený aj všetkým záujemcom, ktorí by radi svoju ďalšiu športovú kariéru chceli spojiť s rozhodovaním ľadového hokeja a dosiahnuť tak v budúcnosti niečo podobné, ako naši najlepší arbitri (rozhodujú na ZOH, na MS stretnutia elitnej kategórie a na ďalších svetových turnajoch IIHF nižších kategórií, v sezóne takmer dvadsať slovenských rozhodcov – pozn.).

V prípade, že máš záujem stať sa rozhodcom Slovenského zväzu ľadového hokeja a rozhodovať v súťažiach riadených SZĽH, resp. stať sa členom veľkej rodiny funkcionárov mimo ľadu (pomocné rozhodcovské funkcie v boxoch časomeračov) môžeš sa obrátiť na sekretára Komisie rozhodcov SZĽH p. Róberta Svitka telefonicky na čísle: 0918 234 842.

Záujemci o pozíciu rozhodcu SZĽH budú preverovaní z nasledovných činností:

- korčuľovania

- znalosti pravidiel ľadového hokeja

- atletickej prípravy (beh)

* ovládanie anglického a ruského jazyka je výhoda (nie podmienka)

Záujemci o pozíciu funkcionára mimo ľadovej plochy (pomocné rozhodcovské funkcie v boxoch časomeračov) budú preverovaní len z pravidiel šľadového hokeja (výhodou bude znalosť anglického jazyka, resp. ruského jazyka).

07.07.2012 | Zdroj: SZĽH
Archív zápasov

Štatistiky

Mediacenter

Videá /// Akreditácie a oznamy

 

 
Partneri