Aktuality

Nominácie účastníkov turnaja Arosa Challenge

Arosa Challenge

AROSA 13. decembra (SITA) - Nominácie účastníkov hokejového turnaja Arosa Challenge, ktorý sa uskutoční 14. a 15. decembra vo švajčiarskom turistickom centre Arosa:

SLOVENSKO:

Slovenský zväz ľadového hokeja

Brankári: Július Hudáček (Frölunda Indians/Švéd., počet reprezentačných štartov 7 / góly 0), Rastislav Staňa (CSKA Moskva, Rus./KHL, 48/0)
Obrancovia: Marek Ďaloga (HC Pardubice, ČR, 9/0), Branislav Mezei (Avtomobilist Jekaterinburg, Rus./KHL, 43/0), Juraj Mikuš (HC Lev Praha, ČR/KHL, 6/0), Karol Sloboda (HC Vítkovice, ČR, 7/0), Tomáš Starosta (Jugra Chanty-Mansijsk, Rus./KHL, 124/4), Richard Stehlík (HC Vítkovice, ČR, 82/2), Ivan Švarný (HC Slovan Bratislava, SR/KHL, 45/1), Boris Valábik (Kometa Brno, ČR,9/1).
Útočníci: Marcel Haščák (HC Košice, 28/2), Marek Hovorka (HC Sparta Praha, ČR, 19/1), Matúš Chovan (HC Košice, 0/0), Patrik Lušňák (Piráti Chomutov, ČR, 8/0), Juraj Majdan (HC Litvínov, ČR, 0/0), Tomáš Surový (HC Lev Praha, ČR/KHL, 83/12), Ján Sýkora (HC 05 Banská Bystrica, 3/0), René Školiak (HK 36 Skalica, 27/1), Rastislav Špirko (Avtomobilist Jekaterinburg, Rus./KHL, 22/2), Radoslav Tybor (Dukla Trenčín, 8/1), Michael Vandas (HK Poprad, 0/0), Tomas Záborský (Avangard Omsk, Rus./KHL, 8/3), Marek Zagrapan (HC Třinec, ČR, 21/4).

NÓRSKO:

Nórska federácia ľadového hokeja

Brankári: Lars Haugen (Dinamo Minsk/Biel.), Lars Volden (Espoo Blues/Fín.)
Obrancovia: Alexander Bonsaksen (Rögle/Švéd.), Jonas Holös (Växjö/Nór.), Henrik Solberg, Juha Kaunismäki (obaja Stavanger), Aleksander Rindal (Lillehammer), Daniel Sörvik (Vaalerenga), Lars Lokken Östli (Storhamar)
Útočníci: Steffen Thoresen, Morten Ask (obaja Vaalerenga), Robin Dahlström (Troja/Švéd.), Mats Fröshaug, Martin Laumann Ylven (obaja Lörenskog), Fredrik Lystad Jakobsen (Storhamar), Ken Andre Olimb (Karlskoga/Švéd.), Mathis Olimb, Mats Rosseli Olsen (obaja Frölunda/Švéd.), Niklas Roest, Andreas Stene (obaja Sparta Sarpsborg), Mats Zuccarello Aasen (Metallurg Magnitogorsk/Rus.), Patrick Thoresen (SKA Petrohrad/Rus.)

BIELORUSKO:

Bieloruská hokejová federácia

Brankári: Stepan Goriačevskich (Donbass Doneck/Ukr., KHL), Dmitrij Maľčakov (Žlobin)
Obrancovia: Nikolaj Stasenko (Čerepovec/Rus., KHL), Andrej Filičkin, Jaroslav Maslenikov (obaja Gomeľ), Andrej Antonov, Sergej Kolosov (obaja Grodno), Pavel Černook (Dinamo Minsk), Iľja Kaznadej, Iľja Šinkevič (obaja Žlobin)
Útočníci: Michail Grabovskij (CSKA Moskva/Rus., KHL), Alexej Ugarov (Torpedo Nižnij Novgorod/Rus., KHL), Jevgenij Kovyršin (Čerepovec/Rus., KHL), Alexander Pavlovič (Junosť Minsk), Sergej Drozd, Alexander Kitarov, Dmitrij Meleško, Alexander Kulakov, Andrej Stas (všetci Dinamo Minsk), Arťom Seňkevič, Pavel Musienko, Jevgenij Solomonov, Michail Stefanovič (všetci Gomeľ)

ŠVAJČIARSKO:

Švakčiarska hokejová federácia

Brankári: Reto Berra (EHC Biel), Tobias Stephan (Servette Ženeva)
Obrancovia: Goran Bezina (Servette Ženeva), Rafael Diaz (EV Zug/Montreal Canadiens), Roman Josi (SC Bern/Nashville Predators), Luca Sbisa (HC Lugano/Anaheim Ducks), Mathias Seger (Zürich SC Lions), Mark Streit (SC Bern/New York Islanders), Julien Vauclair (HC Lugano), Yannick Weber (Servette Ženeva/Montreal Canadiens)
Útočníci: Matthias Bieber, Denis Hollenstein, Simon Bodenmann, Victor Stancescu (všetci Kloten Flyers), Damien Brunner (EV Zug/Detroit Red Wings), Luca Cunti, Thibaut Monnet (obaja Zürich SC Lions), Ryan Gardner, Martin Plüss (obaa SC Bern), Paul Savary (Servette Ženeva), Ivo Rüthemann (SC Bern), Fabian Schnyder, Reto Suri (obaja EV Zug).

13.12.2012 | Zdroj: SITA
Archív zápasov

Štatistiky

 

 
Partneri