Bratislavčanky dvakrát prehrali v Bolzane

EWHL

BRATISLAVA - Hráčky tímu HC ŠKP Bratislava podľahli v nedeľňajšom súboji nadnárodnej súťaže EWHL na ľade talianskeho tímu EV Bolzano Eagles tesne 3:4 a v siedmom stretnutí súťaže si pripísali tretiu prehru. So ziskom trinástich bodov a skóre 32:14 patrí Bratislavčankám tretie miesto v osemčlennej súťaži. Góly pri nedeľňajšej prehre zaznamenali Rebeka Honečková, Diana Vargová a Nikola Rumanová. Na rovnaké družstvo nestačil tím z Bratislavy v sobotu aj v Superpohári EWHL, duel sa skončil triumfom Bolzana 6:5 po predĺžení. Bratislavčanky pritom ešte minútu pred koncom III. tretiny viedli 5:3. Dvakrát sa do streleckej listiny zapísala Iveta Klimášová, po jednom presnom zásahu pridali Kristína Obercianová, Tatiana Korenková a Nikola Rumanová.

Najbližšie sa tím HC ŠKP Bratislava predstaví v EWHL v sobotu 19. novembra na ľade rakúskeho družstva Neuberg Highlanders, v Superpohári EWHL privíta v utorok 22. novembra kazašský klub Aisulu Almaty.