Nové Zámky neobhájili titul v MOL lige, prehrali finálovú sériu s Miškovcom

MOL ligaMOL liga

NOVÉ ZÁMKY 14. marca (SITA) - Hokejisti Miškovca triumfovali aj vo štvrtom stretnutí finále nadnárodnej MOL ligy nad HC Mikron Nové Zámky a po výhre 5:4 po predĺžení sa tešili z celkového triumfu. Novým Zámkom sa nepodarilo obhájiť vlaňajšie prvenstvo. V sobotu viedli v 33. min už 4:0, ale potom už na ľade dominovali domáci. Do konca riadneho hracieho času vyrovnali na 4:4 a v predĺžení rozhodol svojim tretím gólom v zápase o výhre Miškovca i celkovom triumfe v MOL Lige Jesse Ray Dudas.

MOL Liga - 4. zápas play-off:

Miškovec JJSE (Maď.) - HC Mikron Nové Zámky (SR) 5:4 po predĺžení (0:1, 1:3, 3:0 - 1:0) - konečný výsledok série: 4:0, Miškovec sa stal víťazom MOL Ligy
Góly: 37., 53, a 67. Dudas, 43. Cohen, 47. Dansereau - 11. Uram (Dubec, Faith), 22. Uram (Faith), 24. Podstavek (Dubec, Čaládi), 33. Klobučník (Púchovský)