Druhý domáci triumf dorastu Skalice nad Popradom pred 2650 divákmi!

Erupcia hokejovej radosti mladých SkaličanovErupcia hokejovej radosti mladých Skaličanov

SKALICA - Mladí hokejisti MHKM Skalica zvíťazili aj v druhom stretnutí finále play-off extraligy dorastu. Skaličania triumfovali nad hráčmi HK ŠKP Poprad 2:1 po predĺžení. Hostia najprv viedli gólom z 28. min, na čo "Záhoráci" odpovedali až štyri minúty pred koncom riadneho hracieho času gólom Vojtecha Kocáka. O osude stretnutia pred 2650 divákmi rozhodol v piatej minúte predĺženia Sebastián Šmída. Skalica vedie vo finálovej sérii 2:0. Tretí duel je na programe v utorok 29. marca o 17.00 h na popradskom ľade.

Extraliga dorastu - play-off - druhý zápas  finále (hrá sa na tri víťazstvá) - sobota:

MHKM Skalica - HK ŠKP Poprad 2:1 po predĺžení (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0) - stav série 2:0
Góly: 56. Kocák (Šmída), 65. Šmída (D. Kuna, Panóc) - 28. R. Václav.  Vylúčenia 2:5, navyše   D. Kuna resp. L. Turna 10 osob. trest, presilovky a oslabenia 0:0, strely 39:31, rozhodovali: Lokšík, M. Novák -  Junek, Valo,  2650 divákov!!!