BUDIŠ 1. Hokejová liga: Tím Orange „20“ otočil zápas na ľade Martina

MARTIN (SZĽH) - Hráči tímu Orange "20" odohrali vyrovnaný duel s rezervou Martina, keď zvíťazili v na martinskom ľade 5:4, hoci po prvej tretine ešte prehrávali o dva góly. Pomohli im najmä spojené góly v druhej aj tretej tretine, keď dokázali súpera zaskočiť vždy dvomi presnými zásahmi v krátkom slede.

Dresy tímu HK Orange "20"

Ernest Bokroš, tréner tímu Orange „20“:Odohrali sme vyrovnané stretnutie s Martinom, pozitívom je, že sme dokázali otočiť výsledok a hoci domáci viedli po prvej tretine 2:0, nakoniec sme sa z výhry tešili my. Päť strelených gólov v jednom zápase je pre nás ako malý sviatok, keďže  doteraz nám to v koncovke moc nešlo. Pre chlapcov to môže byť dobrá vzpruha do ďalších zápasov.

MHC Martin "B" - HK Orange 20 4:5 (2:0, 1:3, 1:2)
6. a 31. R. Varga, 16. Šalka, 51. Zámečník - 28. Váňa, 36. N. Jaško, 37. Pätoprstý, 44. Pataky, 47. M. Murín, 131 divákov