Aktuality

Hrehorčák pripravený na večerný duel so Švajčiarmi

Patrik Hrehorčák bude proti Švajčiarom k dispozícii, foto iihf.comPatrik Hrehorčák bude proti Švajčiarom k dispozícii, foto iihf.com

POPRAD (SZĽH) - V radostnej nálade záveru víťazného pondelňajšieho stretnutia Slovákov s osemnástkou Lotyšska divákom v Poprade zatrnulo. To keď sedemdesiat sekúnd pred záverečným hvizdom za stavu 4:0 lakťom napadol Rudols Builis pri mantineli nášho najproduktívnejšieho hráča Patrika Hrehorčáka. K ležiacemu útočníkovi na ľade prišiel lekár tímu a zakrátko aj za pomoci spoluhráčov za očividných známok bolesti zamieril to šatne. To už  lotyšský útočník poznal cenu svojho nevyberaného zásahu: za útok na hlavu a krk inkasoval päť minút plus do konca zápasu!

"Slovenský reprezentant utrpel ľahší úraz hornej časti tela. Nebol potrebný zásah záchranárskeho tímu, ktorý je prítomný na každom stretnutí i tréningu," informovala hlavná lekárka turnaja MS 18 MUDr. Andrea Švrčková. Premeňme to na drobné:  Patrik Hrehorčák po ataku súpera nárazil hlavou o mantinel, ujal sa ho tímový lekár MUDr. Štefan Eperješi.  Patrik v kabíne riadne komunikoval a jeho stav nevyznačoval príznaky vážnejšieho zranenia. Ukázalo sa, že mierny optimizmus bol na mieste. Útočníknášho tímu sa zúčastnil na raňajšom rozkorčuľovaní. Ako povedal nepociťoval pri pohybe zásadnejšie problémy a cíti sa fit na večerné stretnutie so Švajčiarskom!

18.04.2017 | Zdroj: SZĽH, fm
Archív zápasov

Štatistiky

Mediacenter

Videá /// Akreditácie a oznamy

 

 
Partneri