V dueli s Českom tím SR 16 nezužitkoval streleckú prevahu

Obranca Marek Korenčík, foto mshkzilina.skObranca Marek Korenčík, foto mshkzilina.sk

BRATISLAVA - Na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave sa uskutočnilo vo štvrtok prvé z dvoch priateľských stretnutí hokejových reprezentácií hráčov do 16 rokov Slovenska a Česka. Mladí zverenci tréneri Tomáša Kochana  dva razy vyrovnali vedenie českých nádejí, ale v predĺžení po góle (2:3) už v prvej minúte sa  tešili hostia spoza rieky Moravy. Odveta je na programe v piatok o 10.30 opäť na ZŠ Onedreja Nepelu.

Výsledok štvrtkového prípravného stretnutia v hokeji v Bratislave:

Slovensko "16" - Česko "16" 2:3 po predĺžení (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)
Góly: 16. Hrehorčák (Ružička, Fehérváry), 31. Korenčík (Fafrák, Krivošík) - 4. Toman (Kalus, Hladoník), 29. Eret (Novák, Rousek), 61. Jirásek (Štohanzl), strely 29:23. Vylúčenia 4:5, presilovky 1:1, oslabenia 0:0.  Rozhodovali:  Goga - J. Tvrdoň, M. Orolín, 200 divákov.

Zostava SR 16: Hrušík  - Žiak, Fehérváry, Korenčík, Kupec, Demo, Maňák, Bučko, M. Ivan - Hrehorčák. M. Roman, Ružička - Líška, Krivošík, Fafrák - Jakubec, Havrila, Chamula - Kövér, Urbánek, Rešetár. Tréner: Tomáš Kochan