BRATISLAVA (SZĽH) - Po spracovaní a preštudovaní všetkých podkladov členmi Volebnej komisie SZĽH, vzišiel zoznam kandidátov pre voľby do orgánov mimoriadneho kongresu SZĽH. Na post prezidenta kandidujú Martin Kohút a Tibor Turan. Aktualizované k 14. júnu 2016.
Zoznam kandidátov pre voľby do orgánov mimoriadneho kongresu SZĽH
Podľa stanov SZĽH a ustanovení Volebného poriadku,
Volebná komisia v zložení: Ing. Ladislav Szuťányi (predseda Volebnej komisie), členovia Volebnej komisie: JUDr. Rastislav Železník, Ing. Ján Taraba, Branislav Semančík, Ervin Mík,určuje nasledovný zoznam kandidátov pre voľby do orgánov SZĽH.
Kandidáti na prezidenta SZĽH
1. Martin Kohút, Bratislava
2. Tibor Turan, Poprad
Kandidáti na člena Výkonného výboru SZĽH
Za zástupcov klubov hrajúcich Extraligu
1.Richard Lintner, Soblahov
2.František Sucharda, Nové Zámky
Za zástupcov klubov hrajúcich 1. ligu
1. Róbert Lupták, Detva
Za zástupcov klubov hrajúcich 2. ligu
1. Ladislav Gross, Gelnica
Za zástupcov klubov hrajúcich mládežnícke ligy
1.Július Beňuš, Vráble
2.Viliam Čacho, Zamarovce
3.Ján Gajdošík, Horné Sŕnie
4.Michal Longauer, Banská Bystrica
5.Peter Oremus, Skalica
6.Jaromír Šmátrala, Trenčín
Za členov VV za reprezentáciu
1.Róbert Švehla, Trenčín
2.Ľubomír Višňovský, Bratislava
Za členov VV za hráčov
1. Rastislav Pavlikovský, Trenčín
2. Jozef Stümpel, Nitra
Za členov VV za športových odborníkov
1. Ivan Droppa, Liptovský Mikuláš
2. Vladimír Michálek, Bratislava
3. Peter Országh, Košice
4. Andrea Švrčková, Holíč
Za členov VV za predsedu ekonomicko - marketingovej komisie
1. Ing. Dušan Mráz, Budča
Za členov VV za predsedu súťažnej komisie:
1.Eduard Hartmann, Trenčín
2. Richard Mašlanka, Michalovce
3. Jaroslav Sabol, Prešov
4. Jaromír Šmátrala, Trenčín
5 .Roman Štamberský, Bratislava
Kandidáti na predsedu Dozornej rady
1. Lukáš Machala, Bratislava
2. Vladimír Polakovič, Martin
3. Jaromír Šmátrala, Trenčín
4. Jozef Vrábel, Bratislava
5. Rastislav Železník, Bratislava
Kandidáti na členov Dozornej rady
1. Ivan Droppa, Liptovský Mikuláš
2. Jozef Mitocha, Trenčín
3. Jaromír Šmátrala, Trenčín
4. Michal Taliga, Martin
5. Ľubomír Vaic, Spišská nová Ves
Kandidáti odborných komisií
Volebná komisia
Nie sú navrhnutí kandidáti na členov Volebnej komisie.
Disciplinárna komisia
Kandidáti na predsedu disciplinárnej komisie
1. Jaromír Šmátrala, Trenčín
2. Jozef Vrábel, Bratislava
Kandidáti na podpredsedu disciplinárnej komisie
Kandidáti na člena disciplinárnej komisie
Peter Smrek, Martin
Licenčná komisia
Kandidáti na predsedu Licenčnej komisie
1. Oliver Pravda, Nitra
2. Zuzana Zajíčková, Bratislava
Kandidáti na podpredsedu Licenčnej komisie
1. Juraj Tittl, Martin
Odvolacia disciplinárna komisia
Kandidáti na predsedu odvolacej disciplinárnej komisie
1. Andrej Guba, Nitra
Kandidáti na podpredsedu odvolacej disciplinárnej komisie
1. Mária Šišková, Bratislava
Neboli navrhnutí kandidáti na člena Odvolacej disciplinárnej komisie.
Komisia rozhodcov
Kanditáti na predsedu Komisie rozhodcov
1. Vladimír Baluška, Bratislava
2. Martin Horínek, Bratislava
3. Ľuboš Jakubec, Martin
4. Peter Országh, Košice
5. Jozef Vrábel, Bratislava
Kanditáti na podpredsedu Komisie rozhodcov
1. Martin Horínek, Bratislava
2. Vladimír Kontšek, Žilina
3. Milan Novák, Moravany n. Váhom
4. Jozef Vrábel, Bratislava
Stály rozhodcovský súd
Kandidáti na predsedu Stáleho rozhodcovského súdu
1. Andrej Guba, Nitra
2. Juraj Koval, Banská Bystrica
3. Peter Lazar, Bratislava
4. Jaromír Šmátrala, Trenčín
5. Zuzana Zajíčková, Bratislava
Kandidáti na podpredsedu Stáleho rozhodcovského súdu
1. Andrej Guba, Nitra
2. Juraj Koval, Banská Bystrica
3. Peter Lazar, Bratislava
4. Jozef Pukalovič, Bratislava
5. Jaromír Šmátrala, Trenčín
6. Zuzana Zajíčková, Bratislava