BRATISLAVA (SZĽH) - Medzinárodný program všetkých slovenských reprezentačných hokejových družstiev v sezóne 2015/2016 (SR-A, SR ženy, Univerzitný výber SR-muži, SR 20, SR 18 ženy, SR 18, SR 17, SR 16 a SR 15). Priebežne v ňom budú dopĺňané výsledky z jednotlivých akcií.
SR "A"
6.-8.11.2015 - Nemecký pohár (Augburg, Nemecko)
Tímy: Nemecko, Slovensko, Švajčiarsko, Slovensko
18.-19.12.2015 - Arosa Challenge (Arosa, Švajčiarsko)
Tímy: Bielorusko, Nórsko, Švajčiarsko, Slovensko
12.-14.2016 - Slovakia Cup (Slovensko)
Tímy: Nemecko, Slovensko, Švajčiarsko, Bielorusko ???
6.-10.4.2016 - Euro Hockey Challenge (Fínsko)
Tímy: Fínsko, Slovensko
14.4. a 16.4.2016 - Euro Hockey Challenge (Bratislava, Trenčín, Slovensko)
Tímy: Slovensko, Rusko
22.-24.4.2016 - Euro Hockey Challenge (Francúzsko)
Tímy: Francúzsko, Slovensko
28.4. a 30.4.2016 - Euro Hockey Challenge (Košice, Poprad, Slovensko)
Tímy: Dánsko, Slovensko
6.-22.5.2016 - Majstrovstvá sveta 2016 (Moskva, Petrohrad, Rusko)
Skupina A - Moskva: Rusko, Švédsko, Česko, Švajčiarsko, Lotyšsko, Nórsko, Dánsko, Kazachstan
Skupina B - Petrohrad: Kanada, Fínsko, USA, Slovensko, Bielorusko, Francúzsko, Nemecko, Maďarsko
SR "23"
11.-14.2.2016 - Turnaj 4 krajín (Viedeň, Rakúsko)
Tímy: Rakúsko, Francúzsko, Slovensko, Slovinsko
SR "20"
6.-8.8.2015 - U20 Summer Hockey Challenge (Chomutov, Česko)
Tímy: Česko, Nemecko, Slovensko, Švajčiarsko
12.-15.8.2015 - Turnaj o pohár RT Torax (Ostrava-Poruba, Česko)
Tímy: HC RT Torax Poruba, Slovensko "20", Poľsko "20", HC Vítkovice Steel U23
3.9.2015 - Exhibičný zápas (Székesfehérvár, Maďarsko)
Tímy: HC Fehérvár, Slovensko "20"
6.-8.11.2015 - Turnaj 4 krajín (Slovensko)
Tímy: Nemecko, Nórsko, Slovensko, Švajčiarsko
21. a 23.12.2015 - 2 prípravné zápasy pred MS 20 (Hämmeelinna, Kisakallio, Fínsko)
Tímy: Slovensko - Švédsko a Slovensko - Švajčiarsko
26.12.2015-5.1.2016 - MS do 20 rokov (Helsinki, Fínsko)
Skupina A: Dánsko, Kanada, Švajčiarsko, Švédsko, USA
Skupina B: Bielorusko, Česko, Fínsko, Rusko, Slovensko
12.-14.2.2016 - Turnaj Vlada Dzurillu (Slovensko)
Tímy: Nemecko, Slovensko "18", Slovensko "19", Švajčiarsko
7.-10.4.2016 - Turnaj 4 krajín (Česko)
Tímy: Česko, Fínsko, Rusko, Slovensko
SR Ženy
24.-26.8.2015 - 2 exhibičné zápasy (Sokolov, Česko)
Tímy: Česko, Slovensko
5.-8.11.2015 - Turnaj 4 krajín (Česko)
Tímy: Česko, Nemecko, Slovensko, Švajčiarsko
18.-20.12.2015 - 2 exhibičné zápasy (Slovensko)
Tímy: Rakúsko, Slovensko
Marec 2016 - 2 prípravné zápasy (Slovensko, Česko)
Tímy: Česko, Slovensko
25.3.-2.4.2016 - Majstrovstvá sveta, div. I, sk. A (Aalborg, Dánsko)
Tímy: Dánsko, Francúzsko, Nemecko, Nórsko, Rakúsko, Slovensko
SR "18" ženy
5.-9.8.2015 - World Selects Invitational (Bolzano, Taliansko)
Tímy: Švédsko, Fínsko, Slovensko, NAHA, East Coast, West Coast, Selects Hockey, Schmidt NAHA
22.-24.10.2015 - 3 exhibičné zápasy (Vaujany,, Francúzsko)
Tímy: Francúzsko, Slovensko
17.-20.12.2015 - Olympic Hopes Tournament (Maďarsko)
Tímy: Česko, Maďarsko, Poľsko, Slovensko
10.-16.1.2016 - Majstrovstvá sveta, div. I (Miškovec alebo Debrecín, Maďarsko)
Tímy: Dánsko, Japonsko, Maďarsko, Nemecko, Nórsko, Slovensko
12.-21.2.2016 - 2. ZOH mládeže (Lillehammer, Nórsko)
Tímy: 8 tímov
7.-10.4.2016 - U15 Geneve Future Challenge (Ženeva, Švajčiarsko)
Tímy: Česko, Fínsko, Rusko, Slovensko, Švajčiarsko, Švédsko
SR "18"
8.8.2015 - Exhibičný zápas (Trnava, Slovensko)
Tímy: Slovensko, Kanada
10.-15.8.2015 - Memoriál Ivana Hlinku (Bratislava, Slovensko)
Tímy: Slovensko, Fínsko, Rusko, USA
6.-8.11.2015 - Turnaj 4 krajín (Dánsko)
Tímy: Bielorusko, Dánsko, Nemecko, Slovensko
26.-30.12.2015 - Turnaj 5 krajín (Zuchwil, Švajčiarsko)
Tímy: Česko, Fínsko, Nemecko, Slovensko, Švajčiarsko
12.-14.2.2016 - Turnaj Vlada Dzurillu (Slovensko)
Tímy: Nemecko, Slovensko "18", Slovensko "19", Švajčiarsko
10. a 12.4.2016 - 2 prípravné zápasy (Grand Forks, USA)
Tímy: Rusko, Slovensko, Švajčiarsko
16.-26.4.2016 - Majstrovstvá sveta hráčov do 18 rokov (Grand Forks, USA)
Skupina A: USA, Švajčiarsko, Rusko, Švédsko, Lotyšsko
Skupina B: Fínsko, Kanada, Česko, Slovensko, Dánsko
SR "17"
11.-16.8.2015 - Turnaj 5 krajín (Arosa, Švajčiarsko)
Tímy: Česko, Nemecko, Slovensko, Švajčiarsko, USA
6.-8.11.2015 - 3 exhibičné zápasy (Kreutzlingen, Švajčiarsko)
Tímy: Švajčiarsko, Slovensko
16.12.2015 - Exhibičný zápas (Slovensko)
Tímy: Slovensko, USA
18.-20.12.2015 - Turnaj 4 krajín (Púchov, Slovensko)
Tímy: Rusko, Slovensko, Švajčiarsko, USA
9.-13.2.2016 - Turnaj 4 krajín (Füssen, Nemecko)
Tímy: Dánsko, Nemecko, Slovensko, Švajčiarsko
13.-14.4.2016 - 2 exhibičné zápasy (Budapešť, Maďarsko)
Tímy: Maďarsko "18", Slovensko "17"
SR "16"
21.-23. 8. 2015 - Red Bull Hockey Rookies Cup 2015 (Salzburg, Rakúsko)
Tímy: Česko, Rakúsko, Rusko, Slovensko
28.-30. 8. 2015 - Olympic Hopes Competition (Debica, Poľsko)
Tímy: Maďarsko 18, Poľsko 18, Rakúsko 18, Slovensko 16
November 2015 - 2 exhibičné zápasy Slovensko - Rusko (Bielorusko)
Tímy: Rusko, Slovensko
5.-7.11. 2015 - Turnaj 4 o pohár prezidenta (Minsk, Bielorusko)
Tímy: Bielorusko, Rusko, Slovensko, ???
27. -30.12.2015 - Turnaj 4 krajín (Slovensko)
Tímy: Slovensko, Nemecko, Fínsko, Švajčiarsko
11.-14.2.2016 - Trnaj 4 tímov (Wetzikon, Švajčiarsko)
Tímy: 2x Švajčiarsko, 2x Slovensko
Apríl 2016 - 2 exhibičné zápasy (Česko)
Tímy: Česko, Slovensko
SR "15"
28. - 29. 12. 2015 - Turnaj U16 (Poprad)
Tímy: HK ŠKP Poprad, HC Slovan Bratislava, Rakúsko 16, Slovensko15, Poľsko 16, Maďarsko 16
Február 2016 - Exhibičné zápasy Slovensko 15 - Taliansko 16 (???)
Tímy: Slovensko 15, Taliansko 16